hırsızlığa hayır...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hocaabi tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hocaabi

hocaabi User

5 gündür kristalion kesmeye çalışıyorum ve takip ediyorum güçlü gemiler kristalion canı yarı olana kadar izliyor sonra sana saldırıyor kendi şirketinin gemisi bunlar. bence kasma hırsızlığına bir son verilmeli aynı şirket gemileri birbirine zarar verememeli bu şekilde kasılamaz kimse... bu konuya eğilirseniz sevinirim...

2. Aynen!!!+1

hocaabi bunu beğendi.
  3. Prophecy

Prophecy User

Gerek yok grupla kesebilirsiniz

4. hocaabi

hocaabi User

sanırım anlaşılmadı sorun kesebilmek değil sorun kestiğinin başkası tarafından çalınması mesela anlaşılsın diye daha açık yazim...... diyelim ki ben kesiyorum can yarıya indi bu esnada benim geminin canıda indi kendi şirketinin adamı geliyor bana sıkıyor ben patlayınca kestiğim ona yarıyor umarım anlatabilmişimdir.... bu hırsızlık değil de nedir?

5. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Sizi kesmeye çalışan kişi sizi keserse "-" şeref kazanacaktır. Eğer VIP iseniz bu kişiye sürekli patlayarak şerefini düşürebilirsiniz. Eğer VIP değilseniz ve 500 Uridium vermek istemiyorsanız size yardımcı olabilecek bir goliath arkadaş edinebilirsiniz :)

6. Prophecy

Prophecy User

Bu oyun savaşoyunudur

7. Grup da olsa fayda etmiyor :eek:

Eski klanım NEZO ile tallon safarisine çıkarken bir lightning 100k 100k çakarak dağıtıyordu bizi ama bunlar acayip iyiler yani albay gibi yüksek rütbeli kimseler ... ben merak ediyorum bunu nasıl yapıyorlar rütbelerine bakmadan ... bu sorun yüzünden kaç Boss Tallon elimizden kaçtı tahmin edemezsiniz :mad:

Bence bununla ilgili birşey yapılmalı

hocaabi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.