Destek Hesapların başka sunuculara aktarılabilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve God.Of.Deat tarafından 6 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Türkiye sunucularındaki hesaplarınızın başka sunuculara aktarılmasını ister miydiniz?

1. Tabi,neden olmasın.

77,6%
  2. Hayır,istemezdim.

22,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 34KAAN34

34KAAN34 User

İnsanlar seninle aynı fikirde olmayınca Türkçesi bozuk veya doğuştan hastalıklı mı oluyor ? Bu nasıl bir zihniyet ? Bu nasıl bir seviye ?

2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Bir kaç mesaj önceki uyarımda tartışmanın bitirilmesini söyledim eğer ki hala daha devam ederseniz, cezai işleme maruz kalabilirsiniz. Lütfen bu tartışmayı daha fazla uzatmayınız.

İyi forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  3. 34KAAN34

34KAAN34 User

Themis. Kırmızı ile işaretlediğim söylemler direk olarak şahsa hakaret içeriyor. Beni uyardığınız yazıda direk şahsa hakaret yada aşağılama yok. Açıkça tahrik ve hakarette bulunan metinlerin tarafınızca düzenlenmesini ve/veya kaldırılmasını taleb ediyorum.

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Alıntıladığınız üyeye ve bu tartışmaya dahil olan kişilere gerekli uyarılar zaten yapılmıştır. Ayrıca mesajınız usluben uygun olmadığından uyarı aldınız, kurallara Buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. 34KAAN34

34KAAN34 User

[​IMG] Forumda bir konunun başlığı veya iletisi Argo kelimeler içeremez. Forumda kişiyi (yönetici, kullanıcı veya oyuncu) rencide edecek bir üslup kullanılmamalıdır. Şikayet olmasa bile genel toplum ahlakına uygun olmayan ifadeler, hakaret, cinsel içerik, argo kelimeler, imalar, noktalama işaretleri ile sansürlemeler, kısaltmalar veya mecazi anlamlarla birlikte kullanıcı isimlerinin isteyerek farklı yazılması yasaktır.
    Ayrıca kişiyi rencide edecek ithamlar ve imalar da bu kural dahilinde değerlendirilebilir.
    Bu tarz konu açan üyeler;
    - Gerekli konu silinerek üye uyarılır.
    - Üye aynı duruma devam ediyorsa 7 gün ile 15 gün arasında uzaklaştırma cezası alır.

Bu kurallar sizin verdiğiniz bağlantıda yazıyor.

"Kardeşim ya Türkçen bozuk ya da doğuştan bir hastalığın var."
    "Sen yan sekmene geç yeniden bağlanıyor sayfasının önünde yazılanları bir kez daha oku,anlamaya çalış."
    "Sana karantinanda bol şans diliyorum bu günler de geçer,üzülme.Sana yazmanın alemi yok kafa almayınca almıyor demekki."

Yukarıdaki yazılar hakarete girmiyor mu ?

Ben metin içerisinde bulunan hakaretlerin kaldırılmasını taleb ediyorum. Arkadaşın kendince doğru gördüğü fikirlerinin kaldırılmasını değil. Düzenleme yetkinizi kullanıp hakaret içeren cümleleri kaldırın lütfen. Amacımız üzüm yemek bağcıyı dövmek değil. Hele ki yetkililerle tartışmaya girmek hiç değil.

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Üye zaten tarafımızca uyarılmıştır. Çok ağır ithamlar içermediği sürece mesajların silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Eğer ki çok ağır bir itham varsa işlem uygulanır.

İyi forumlar.

God.Of.Deat ve Themis. bunu beğendi.
  7. Viraaa

Viraaa User

ya yeri degil fakat minervanin yeni mesajlar kisminda paylastigi etkinlikler ne o oyle yaf:)

8. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Forumda bazı güncellemeler yapılmaktadır Minerva adminimiz bunları düzenlemektedir. Orada yazan etkinlikler geçmiş etkinliklerdir heyecanlanmayınız :D

İyi forumlar.

9. Viraaa

Viraaa User

yok o kadar etkinligi kaldiramayiz zaten.:D

10. 34KAAN34

34KAAN34 User

1 kilo dünyanın her yerinde 1 kilo, 1 metre dünyanın her yerinde 1 metredir. Çok ağır itham tabiri kime ve neye göre bir ölçüdür ? Bu tarz bir taviz ya da müsamaha ilerde bir çok insanın uyarı alana kadar istediği hakareti ve ithamı yapabilmesinin önünü açar. Arkadaşımın fikirleri değil, hakaret ve ithamları rahatsız edicidir. Benim talebim; kullanıcıya ceza ya da yaptırım uygulanması değil, hakaret ve itham içeren cümlelerinin mesaj içeriğinden çıkartılması yönündedir.

