Hibrit Oil Desteği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KAMUFLENİCK tarafından 1 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Destek satın aldım 11.90 lık para hesabımdan kesildi ancak destek gelmedi oooooooof of bu oyun.

2. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

Darkorbit'ten her hangi bir alış-veriş sonrası aldığınız tüm içeriklerin hesabına gelişi 1 dakikadan daha az bir zamanda gerçekleşmektedir. Eğer ki satın aldığınız hızlandırma paketi oyununuza gelmemişse öncelikle satın aldığınıza dair bir bilgilendirme için lütfen Mail adresinizi kontrol ediniz. Elinizde para ödediğinize dair bir dekont mevcutsa (Kredi kartı - Banka kartı için bankanıza ait Mobil Bankacılık sitesinde kolaylıkla bulabilirsiniz) bu dekontun Ekran Görüntüsüyle birlikte Support ekibine bildirmeniz gerekmektedir.

Forum ekibi olarak ne yazık ki sorununuza yardımcı olamamaktayız. Dilerseniz gecikme yaşanma ihtimaline karşı oyunda tekrar kontrol edebilirsiniz. Bu tür gecikmeler olabilir.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. Modum ilk defa benimde başıma geldi bu sabah 6 aylık premium üyelik satın aldım kredi kartından miktar eksilmiş ancak hesabıma premium üyelik gelmedi supporta mesaj attım bekliyorum cevap gelmesini gerçek şu ki payment alanında sorun var umarım yakında düzelir olmazsa tekrardan 6 aylık premium üyelik almak zorunda kalacağım :) yanlış anlamayın size şikayetlenme yapmıyorum arkadaş haklı onu belirtmek istedim :) iyi forumlar iyi görevler :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  4. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Takım arkadaşımında belirttiği gibi Oyun içerisinde yapılan payment (ödeme) işlemlerinde Hesabınıza mail gönderilmektedir. Lütfen dekont ve mail ile supporta başvurun

Support ile nasıl iletişime geçerim diyorsanız buradan yardım alabilirsiniz.

Sevgili KAMUFLENİCK, Dilediğiniz zaman konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Sorunda orda :) Dekont gelmemiş ama support ile iletişime geçtim bakalım gelmezse yenisini alırız artık sıkıntı yok :)

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Kullandığınız ödeme yöntemindeki aracı ile de görüşümeyi ihmal etmeyin. Bir nedenden işlem tamamlanmamış olabilir.

İyi forumlar.

7. Evet görüştüm sorunun ödeme yapılan şirkette olduğunu söylediler ben o kadar problem etmiyordum zaten bugün öğlen saatlerinde aldığım ürün gönderildi ve sorun çözüldü :) ama benim anlamadığım tek sorun mail adresime sürekli dekont gelirdi çok fazla alış verişim vardır gerek uridium olsun gerek premium,indirim avantaj,katlayıcı olsun hiç bir zaman böyle bir sorun olmamıştı dekontta gelirdi üründe 1 dakika bile sürmeden gelirdi neden oldu diye düşünüyordum sadece bu kadar :)

-=ODIN=- bunu beğendi.
  8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Aracı şirket nedeni ile yaptığınız ödeme Bigpinte ulaşmadığı için bahsettiğiniz gibi ödeme dekontunun gelmemesi ve paketin hesabınıza aktarılmaması durumu oluşuyor.

Umarım daha sonra bu gibi durumlar ile karşılaşmazsınız.

İyi forumlar.

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  9. Umarım bir daha tekrarı olmaz :) İyi forumlar iyi görevler :)

.Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.