hile kullandığından şüphe ediyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Narutocu. tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Narutocu.

Narutocu. User

cm ler lütfen dinleyin 7 dakika sonra açık artırma bitecek ve goliath ı alan kişi 1 level olmakla birlikte toplam 0 saat oynamış bu kadar kişinin hakkını yiyor buna bir el atın lütfen
    oyuncunun nicki: soner2131

2. kardes belkı clandadır ve onların yardımıyla alıodur bence bukadar on yargılı olma

3. Narutocu.

Narutocu. User

ama adam 0 saat oynamış diyorum kardeşim ve adam oyuna girse bile en azından bi miktar zaman gözükür

4. Youjin

Youjin User

genelde oyuna yeni başlayıp alışverişe çok basan gemiler elit gemilerin kendilerine yeni açtığı üyeliktir ve o gemiyi kendi klanından yüklü miktarda kredi yollamasıdır.

5. fotoğrafını çekip suporta yolla

6. kardeşim aynen hesabı açar açmaz klana almışlar ve klanda biriken paradan göndermiş olabilirler hemen hile olarak algılaman yanlış

7. belkı bı arkadsınn tavsıyesıyle basladı oyuna dırek clana alıdı ve aldırıyorlar ona o gemıyı ;) bılmezsn dırek hıle deme bence onu dıorum ben sadece

8. TheMaster

TheMaster User

klandan kredi almıştır.

9. ᏠPOLİS

ᏠPOLİS User

Evt arkadaşın dediği gibi. Aynısını ben haftada 1 -2 kez yapıyom..

10. viper1903

viper1903 User

adam zaten oyunu oynayan biridir ve yeni bi çar kasıyodur

11. Lapseki

Lapseki User

her sey hile değildir kredi bu isteyen istediği rden bulur ve istediği kadar basar

12. one.

one. User

Katılıyorum bu kadar ön yargılı olma. Ama yinede hile olabilir çünkü yanlış hatırlamıyosam ilk kayıt olduğumuzda 1 saat dolmadan önce dakikayıda gösteriyodu ama dediğim gibi tam olarak hatırlamıyorum nick iyle beraber kanıtlarını supporta ilet onlar bakar.

İyi forumlar...

13. barkın07

barkın07 User

Kardeşim iyi bir kullanıcının yan çarı dır veya bir arkadaşının çarıdır onu klana almıştır. Para atmıştır. İyi Forumlar...

14. one.

one. User

Kardeş yeni bi çar açtım sadece saati gözüküyor yani barkının dediği gibi iyi bir kişinin yan çarı olabilir veya yeni bir çar açmış olabilir. Klanda yüklü bi miktar para atmıştır. O da goliye basmıştır. İşin özü söylediğin kullanıcı hile yapmıyor.

İyi forumlar...

15. Merhaba ,

Üyelerimizin dediği gibi klandan yardım almış olabilir. Eğer hile olduğunu düşünüyorsanız gerekli bilgi ve kanıtlarınızla support'a bildiriniz. İnceleme sonrasında en net cevabı vereceklerdir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.