11. Şimdi geniş düşünmek lazım, tr neden kötü ? server alt yapısı yok diye sunucuya uzaktan bağlanılıyor, sunu da kabul edelim en çok otomakler de tr serverinda ve buda oyunu çok etkiliyor. Olası bir isteğe bağlı tek geçiş hakkını otomatik kullanan kişilerde yapacaktır birden fazla server olduğu için onların geçişi tabi tek bir servera gitmeyeceklerini düşünürsek oyuna olumsuz bir etki yapmayacağını düşünüyorum. Konu fikri güzel ama esas sorun otomatikler olduğu için bu konu hergün konuşulmalı sürekli baskı yapmalıyız esas sorun bu, banlamalar başlarsa geriye çok temiz oyun kalır isterse ben 10 kişi ile oynayayım güzel akıcı bir oyun olacaksa razıyım, ki zaten su durumda kaç kişi ile savaşıyorsunuz arkadaşlar ?, ben savaşmayı unuttum harita normal oyuncu görünce selamlaşır olduk birbirimize artık sıkmıyorz bile beraber kasılıyoruz veya beraber otomatik kesiyoruz gelinen nokta gerçekten içler acısı, simdi diyeceksiniz oyun razı olur mu buna ? derseniz ban yersiniz söyleyeyim :), kattiyen oyun yönetimi çok titiz çalışıyor aman he birşey söylemeyin..

God.Of.Deat bunu beğendi.
  12. cındık15

cındık15 User

lüzumsuz fikir

34KAAN34 bunu beğendi.
  13. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Lütfen uslubunuza dikkat ediniz, beğenmediğiniz bir öneri hakkında daha uslubuna uygun bir öneri yapmanız gerekmektedir.

İyi forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  14. 34KAAN34

34KAAN34 User

Bu talebi görmezden gelip;
    Forumda kişiyi (yönetici, kullanıcı veya oyuncu) rencide edecek bir üslup kullanılmamalıdır. Bu Cümle yukarıdaki forum kuralından alıntı. Bu ifadeye göre "lüzumsuz fikir" demek rencide edici bir cümlemi, yoksa fikir hakkında bir yorum mu ?
    Üstelik uslup değerlendirmesi kime/neye göre değerlendiriliyor ? Her dilin sözlüğü, imla klavuzu, deyimler ve ata sözleri klavuzu gibi dil bilgisi ile ilgili kaynakları mevcut. Ben "Uslup" ile ilgili bir kaynak maalesef bilmiyorum. Sizden ricam, beni bu konuda bilgilendirip aydınlatmanız. "Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp." demiş bir atasözümüz. Bende bu atasözünün rehberliğinde sizden bilmediğim "Uslup" ile ilgili kaynak ve bilgi taleb ediyorum. Umarım önce ki talebim gibi görmezden gelmezsiniz. Saygılarımla.

15. tpkverduş

tpkverduş User

Bak bu selamlaşma işi doğru :) oyunun en zor görevi kabul edilen 10000 düşman kesme görevi çerez görülüyor artık.

16. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İnternet üzerinden arama araçlarından herhangi birine "üslüp nedir?" & "nedir üslüp" gibi benzer bir şeyler yazarsanız gerekli cevaplarınıza ulaşabilirsiniz. Rica ediyorum bu tartışmayı sonlandırın. :)

İyi Forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  17. -İDALI-

-İDALI- User

Ben konu hakkındaki fikrimi değiştirdim. TR serverları kapatılıp başka serverlara dağıtılsın. Cuma sabahından oyun oynanamaz hale geldiğinden haftasonu zaten oyunu unutun.

Mami65 bunu beğendi.
  18. Mami65

Mami65 User

bence sunucular arası geçiş yapmak yerine oyunu eskisi gibi 6 sunucuya bölüp herkesi kendi sunucusuna yollasalar sorun çözülür

19. 34KAAN34

34KAAN34 User

Dediğinizi yaptım. Üslup ile ilgili "lüzumsuz fikir" cümlesi her hangi bir örnekteki Üslup hatasına girmiyor. Ama üstte yaptığım alıntı içindeki
    "Kardeşim ya Türkçen bozuk ya da doğuştan bir hastalığın var."
    "Sen yan sekmene geç yeniden bağlanıyor sayfasının önünde yazılanları bir kez daha oku,anlamaya çalış."
    "Sana karantinanda bol şans diliyorum bu günler de geçer,üzülme.Sana yazmanın alemi yok kafa almayınca almıyor demekki."
    bu cümleler hakaret ve aşağılamaya giriyor. Mesajlar içerisindeki bu cümleler yetkiniz dahilinde düzenlenip, mesajlardan çıkartıldığında, seve seve isteğinize uyup, bu konu hakkında daha fazla yazı yazmayı bırakacağım. Bu durum benimde hiç hoşuma gitmiyor. Sizden absürt ve/veya abes bir talebim yok. Hakaret ve aşağılama içeren mesajlarının düzenlenmesi isteğim gayet doğaldır.

20. Viraaa

Viraaa User

kimse kusura bakmasin.oto pilotlar oldugu surece tr serverleri degismez...bizim oyuncular hakediyor bu tavri.kullanmayin kardesim.(kullanmayanlar ustune alinmasin lütfen) Eger oto kullanip kullanip buraya gelip sikayet edende varsa gitsin aynaya baksin ondan sonra durumu degerlendirsin.o lanet otolar oyunu bu hale getiriyor...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.