hetace gemisi promerium slot

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ™◄•ŽØЯ•HΣÐΣF•►™ tarafından 14 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar yeni gemiyi aldım slotlarda premium slotuyla pro slot birbirine karışıyo hatamı var bendemi sıkıntı var.

2. newcode

newcode User

offffffff hayırlı olsun ya ayarlar kısmından konfiregasyon modunu aç diyince slotların yerini değişebiliyorsun sanırım ayrıca birşey soracam gemiyi nasıl aldın parayla mı yoksa etkinliktenmi düştü düştüyse nasıl düştü hangi yaratığa sıktın hangi harita

3. xalezeus

xalezeus User

bu gemi 4-4temi yoksa exp2 haritasındamı çıkıyor

4. Exp 2 de çıktığını biliyorum. 4-4 konusunda bilgim yok.

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,
    Yeni gemi aldığınızda bu şekilde bir problem yaşanmaktadır. Oyuna giriş çıkış yapıldığında problem kalmamaktadır.
    Etkinlik rehberinde de belirtildiği üzere gemi kazanma şansı düşük, orta ve yüksek riskli haritalarda mevcuttur. Fakat rehberde de belirtildiği üzere bunlar ''Hecate gemisi kazanmak için nadir bir şans'' şeklindedir. Kesinlikle kazanılabilecek diye bir şey yoktur. Tavsiyem etkinlik rehberini iyice incelemeniz yönünde olacaktır.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 14 Şubat 2019
  6. Arkadaşlar şans işi modumunda dediği gibi bizim klandan bi arkadaş sabaha karşı 4-4 te gitmiş ilk sıkmış çıkmış çocuğa. denemeye devam yani ayrıca cevap için teşekkürler modum .

Manitu bunu beğendi.
  7. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Rica ederim, konu hakkında yeterli cevap verildiğini düşündüğünüzde konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. xalezeus

xalezeus User

peki eyw