hesap mail adresinin değişmemesi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve AA_FAİLED tarafından 30 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

merhabalar daha önce de ticket açmıştım supporta yazıyorum yönlendirmelerinin hepsini yapıyorum 2 haftadır hesabımın mail adresini değiştiremiyorum support ne diyorsa yapıyorum ama hiçbir şekilde bir sonuca ulaşamıyorum bana yardımcı olabilecek kimse yok mu?
    https://prnt.sc/f151f9YuS9rD
    sürekli böyle kalıyor telefondan ve bilgisayardan ayrı ayrı deniyorum ne yaparsam yapayım olmuyor değişmiyor ve şifre de değişmiyor(temp ve çerez temizliği dediler onu da yaptım)

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Link'e tıklamadım dolayısıyla göremedim. Eğer mail adresine giriş yapabiliyorsan mail değişikliği için onay kodu kayıtlı son mail adresine gelir. Bazen inbox/Gelen Kutusu'na gelmeyebilir. Yani ben hiç sorun yaşamadım. Daha önce hesap açarken kullandığım adres yerine başka bir adrese kolayca değiştirebilmiştim.