Hiperplazmoit lf4 en kolay nasıl alınıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Mesut3434 tarafından 26 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Mesut3434

Mesut3434 User

Hiperplazmoit LF4 ü en kolay nasıl alınıyor lütfen yardımcı olun ???

2. Bazı ay giriş bonusu ,Birleştirden,bazı görevlerden ve kapı bitirme ödülü olarak veriliyordu etkinlik kapsamında.Sonuç olarak para ile satın alma ihtimali yok.Mücadele edeceksiniz bir şeyler elde etmek için.

3. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Hiperplazmoit Lf4 bazen lazer strom gibi etkinliklerden, birleştir kısmından, görevlerden veya giriş bonuslarından elde edebilirsiniz.Hiperplazmoit Lf4'ü bence en kolay birleştir kısmında istenen malzemeleri toplayarak elde edebilirsiniz.Diğer arkadaşlarımızın görüşlerinide bu konu altında alabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Mart 2019
  4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Takım arkadaşım .Kuasar. ve *DELİBEDRİ* arkadaşımızın da belirttiği gibi aslında en kolay yolu zaman zaman gelen Lazer Fırtınası etkinliğidir. O etkinlik ile bir gün içerisinde bile rahatlıkla lazerlerinizi fulleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Bir sonraki etkinlik ne zaman gelecek bilgi var mı ?

6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Maalesef konu hakkında bir bilgimiz yok, etkinlik takvimi merkez ekip tarafından belirlenmektedir ve bir kaç gün öncesinden gerek discorddan gerek ise forumdan duyurulmaktadır. Lütfen takipte kalınız. :)

İyi forumlar.

7. KATALONYA

KATALONYA User

Bu lazere masraf etmeyin prometheus lazerleri var artık daha sonra pişman olursunuz yaptığınıza ben pişman oldum siz olmayın.

8. Siz full hp misiniz ?

9. KATALONYA

KATALONYA User

hp kastım başlarda birleştirden alıyordum sonra etkinlikten topladım sonra bir baktım bu prolar görevden alınıyor hemen 10tanesini aldım sonra aradaki farkı görünce dedim uridiumlar dosyalar boşa gitti. Şuan az kaldı proları tamamlıyorum ve çok memnunum

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Forumu takipte kalın, küçük bir sürpriz sizleri bekliyor olabilir ;).

İyi forumlar.

ogulcano67 bunu beğendi.
  11. ogulcano67

ogulcano67 User

adminim lazerstorm geliyormuş galiba 29'undan 31 Mart'a kadar.Sürpriz buysa bozayım :D

12. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

''Sürprizzz'' demek isterdim fakat tüm heyecanı kaçtı :p Evet özlenen etkinlik Lazer Fırtınası geri dönüyor, gerekli duyuruya buradan ulaşabilirsiniz. :)

İyi forumlar.

ogulcano67 bunu beğendi.
  13. DaglıAcS

DaglıAcS User

bakalım bu etkınlık nasıl bısey :))) ins güzeldir

14. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bir önceki etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz, o konuyu ve konu içindeki diğer linkleri incelerseniz etkinlik hakkında genel bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

İyi forumlar.