Bug / Oyun hatasi Hesap Ticareti Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ALONE_WOLF_☾☆ tarafından 13 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selam arkadaslar internette bir suru sitede gemi alim satimi yapiliyor hatta bu islem icin calisan aracilar bile var lutfen darkorbit bunlara bi cozum bulsun. Aracilarin bende numarasi var bu uygulama Genel İs Şartlarına aykiri oldugu icin teknik olarak suçlular. Adminler benle ozelden irtibata gecsin adamları hapse tıkalım. Botla ugrasanlari da taniyorum. Adminlerin ozelden irtibata gecmesi yeter. Ben gerekli suc duyurusunda bulundum BİMER'den, simdi sira sizde:cool:;)

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bu gibi durumlarda ekran görüntüsü alarak bunu buradan supporta şikayet edebilirsiniz. Gerekli inceleme yapılıp cezai işlem uygulanır.

İyi forumlar

3. :d adam direk sucluları yoketmekten bahsediyor hesapları değil

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Labirent arkadaşımın da ifade ettiği gibi durumu Support'a bildirdiğinizde işlem Kurum İçerisinde ilgili birimlere yönlendirilecek ve bu şekilde neticelenmesi sağlanacaktır. Bunun ilk adımı da Support'tur.

İyi forumlar.