Hibrit Kutusunun Haritada Kalma Süresi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve fevona tarafından 18 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fevona

fevona User

Merhabalar, bir kaç hafta ara vermiştim ve artık karantina yapmak şart olmuş. Ama hesaplandığında en az 200-300 karantina kapısı yapılmalı prometheusları ve bo3leri 16 level yapmak için. O yüzden boost alarak bir anda toplamaya karar verdim ancak hibrit kutularının haritada ne kadar kaldığından emin değilim. 10-20 hibrit kutusu için de 11tl vermek istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Yere düşürdüğünüz Hibrit Alaşımlar sabah resetine kadar (07:30) a kadar haritada kalmaktadır.Çokca biriktirip bir anda güçlendirici almak mantıklı olabilir.Farklı bir sorunuz yok ise konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. fevona

fevona User

Teşekkürler, kapatabilirsiniz.

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Takım arkadaşımın cevabını şu şekilde düzelteyim. Sadece sabah oyuna gelen reset ile değil oyuna gelen her hangi bir resete kadar Hibrit alaşımları haritada kalmaktadır. Yani oyuna reset geldiğinde Hibrit Alaşımları kaybolmaktadır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.