hitac çekiliş sonuçları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___siyah___inci___ tarafından 20 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. çekilişi kazanıp kazanmadığımızı nerden öğreneceğiz herkez kazanıp kazanamadığını seyir defterinde 16:37 saat dilimine mi bakmalı?

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Hitaç ödüllerinin aktarılamsı hal devam etmekdedir, lütfen buradaki konuyu inceleyiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 7 Aralık 2018

3. Acılmıyor Foruma Atıyor Bu

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen buradan tekrar deneyiniz, bağlantı ile alakalı küçük bir güncelleme yapılmıştır.

İyi forumlar.

•ƒєянαт• bunu beğendi.
  5. hitactan ödül alan varmı yoksa sadece ben mi almadim

Manitu bunu beğendi.
  6. verdiğiniz bağlantı forum ana sayfasını açıyor

Manitu bunu beğendi.
  7. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

8. adeniza

adeniza User

• Verdiğiniz linke Hitac ile ilgi bu bilgi var. Yalnız saat bilgisi yok, Global Avrupa için saat bilgisi verebilir misiniz.
    • Kazanan pilotlar seyir defterlerinde ödülleri görebilirler, lakin şu anda tüm ödüller aktarılmamıştır. Ödüllerin aktarılması devam etmektedir, durumun farkındayız ve en kısa sürede sürecin tamamlanacağını bekliyoruz.

9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Maalesef saat bilgisi veremiyorum çünkü ödüller verilmeye başladı artık, kazananlara sırayla ödülleri veriliyor kime ne zaman verilir o konuda bilgimiz yok. Tüm ödüller dağıtıldığında buradan bilgi vereceğiz , ödül alıp almadığınızı o zaman daha net anlarsınız.

İyi forumlar.

-KoSoVaLı...1 bunu beğendi.
  10. ödül alan tamamlandimi ben alamamisim galiba
    alan var mi acaba

11. [​IMG] Evet açıklandı 120 kapsülle katıldım bunları kazanmışım

12. umarım ödüllerin gelmiştir :D

13. DUMAN.

DUMAN. User

indirim paketi geldi bana hiç yoktan iyidir :D

LegendaryKing47 bunu beğendi.
  14. 120 kapsül hic ödül vermedi bana vay bee

15. Bugün öğrendim açıklandığını gelmiş ama ne zaman geldi bilmiyorum.

16. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yanılmıyorsam Türkiye sunucları için 06.12.2018 tarihinde saat 16:37 de çekiliş sonuçları seyir defterinize yazılmıştır. Diğer suncular için Türkiye sunucları ile olan saat farkı kadar değişiklik olabilir.

İyi forumlar.

17. 165 kapsül yaptık bir şey vermedi hee server4 kat arttı ama ödülleede artış yok

18. ByRipO78

ByRipO78 User

kazananların liste tarzı bişeyi olmıyacakmı yoksa ******* :rolleyes:

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Aralık 2018
  19. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Mesajınız forum kurallarına uymadığı gerekçesi ile tarafımca düzenlenmiştir. Tekrarı halinde ceza alacağınızı unutmayınız.
    Türkiye sunucuları için 06.12.2018 tarihinde saat 16:37 de çekiliş sonuçları seyir defterinize yazılmıştır. Seyir defterinizde herhangi bir şey yok ise bu çekilişte ödül kazanamadığınız anlamına gelir.

İyi forumlar.

20. ByRipO78

ByRipO78 User

Öncelikle düzenleme yaptığınız için teşekkürler ancak yazdığımda yanlış bişey görmüyorum düzenleme olmasada olurdu diye düşünüyorum.
    ödüllerin tam olarak dağıtılmadığını biliyorum ne zaman tam olarak dağıtılacak tam olarak dağıtıldığında kimlerin kazandığını görebilicek bir liste olucakmı konu hakkında bilgi almak istiyorum.

kolay gelsin iyi çalışmalar...

Son düzenlenen: 20 Aralık 2018
    _-_MARLON_-_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.