Hibrit işleyici ve Mikrotransistörler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FurkanS53 tarafından 3 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. güncellemeden sonra ayrı ayrı verdiği kesinleşti sanırım bu bayağı zorlaştıracak işimizi lakin ben zeus günü toplama taraftarıyım, o da olmazsa lf4 gününde, ama bu günler çıkmadan chrominlerin süresi bitecek normal gündede çok boş çıkıyor.
    velhasıl kelam uridium ile almak daha karlı olacak gibime geliyor 560 sandık ta 10hp10mt çıkacağını hiç sanmıyorum bunun yerine
    5 kalkan için 10hp 10mt lazım tane 28bn uri total 560bin. bu şekilde alıcaz.. tabi 5 kalkan dedik 16 kalkan için ohooo çok uri lazım çok..:)

2. FurkanS53

FurkanS53 User

500 ganimet daha açtım ve kutudan 11 hibrit, 3 mikrotransistörler çıktı. Mikrotransistörler çıkma şansı düşürülmüş. Eskiden olsa çıkarttığım hibrit kadar vermesi gerekiyordu.

Kod ile gelen b03 saymazsam 8 tane aldım en az 11 tane daha almayı planlıyorum. 1200 anahtarada tamamlayacağım hiç sanmıyorum

3. -koz

-koz User

hibrit işlemci ve mikronester ikisi birlikte yeşil kutudan çıkarken yapılan güncelleme ile ayrı ayrı çıkıyor.böle bir değiklik yaapılıp nedn oyunculara duyuru yapılmadı.bizler onun için urileri zeta kapısına harcdedık.emeklerimizi hep çöpe attınz.madem öle bişey vardıhaber verilseydi.telefi ödülü istiyoruz.hem hibrit işlemci hemde mikronester ikisi birlkte istiyoruz

FurkanS53 bunu beğendi.
  4. FurkanS53

FurkanS53 User

Aynen öyle bende konu açtım. Hiç bir bilgilendirme yapılmadı. Değişiklik olduğuyla ilgili bilgi yapılsaydı malzemeleri uridium ile alabilirdik. Şimdi bin tane kutu açtım geriye bin adet kaldı. Mikrotransistörler hemen hemen hiç çıkmıyor. Hibrit çıkıyor ancak diğeri 10 kutuda 1 bile çıkmıyor

5. _HmOk_

_HmOk_ User

Siz yenisiniz galiba :D

6. FurkanS53

FurkanS53 User

Neden öyle söyledin

7. _HmOk_

_HmOk_ User

Bu oyunun huyudur güncelleme gelir herkesin kafasında soru işareti kalır güncellenen şeylerle ilgili tam net bir bilgi verilmez örnek verecek olursak en son gelen güncellemede lazer hasarlarının arttığı forumda yazıyordu ama oyun içinde değişmemişti hermes tasarımlarının geldiği güncellemede de diroitler kısmında gelen tasarıma tıklayınca altındaki açıklamada verdiği avantajlarla ilgili düzgün bir şey yazmıyordu sonra galaksi kapılarından eir düşeceği söyleniyordu alpha beta kapısı yaptım geçtiğimiz hafta sonu ama eir alamadım o yüzden üstte yazdığınıza pek şaşırmadım ama evet bana kalırsa da telafisi gerekir hiçbir yerde mikrotransistör ve hibrit işleyicinin kutulardan artık beraber çıkmayacağına dair güncelleme notlarında konu açıldığını görmedim

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yeşil ganimet kutularından güncelleme sonrası Hibrit İşleyici ve Mikrotransistör ayrı ayrı çıkması durumu ile alakalı bilgi istedik. Bu konu ile alakalı elimize bilgi ulaştığında sizlerle paylaşacağız.

İyi forumlar.

Merhaba,

Lazer hasarları artmış bulunmaktadır. Sadece olarak oyundaki metinler değişmemiştir, bu nedenle yanılıyor olabilirsiniz.
    Geçtiğimiz Pazar günü galaksi kapılarından EİR vermemesi sorunu rapor edildi, yakın zamanda çalıştırılacak bir Script ile oyuncuların kazanmış oldukları EİR'ler hesaplarına eklenecektir.

İyi forumlar.

ƤαяαƖуzєя ve _HmOk_ bunu beğendi.
  9. Tamamen şans eseri.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.