Geri bildirim Hitac Çekiliş Kuralları Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve asdrewsa1 tarafından 8 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. asdrewsa1

  asdrewsa1 User

  Merhaba iyi çalışmalar oynu 2 haftadır etkin olarak oynuyorum hitac event'ı ile ilgili çekiliş kurallarında şöyle bir ibare var :


  Katılım koşulları: Bigpoint'in ve ilgili iş ortaklarının çalışanları ve çalışanlarının akrabalarının çekilişe katılması mümkün değildir. Bigpoint, bu Hüküm ve Koşulların ihlali durumunda ihlalde bulunan kişileri yarışmadan eleme ve/veya yasaklama hakkını saklı tutar. Avantaj kazanmak için yasadışı yöntemler kullanan veya oyunu herhangi bir şekilde manipüle eden kişiler de elenir. Bu durumda kazandıkları ödüller iptal edilir veya geri alınır.


  Bu kurallara göre oynu manipüle eden kişiler eleniyorsa bizi hitac'a yaklaştırmayan ve hitac'ı manipüle ederek tüm ödülleri almayı hedeflleyerek iş birliği yapan "Araf" ve " EKIP" klanları eleneceklermi ? yoksa oynun düzeni bozulmaya devam mı edecek ?
   
 2. Sonuçta bu bir savaş oyunu, Hitac'a yaklaştırılmayanlar olarak organize olup siz de onları kesebilirsiniz.
   
 3. asdrewsa1

  asdrewsa1 User

  şöyle yapalım ozaman beni kesmeye oyna yeni başlamış 20-30 tane liberator gelsin toplanıp...Bakalım nekadar etkili olabiliyor.

  cünkü 10 senelik 1 oyunda 2. haftada olmakla aynı ayarda oluyor 250 k damage yerken 250k kalkanım var 15k vururken karsıdakinin 1-1.5m kalkanı 600-700k canı ve argeleri + emp + buz roketleri vs. var.

  ben oynun içeriğini değil kuralın içeriğini sorguluyorum bundan dolayı bu cevabın ve benim yazdıklarım geçersiz ve önemsiz şeyler...

  oynun en üstün 2 klanı ittifak kurup hitac'ı elinde tutuyorsa bu server'ı ve oynu manipüle etmektir ve yukarıda yazan kurala aykırıdır...
   
 4. -ThyPhon-

  -ThyPhon- User

  Fakat ittifak kurmak oyunun içerisinde bulunan birşey.

  Bir savaş oyununda bu tür durumların olması doğal.
   
 5. asdrewsa1

  asdrewsa1 User


  Ozaman yaptığınız işler ve koyduğunuz kurallar arasında büyük çelişki var..

  Yeniden söylüyorum ya manipülasyon ile ilgili beyanınızı kaldırın , yada manipülasyonun sözlük anlamını ögrenip kullanımına dikkat edin.

  Bkz. : manipüle kelime anlamı olarak hile yapmak , oynama yapma anlamı içermektedir. karşısındaki insan veya insanları istemleri dışında etkileme , ekleme , çıkartma bilgileri oynama , değiştirmedir. Manipulative tükçe karşılığı manipülatif anlamı içerir , kendi menfaatleri için bir yöne çeken anlamına gelir.
   
  DRONES ve WolfWar bunu beğendi.
 6. WolfWar

  WolfWar User

  Çok haklı bir isyan arkandayım kardeşim.
   
  Cillos™ ve RAMMFİRE bunu beğendi.
 7. Orada bahsedilen manipüle olayı şudur;

  Dışarıdan database'e erişip verileri değiştirmek , hile kullanmak , bug kullanmaktır bunu kast ediyor.
   
 8. asdrewsa1

  asdrewsa1 User

  dostum bence manipülasyon ve hack girişimlerini karıştırmamalı ve 2sininde anlamlarını öğrenmelisin

  1.sini zaten orda paylaştım ve tekrar ediyorum manipülasyon kısaca insanlara birşeyi yapmaya zorlamaktır ve tr 6'da bu 2 klan birleşip eventları manipüle etmektedir.
   
