Destek Hibrit İşleyici

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ tarafından 13 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Cyborg gemisini almak istiyorum ama Hibrit işleyici lazım.
    Hibrit işleyiciyi en hızlı nasıl kasabilirim? 17 tane bulmam gerek.

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Yeşil ganimet anahtarından veya dükkandan hibrit işleyici ulaşabilirsiniz. Ben ganimet kutusu açmanızı öneririm.

İyi forumlar.

3. Prejiva

Prejiva User

Şu ana kadar hep PVP de açardım kutuları ama artık korsan haritalarında açıyorum. Bolca LF4, Mikrotransistör, Hibrit işleyici, Nano Kondansatörü gibi malzemeler bulabilirsiniz. Ancak buradaki şans farktörü kesinlikle gözardı edilemez.

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,
    Sizlere 5-x haritalarında kutu açmanızı öneririm.

Tavsiyemi dinlediğiniz ve şansınızın yaver gitmenize sevindim :)

İyi forumlar.

5. Prejiva

Prejiva User

Çifte ödül gününde 5 zeta yaparak (gerçek) havocları fulledim ve gelen anahtarla dediğiniz gibi 5-2 civarında acımasızca açtım ve sayborg maliyeti (I-Oil hariç) 1 milyon uridiumdan 220k uridiuma düştü. Teşekkürler modum +rep :D

Manitu bunu beğendi.
  6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Rica ederim, tecrübelerimizi sizler ile paylaşmak için buradayız :) Şansınız da yaver gitmiş, umarım Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ arkadaşımız da sizin kadar şanslı olur .

İyi forumlar.

7. Cevaplar için teşekkür ederim. Son bir sorum daha var.
    Kutu anahtarlarını Zetadan mı kasmalıyım yoksa indirim paketi alıp anahtar mı almalıyım?

8. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Havoc tasarımı eksiğiniz var ise zeta dönebilirsiniz. Havoçlarınız tam ise x2 gününde hades kapısı yapmanızı tavsiye ederim. Böylece hem rütbe hem cephane hem de ganimet anahtarını daha hızlı bir şekilde kasabilirsiniz.

İyi forumlar.

9. Teşekkürler modum konuyu kilitleyebilirsiniz

10. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Rica ederim. Konu isteğiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.