hesap mail değişikliği

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve AA_FAİLED tarafından 19 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

merhabalar kolay gelsin,mail adresimi güvenli bulmadığımdan dolayı hesabımı başka bir mail adresime taşımak için e-posta değişikliği işlemi yaptım fakat e-postama gelen onaylama mesajına bastığımda haç işareti çıktı ve diğer mail adresime hiçbir mail gelmedi,bu problemi 5 gündür yaşıyorum başta ufak bir oyun hatasıdır düzelir dedim fakat artık mağdur oluyorum çözümü var mıdır?

Merjtans bunu beğendi.
  2. Merjtans

Merjtans Guest

Merhaba Uzay Pilotu,

Bu tarz mail aktarımı ve diğer hesap sorunlarınız için lütfen desteğe bir ticket(bilet) gönderin onlar size yardımcı olacaklardır,ve sürecinizi hızlandırmak istiyorsanız denediğiniz yolları hangi mail adresine değiştirmek istediğinizi tarzında detaylı bir ticket gönderin ki size yardımcı olacak arkadaşlar sizlere daha hızlı yardımcı olabilsin.

İyi Günler....

3. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

merhabalar,ticket açtım zaten ama tickete sonuç alamadım 4 gün geçti ticket üzerinden o yüzden buraya yazıyorum henüz bir sonuca ulaşamadım maalesef