Hitac Çekilişi Hakkında Tartışma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 15 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Daha önce birçok kez HITAC etkinliğine katıldım.Para karşılığı kapsül de satın almadım.Gel görelim asıl çekilişde hep boş hep boş.Bu sefer yine şansımı deneyeceğim.Hadi hayırlısı :)

2. Demaner daha iyiydi hiç olmazsa etkinliğe katılanlara havoc veriyorlardı.. 0_0

3. TheMaster

TheMaster User

Ödüller Güzel Katılan Arkadaşlara Başarılar.

4. Yaw arkadaşlar şimdi size bişey soracam bu haksızlık hemde büyük bi hakszlık mesela diyorumki sen alıyosun 1000 tl maaş adam alıyor 1000 euro maaş 1000 euro ne yapıyor 3000 tl civarı adam basıyor 300 eurosunu oyuna alıyor istediğini sen tl ile aldıgfın için sana pahalıya geliyor bide darkorbit tüm serverlarında 1 etkinlik yapıyor ya euro için ayrı tl için ayrı yani her para birimi için ayrı yada 15 20 serverde 1 etkinlik olsun 70 80 milyuon kişi oynuyor bu oyunu parayı basan her istediğini alıyor birazda bigpoint türklere yardım etsin neden sürekli aynı düz bir hat üzerinde gidiliyor anlamış deilim

5. tabutçu99

tabutçu99 User

ben okadar patlatmaya uraştım 1 kapsul yaptım ondan da 3 tane yeşil ganimet anahtarı çıktı sonra açıyım dedim 1 tane lf4 1 tane apis parçası 1 tanesindednde bos seyler :)

6. banada 1 ganimet çıktı açtım boş çıktı . bu hitac gereksiz siz onu boşverinde zetayı 5 keredir yapıyorum üst üste boş geçiyor nedir bunun sebebi nedeni bi çıkar yolu varmıdır arkadaş. 760 bin uri gitti 5 kez açtım kapıyı geldi bana boş çıktı gitti 2 haftada kastıgım uri :/
    :mad::mad::mad::mad::mad:

7. Merhaba ,

Arkadaşlar dönüştürücüyü kullandığınızda verilen ödüller anlık ödüllerdir. Asıl ödüller etkinlik bittikten sonra yapılacak çekilişle belirlenecek. Güneş dönüştürücüsü oyun dışı ve Ay dönüştürücüsü oyun içi büyük ödüller içindir.

İyi forumlar.

8. Jameika-TR

Jameika-TR User

Hitaç bi bana gülüyo sanırım ilk senesinde zar zor 1 tane yapmıştım 5 Bo-2 Geldi İkinci sene paraya kıydım 12 kapsül aldım ondanda 100k uri ciktı bakalım şimdi neler olucak :)
    Sanırım çekirge hesabı olucak 1 zıplar 2 zıplar hesabı :)

9. hitac 1 saate çıkıyo kötü olmuş 30 dk de bir çıksın...

10. AaronSW

AaronSW User

Oyuna para ödemeden bileğinin hakkıyla ve sadece oyun olduğu bilinciyle oynayan, oyunun sadece eğlenmek için olduğunu düşünen benim gibi oyuncular için kötü olmuş. Bana ve benim gibi oyunculara hiçbir şey kazandırmayacak bir etkinlik.

11. bu verilen ödül işini anlayamadım ay veya güneş dönüştürücüsünde anlık olarak dönüştürdüğümüz kapsüllerden mi bu lf-4 uridium vs. ödülleri cıkıyor yoksa etkinlik bittikden sonra ki çekiliştemi çıkıyor bunu tam net anlayamadım

12. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Etkinlik bittikten sonra Lf4 ve uridum çekişi yapılmaktadır.

Keyifli Forumlar

13. iEmre

iEmre User

70 80 milyon oyuncu *** de bile zar zor var ki sen darkorbitten bahsediyorsun hangi rüyadasın kardesim :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Eylül 2014
  14. o hediyelerin belidir .))

15. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Çekilişteki ödüllerin kime çıkacağı belli olmaz bi bakarsınız size çıkabilir arkadaşlarınıza çıkabilir.

Keyifli Forumlar.

16. mod um lf4 etkinlik içindemi bascaz lf4 cıkması fln yoksa etkinlik bitikten sonra yoksa etkilik bitikten sonra dagıtılıo ama size lf4 cıktıgı bildirili ?

17. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Etkinlik bittikten sonraki yapılan çekilişte lf4 gibi ödüller dağıtılacaktır. Kazanan kişilerin balansında ve seyir defterinde bildirimi yapılıyor.

Keyifli Forumlar

18. hitacta gerektigibi bir cekiliş yapıldıgına inanmıyorm en son yapılan cekiliş tarihnden haftalarsonra acıklanamadı dahi kazananlar keyfi hediye dagıtyo bence oyun sahibi TÜM OYUNCULAR BİRE BİR CEKİLİŞİ İZLEYEBİLCEGİ BİR ÇEKİLİŞ SİSTEMİ BULMALILAR BENCE oyuncularda cekiliş konusunda tatmin olur

19. Mod'um peki çıkan cephane güçlendirici (vs.) hesaplara ne zaman aktarılacak ?

20. Merhaba ,

Oyun içi anlık ödüller hemen aktarılıyor. Etkinlik bittikten sonra yapılacak çekiliş ile kazananlara daha sonra aktarılıyor. Yani kapsül kullandığınızda o an gelenler hesaba aktarılmış oluyor.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.