 9. titans___

  titans___ User

  admin ben oyuna 2009 da başladım servırı boşver o zamanlar mmoyla vru eice karşı bir olup dalarlardı şimdi mmo vru eic eiclilere dalyor ittifaklar ne ittifaklar tselerde ses kayd eden fetocular bile var malesef kendine edile küfrleri kayd edip you tube atanlar vardı hatta benim sesimde vardı da ben çok konuşmam birde sahte isim kullanyorum oyun bu neticede de ben anlamyom bu ne tür bir zeka adamın irisleri patlatmışlar bizim klana kendi adamlarını başkası diye sokup sesimizi kayd ettirmişler bilen bilir servırı kimler oldunu yani çok da önemli değil de amaç ne çözebilemedim abicim oyun bu hani oyun bağımlısıyım bende hani kafa akl almyor bunu yapabilmek için 3 sene önceydi bu olaylar oldunu birde bot programı yüzüne adam servırda her şirket klanla savaş nerdeyse tabi uyuyan hücrelieri sonradan çözdüğüm klanlar a da ben savaş açdım baya zevkli anlıycağınız birde istasyon kesip x-1 le falan kaçyom sonra ver rsbe beyazı veya düşmanla sıkyom herkes sıkyor bunlara da pek kapıdan çıkmyorlar okuyanlara uzun oldu malesef olay uzun 5 sene vardır belki dahası da var da zannedersin krallık veryorlar
   
 10. Bak dedigini anliyorum fakat bu bir savas oyunu kimsenin tapulu mali degil hitac fakat onlar bann almayacaklar diyecekler savas oyunu degil mi ?

  Bu etkinligin boyle olmasinin sebebi Almanya yonetimidir o klanlarin sucu yok suc bu hitaca saldiriya korumali bolge koymayanda.
   
 11. Bu dedigin olaylar uzun zamandir devam ediyor oyun agazina kadar fetocu , terorist , eskiya dolmus diyorum kimse dinlemiyor beni.

  Birde bu andavallar kendini mafya sanip reel hayata inip bicakli sopali kavgaya girisiyorlar iki klan arasinda olay ne ? Ts de sen benim anama kufur ettin sen babama ettin felan fistan...
   
  Cillos™ ve ƓΛẔØẔ bunu beğendi.
 12. Cillos™

  Cillos™ User

  Demaner gibi bir etkinlik olsaydı bu durum gayet normal bir durumdu ancak hitac etkinliğinde etkinliğin asıl önemli kısmı çekiliş ve hitaca saldırmadan çekilişte şansımız olmuyor. Zaten çekilişten 100 küsür kişi ödül alıyor, 2 klan hitaca başka kimseyi yaklaştırtmadığında çekilişin bütün ödüllerini o 2 klan almış olacak ve bu da bence oyunu manipüle etmektir.

  Kesinlikle destek veriyorum kardeşim.
   
 13. Prophecy

  Prophecy User

  Şuan konuştuğun arkadaşın kim olduğunu biliyor musun sen :D :D :D
   
 14. DRONES

  DRONES User

  Oyunun içinde olması doğal etkinliklerde olması doğal değil şuan Türk takımı olarak oyunu kafanıza göre yönetiyorsunuz biz kapsülden faydalanamıyoruz adamlar tek başına oynuyor bunu yapan bir grup olmuş oluyor ozaman bir admin gemisi hepsini orada patlatsın sadece klansızlara kestirsin farkı nedir ? ben bir klan yüzünden tek kapsül dahi alamıyorum bunu sadece ben değil 10 larca oyuncu yaşıyor sadece 40 kişi hitac dönüyor diğerlerini yaklaştırmıyor.
   
 15. Prophecy

  Prophecy User

  @DRONES yukarıdaki mesajları okuduktan sonra yazmanı öneririm.
   
 16. DRONES

  DRONES User

  Arkadaş sen ts kullanıyormusun ? Oyunun nasıl döndüğünü biliyormusun biliyorsan haklı itiraz bunlar yüksek çıkan sesler. Yazdığında ne var ? yancı :D
   
 17. Prophecy

  Prophecy User

  2011'den beri oynuyorum, oyunun gidişatından haberim var. Ts kullanmıyorum, sanırım sövme niyetindeydin, şansına küs.
  Yancı ne demek? İşine gelmeyince laf atma peşindesin sanırsam.
   
 18. -Keskin-

  -Keskin- User

  Merhaba

  Arkadaşlar biraz sakin olup bulunduğumuz ithamlarda ve kullandığımız kelimelerde dikkatli olalım.

  Keyifli Forumlar
   
 19. Prophecy

  Prophecy User

  Şahsen ben kimseye bir ithamda bulunmadım. Biz az girince millet başkalarına laf atma veya iftira atma hakkı kazanmış gibi davranıyorlar onu farkettim.
   
 20. -Keskin-

  -Keskin- User

  Merhaba

  Ben siz laf attınız demedim genele söyledim tartışma ortamı olmaması adına , beni sakın yanlış anlamayın.

  Keyifli Forumlar
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.