Öneri Hezarfen'de Neden Olmasın ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve WolfWar tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Aşağıdakilerden hangileri ?

1. Olsun

37,5%
  2. Olmasın

35,9%
  3. Geliştirilebir ( Nasıl geliştirilir)

7,8%
  4. Taarruz olsun

12,5%
  5. Siper olsun

23,4%
  6. Yeteneklerin ikiside olsun

15,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. WolfWar

WolfWar User

Merhaba arkadaşlar,

Hepinizin bildiği üzere Haziran ayının ortalarına doğru TR sunucuları için yıllardır istenen HEZARFEN tasarımının geleceği söylenmişti ve bu tasarım 1 ay sonra TR sunucularına eklendi.
    Bu tasarımın herkesi 2 özelliğiyle(%5 hasar bonusu / %10 şeref bonusu) fazlasıyla tatminde etti.
    Fakat bu tasarıma ufak bir özellik daha eklene bilir.

Aklıma iki özellik geldi fakat hangisini söyleyeceğime karar veremedim ve bu yüzden sizin de fikrinizi alarak bu öneri konusunu açıyorum.

-1.Yetenek: Taarruz: 1 Saniye boyunca hasarınızı 2 Katına çıkarır. Soğuma süresi 15 dakika.

-2.Yetenek:
    Siper: 2 Saniye boyunca aldığınız hasarın tamamını emer. Soğuma süresi 10 dakika. (İnsta-Kalkan)

Dipnot: Sonuçta goliath yetenek tasarımlarında hem yetenek hem özellik var. Hezarfen de neden olmasın ? (Hezarfen de ekstradan şeref puanı var fakat şeref sizi güçlendirmez sadece rütbenizi ve sıralamanızdaki yerinizi arttırır.

Bilgilendirme: Arkadaşlar olsun seçeneği böyle bir özellik gelsin anlamındadır. Taarruz ve siper ise hangi yetenek olsun anlamındadır.

En azından cerrah a denk olur.

Son düzenlenen: 29 Kasım 2015
    anakin5555 ve Chaorrupted bunu beğendi.
  2. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Flood yapmamaya özen gösterelim. Taarruz konusunda pek emin değilim.

Tam elit bir Goliath , RSB - 75 ile 116 K ' yı görebilmekte. Bunun iki katı 232 K Yapar. Böyle bir vuruş özellikle Vegalara bela olabilir.

Kaldı ki Elitlerden kaçmaya çalışanlar , Bu özellik yüzünden tek vuruşta patlayabilir.

Siper fena değil ama Taarruz tepki görebilir

Keyifli Forumlar

.*GöKMeN*. bunu beğendi.
  3. Siper guzel instaya benziyor fakat taaruz kotu olmus. Zaten video kanallarini ac seyret adam 326k hasari gormus. Bunu 2 katina cikarirsan 652k hasar. Birak vegayi buna bir goli bile zor dayanir. Taaruz yeteneginin degistirilmesi ya da kalkmasi gerekir.

4. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bence %10 şeref %5 hasar gayet yeterli bir yetenek daha gelirse aşırı olur. -1

5. WolfWar

WolfWar User

Sayın admin öncelikle hatalarımı söylediğiniz için teşekkür ederim. Flood yaptığımın da farkında değildim özür dilerim.
    Sayın admin ve forum kullanıcıları zaten yukarıda belirttiğim gibi yeteneklerden hangisi olsun diye forum kullanıcılarından da birnevi fikir alıyorum.

Tabi ki bu ikisi yeterli bir yetenek fakat şeref puanı oyunda seni güçlendirmez.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Nisan 2015

6. sen diyelim ucb ile 70-100 k çakıyorsun 2 katı 140-200 k olur ki buna rsb de karıştırırsan.

150 x 2 = 300 k elde edersin. bu olursa oyunun dengesi bozulur.

full + full bir goliath geliştirmeleri full bu değerlerde vuruyor ki zaten adam ucb rsb karıştırınca 200 k civarı görüyoruz...

Stealth_Assassin bunu beğendi.
  7. hazerfenim yok :) ama bu dediğin özellik olursa hemen alabilirim :)

8. WolfWar

WolfWar User

9. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

VIII. Konu başlığı ve ileti içeriğinin tamamı büyük harflerle, renkli ve kalın yazılmamalıdır. İleti sayısını arttırma amacı ile konulara art arda ileti yazılamaz. Bu kuralın ihlalinde;
    * Gerekli konu başlığı ve/veya ileti düzenlenir, üye uyarılır.
    * Üye aynı şekilde devam ediyorsa 7 gün ila 15 gün arasında uzaklaştırma cezası alır.

Uyarı vermekten sıkılmaya başladım

İyi Forumlar

WolfWar bunu beğendi.
  10. WolfWar

WolfWar User

Özür dilerim modum eski konu dikkat etmemişim. "Uyarı vermekten sıkılmaya başladım" kısmınıda anladım ben tamam :D

Son düzenlenen: 9 Kasım 2015
    İstiklal bunu beğendi.
  11. Benimde oyum olumlu.

Çok fazla şık var :D

WolfWar bunu beğendi.
  12. Aliens

Aliens User

Şimdi taaruz yeteneğine laf ediyorsunuzda diminisherin %50 Hasar verme özelliği var. Ve süresi 1 dk. Ki kendi daimi %5 bonusu var. Bu kötü ve oyunu bozmuyorda, bir saniyelik özellik mi bozuyor? Bırakın allah aşkına. Konu gayret güzel. Cerrah çıkalı hezarfen öldü. Bu onu biraz olsun canlandırır.

13. WolfWar

WolfWar User

Kardeşim o 2 saniyeydi çok isyan edildi diye 1 e düşürdüm. Mantıklıca savunduğun içinde ayrıca teşekkür ederim.

14. Aliens

Aliens User

Kardeşim boş eleştirileri sevmiyorum. İyi okumayıp hemen eleştiriliyor. Ama kimse aklına diminisheri getirmiyor. Şöyle bir hesaplama yapalım. Çift=%20, Seprom=%60 kelle Avcısı argesi %12 diminisher yeteneği ve kendi daimi bonusu=%55 Burgu=%20. Topla abi bunu. %167 Hasar yapar. Buda 100 k vuran birini 267 yapar ki bir dk de 40 kez isavet geldiğini düşün. Bu hiç sorun olmuyor da 1 saniyelik yetenek mi sıkıntı okuyor. İşte ben böyle iyi bakılmadan yapılan konuşma ve yorumlara gıcığım. Umarım iyi anlatabilmişimdir durumu.

WolfWar bunu beğendi.
  15. WolfWar

WolfWar User

Haklısın savunman ve yorumun için teşekkür ederim.

16. Türk bayrağı taşıdığı için zaten %10 şeref veriyor ve %5 vuruş bu yeterli bence.
    Ama ekstra bir yetenek gelsin dersen son darbeyi yemeden önce gemi kendi kendini imha etsin ve yakınındaki düşmanlara zarar verebilsin.Şerefiyle ölür o zaman bize uyar o da.
    :D

WolfWar bunu beğendi.
  17. Güzel fikirmiş :D bak wolfwar kardesım bunu yazabilirsn.

WolfWar bunu beğendi.
  18. WolfWar

WolfWar User

Bunun gibi bir fikir zaten aklımda vardı. Sürpriz olsun diye bekletiyordum. Görsellerini hazırlıyorum onun gibi birşeyi yakın zamanda getiricem.

19. Bu görsel hazırlama vs. işleri ne kadar sürüyor?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.