Hitac Çekilişi Hakkında Tartışma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 15 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hitac var dediler geldik. 26 sındaydı bugün yani nerde peki hitacclar

2. Jameika-TR

Jameika-TR User

Belirli bi aralikla cikiyor çıktığında otun ekranına yeri ile birlikte bildirim geliyor

3. vallaha her cikdigin katildim en az her cekilisdi 500 kapsul aldim birsey cikmadi .)) yemin ettim kurus almam diye almayacam

sizlere bol sans .))

4. Yazın olması bekleniyordu fakat okul zamanına geldi. Bir dahaki Hitac çekilişleri Sömestr veya yazın olmasını istiyoruz. İyi oyunlar :)

5. tabutçu99

tabutçu99 User

1-3 1-4 2-3 2-4 3-3 3-4 de dolaşıyor ve portallardan atlıyabiliyor

6. Server: TR2
    Lütfen biraz fazla koyun şu hitacları çıktığı gibi kesiyoruz sonra 40 dk bekliyoruz :)

Jameika-TR bunu beğendi.
  7. etkinlik yaptınızda ben bu etkinliğe 252 kapsül çektim lf4 faln çıkmadı

8. şans işi bu 500 kapsülle katılırsın bişey çıkmaz 50 kapsülle katılırsın 1 milyon uri gelir

9. kestirmiyorlar ki :( TR2 çok ama çok bencil bir server hiç gelmeyin buraya ciddi diyorum. Sırf minyonu kapmak için kendi şirketim beni kesiyor yine harf bile bulamam ben bu gidişle :( Taktiği olan varsa yardımcı olabilir mi ?

10. şimdi hitacta kesen var kesmeyen var bütün serveri şuçlama burda. Ben hitacta kimseye sıkmıyorum ve kesmiyorum aynı şekildede bana kimse sıkmıyor canı sıkılanlar hariç ;)

11. Senin gemiye bulaşmaya korkuyorlardır o zaman. Mayın bırakanlar, free bekleyenler çok dolu.
    Edit: Oynanmaz bu oyun cidden. Her adımda bir elit çıkıyor karşına. Millet açgözlü olmuş istedikçe istiyor. Ne yardım eden var ne de umursayan. Düzgünce anlatsam da durumumu inadına yapıyorlar. Bu oyunu 1 yıl sonra oynayan kalmaz görün bak. TR2 de durum böyle TR2 pişmanlıktır........

Son düzenlenen: 26 Eylül 2014
  12. Jameika-TR

Jameika-TR User

TR2 İçin sabır lazım :) Alışmadınmı halendaha sen :)
    Sorma ya ben tıklayana kadar kesiyonuz mahsallah :)

13. :)))

niye burda hersey sans isi oldu isinizi sansa birakmayin siz burda sayisalmi oynuyorsun oynadiginiz bir oyun neden sans olsun
    eskiden varmiydi yokdu neyse oydu

neyse sen bas isde kapsul sana ciksin .)))

14. titans___

titans___ User

Ben 2kapsül smsle aldım öbr türlü 2harf ancak toplıyamadım dahada grv in gıdersem rastlarsam sıkarım 10lf4 gelmiş di

15. şu hitac sayılarını artırsanız 20 dk da kesiyoruz 1 saat bekliyoruz.
    Sayın modum bi iletiverseniz :D

16. 2 kapsül attık ay dönüştürücüsü ne bakalım :D

17. Demaner daha iyiydi :)

18. Arkadaşlar HİTAC lar 13.00-22.00 arasında çıkıyor ve her saatin başında ( ilk dakikalarında ) 3 er adet geliyor. Bu demek oluyor ki günde 27 HİTAC gelecek. Bol şans :)

19. O izdihamın içinde kutuyu almak bile şans hadi kutuyu aldın içinde doğru duzgun bisi cikmasida sans

Boş bir etkinlik en azından katılan herkese demanerde ki gibi bisi verseydiniz...

20. kutuları herkes peti açıp toplatıyor ve hitacı kesiyoruz şansla çöpünü aldıgımızda 4 kutu aldım
    2 atlama kuponu
    1 yeşil ganimet anahtarı
    yapbozun ''O'' harfi
    tekrardan 2 atlama kuponu

Çıkardılarım bunlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.