Hesap Paylaşımı hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Züleyha tarafından 23 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Züleyha

Züleyha User

Merhaba
    öncelikle konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim
    modum bir sorum olacak support da cevapladı fakat kafam hala karışık biraz şüpheliyim
    benim 2 hesabım var 2 hesabım da aynı server de 1 hesabım da chat banı mevcut bu sorunu ortadan kaldırmak için aynı anda farklı bir tarayıcıdan oyuna giriş yapıp chat banı olmayan hesabımdan konuşuyorum. support bunun sorun olmayacağını ve ban sebebi olmadığını söyledi 2 hesabım da birbirine bağlı olarak tek hesap olarak inceleniyormuş (ben 2 hesabıma da bu şekilde giriş yapınca ban yedim 30 gün hesap paylaşımı nedeniyle support ile konuşmamız bu olaydan sonra oldu) daha önce bu şekilde oynayan ya da ban alan varmı

Son düzenlenen: 23 Ekim 2022
  2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Sonrasında support ile iletişime geçtiniz mi?

Türkiye Takımı!

3. Züleyha

Züleyha User

modum ban yedikten sonra hemen iletişime geçtim ama aynı anda 2 hesap ile oturum açınca bu şekilde sorun olmayacağını söylediler.
    benim kafamı karıştıren şey neden hesap paylaşımı yüzünden ban uygulandı o zaman :)

4. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Support yada discord üzerinden bizimle tekrar iletişime geçiniz. İnceleyelim.

Türkiye Takımı!

5. Züleyha

Züleyha User

modum sizinle orda nasıl iletişime geçicem acaba :) (discord)

6. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Bizim forum adlarımızla etiketleme yaparsanız biz sizi buluruz. :D

Türkiye Takımı!