Duyuru Hilecinin Pişkinliği ve sahtekarlığı(DAHA TEMİZ BİR DARKORBİT İÇİN EL ELE)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FULLTIME0FFTURKEY tarafından 3 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *******

Hileci'nin Sahtekarlığı ve adiliği burdan belli oluyor... videosunuda çektim haritanın aynı yerinde dolaşıp duran bir insan eşim dolaştırıyor diyor birde utanmadan sanki karşısında çocuk var bir insan hep aynı kordinelerde nasıl gitsin hayret edilicek bir şey.. neyse Alkilic beye yolluyacam en kısa zamanda...SİZDE GÖRÜRSENİZ DUYARSIZ KALMAYIN DAHA TEMİZ BİR DARKORBİT İÇİN EL ELE!!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Eylül 2015
  2. Moderetörler konuyu kitlemesin lütfen buraya videoları arşivleyelim supporta yollayalım.

Burada ki moderetörler de üst kurula bildirsin.

FULLTIME0FFTURKEY bunu beğendi.
  3. trollcake1

trollcake1 User

Valla ne yalan söyliyim bende bıktım arkadaş .. Ben bütün gün pvpde kutu toplarken gözlerim yerinden çıkıyo bunlar hileyle fazlasını kasıyolar .

4. şimdiden teşekkürler videoyu youtubeye atıcam ordan linki alkılıc beye yollucam umarım gerekeni yaparlar yeter bu nedir ya

5. Ben 10 saat uğraşayım kolum çıksın başım ağrısın suratım yağlansın adamlar hileyle fink atsın nerde adalet ?

Birde bot kesmeye gelenlerden iftira yiyeyim.

Onlarada hakkımı helal etmiyorum

Videoyu burayada koy paylaşım olsun.

6. Tamam video şu anda youtubeye yüklenir atarım buraya da Adamın pişkinliğine bakya kesin 10 15 yaşındadır bende evliyim hanıma asla kutu toplatmadım yalanında bolesi...

7. Polis amca adamın pilot profilinin linkinide kopyala.

Yapabiliyorsan pilot profilinin ss sinide çek profil linki yanında bulunsun.

İsim değiştirirse kaçamasın.

Örgüt propagandası yapan gemiyi kapattırmıştım böyle yapıp (gemide 30 arge yüzbası)

8. adam kara listemde kardeşim merak etme :) video yüklenme süresi 3 saat adamı arkasında takip ediyorum gram kıpırdama yok hep aynı yerinde sekiyor kesince billi bir süre sonra grup atıp yukardakilerini söylüyor :D

1 tane daha yakaladım hileciyi onuda çekicem videosunu heralde tek ben elle topluyorum bu nedir ya

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Eylül 2015
  9. GREED

GREED User

Tamamiyle Gerekli Bir Konu Çalışanın Hakkı Yeniyor ...

10. Merhaba ,

Gerekli kanıtlarınız ile support'a bildirilmesi gereken şeyler forum konu açıp ekleseniz de bir şey değişmeyecek. Çünkü bizler forum üzerinden bir işlem yapamıyoruz. Yine sizi support'a yönlendireceğimiz için kanıtlarınız varsa onlarla birlikte durumu support'a bildiriniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.