Hile midir nedir

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -BerkAtay- tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -BerkAtay-

-BerkAtay- User

Arkadaşlar benim bir sorunum var.
    Aegisin petini kestim adam peşimden geliyo ben ondan hızlıydım konfisini değiştirdi yinede yetişmedi haritada baya bi arkamda gözüküyo ama o bana vurmaya devam ediyo.Bu korsan haritalarında hep böyle şuna bi el atın.
    :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

2. aynn bu oyun hatası bazen banada oluyor haritanın yarıçapı mesafeden vuruyolar

3. KARANLIK

KARANLIK User

Bu sizin internetinizin yavaşlamasından kaynaklı bir durum.Siz ileride gözüksenizde düşmanınızın yakınındasınız.

4. -BerkAtay-

-BerkAtay- User

Ama hep böyle oluyor oyun kasmıyodu ben öndeyim adam arkadan lazerle kesiyo hadi lazeri bırak roket atıyor.Roket menzili kısa bide

5. KARANLIK

KARANLIK User

Dediğim gibi sebebi sunucuyla olan anlık internet kesilmeleri.Ancak sizin bir şikayetiniz varsa videolu kanıtınız ile birlikte supporta başvurabilirsiniz.Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için oyuna girmeden önce çerezlerinizi temizleyiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.