Hitac Çekilişi Hakkında Tartışma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 15 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Prophecy

Prophecy User

hiç yararlanamadım sms le dönüştürücü almak için 10 kere denedim onay mesajı gelmedi ben yararlanamadım.

2. Merhaba ,

URIDIUM kısmına basıp sayfa açılınca ÇEKİLİŞ bölümüne basın. Sayfa açılınca " DAHA FAZLA KAPSÜL SATIN AL " yazan butona tıklayın. Ayrıca bir pencere açılacak ve orada paketler mevcut. Almak istediğiniz paketi seçip Kasaya git kısmına tıklayın. Sonra alt kısımdan PayToGo seçeneğini seçip adımları uygulayın.

İyi forumlar.

3. Prophecy

Prophecy User

Zaten öyle yaptım

4. Merhaba ,

O zaman işlemlerde bir hata yapmış olabilirsiniz. Yada hattınız mobil ödemeler açı olmayabilir. Hattınızın müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz. Tek seferde 70 TL üzeri alım yapamıyorsunuz. Ayrıca aylık 300 TL limiti var.

İyi forumlar.

5. danqer

danqer User

iyi geceler konuyla alakalı değil ama yeni konu açmayı bilmediğim için buraya yazkam zorunda kaldım. bu ay ki jackpot turnuvası bu pazar mı olucak yoksa haftaya pazar mı ?

6. Nefes

Nefes User

Merhaba
    Yeni konu açmak için bir konu başlığı altında sağ üstteki yeni konu aç butonu ile yeni konu açıp başlığınızı yazabilirsiniz

Arena için ise bir tarih verilmemiştir bu hafta olacağını sanmıyorum ama önümüzdeki hafta belki olacaktır kesin bir açıklama yapılmamıştır oyunu takip ediniz lütfen.

7. danqer

danqer User

ilginiz için teşekkür ederim iyi çalışmlar.

8. [​IMG]

TR3

Ay dönüştürücüsünde harika ödüller kazan!

Kapsülleri ay dönüştürücüsünde çekiliş biletine dönüştürürsen, sunucu başına harika ödüller kazanma şansın olacak:

• 1 x 1 milyon Uridium
    • 1 x 30 tamamen geliştirilmiş LF4 lazeri
    • 2 x 10 tamamen geliştirilmiş LF4 lazeri
    • 5 x 5 tamamen geliştirilmiş LF4 lazeri
    • 1 x 30 tamamen geliştirilmiş SG3N-B02 kalkan jeneratörü
    • 2 x 10 tamamen geliştirilmiş SG3N-B02 kalkan jeneratörü
    • 5 x 5 tamamen geliştirilmiş SG3N-B02 kalkan jeneratörü
    • 5 x 50.000 atışlık UCB-100 lazer mühimmatı
    • 20 x 100.000 Uridium

Son düzenlenen: 11 Ekim 2014
  9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Nedemek kolay gelsin şansınız bol olsun
    Merhaba

Bol şanslar umarım güzel ödüller çıkar.

10. Merhaba

Bol şanslar umarım güzel ödüller çıkar.[/QUOTE]

30 lf-4 istiyorum başka bişi istemiyorum :) Önceki hitaclarda da çok kapsül basmıştım ama bu kadar basmamıştım Öncekilere vermediklerine sayıp iyi ödül verirler belki

11. Nefes

Nefes User

30 lf-4 istiyorum başka bişi istemiyorum :) Önceki hitaclarda da çok kapsül basmıştım ama bu kadar basmamıştım Öncekilere vermediklerine sayıp iyi ödül verirler belki[/QUOTE]

Merhaba

Şans demekten başka bir şey diyemiyorum bu bir gerçekki oyunun dışında hiç bu kadar şans kelimesini kullanmamıştım.

.SİHİRBaZ. bunu beğendi.
  12. Merhaba

Şans demekten başka bir şey diyemiyorum bu bir gerçekki oyunun dışında hiç bu kadar şans kelimesini kullanmamıştım.[/QUOTE]

Çekilişleri açık halde yapsalar daha memnun olurduk Nasıl yapılıyor haksızlık oluyormu merak ediyorum Hatta ödül sahiplerinin isimlerini açıklasalar kimin alıp almadığını hatta ödülü alan biri olup olmadığını görürdük buda iyi olurdu

13. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar Nefes modumunda dediği gibi şans işidir. Geçen sene 1m uri kazanmıştım bundan önceki hitac etkinliğinde 100 bin uri kazanmıştım klanda bir arkadaş 10 tane geliştirmeli lf4 kazanmıştı hani kısaca şans

Keyifli Forumlar

14. Doğrudur fakat genede istiyor insan :)

15. Nefes

Nefes User

Merhaba

İnsan işte neler istiyor :) umarım belli bir zaman sonra bu söylediğiniz olabilir bizde isteriz neden olmasın ama ben açık yada kapalı yapılmışa bakmıyorum şanslı olan alıyor.

16. kazananlar acıklansın şahsen bigboint cekilişine pek güvenmyrm :D

17. Soner senin gemi zaten full hitac ı napcan :)

18. titans___

titans___ User

soner zaten bu hitac dışında foruma yazmıyor ve adam full uber talon kesdikdi beraber çok oluyor adam savaş tmr robotu kullanarak kesiyor artık daha burda hitac açıklansın diyor daha dur yeni bitti nasıl biri daha çözemedim para çok değil zanneder insan

19. iEmre

iEmre User

Herkese Bol Şans Arkadaşlar....

.SİHİRBaZ. bunu beğendi.
  20. İşte ben böyle şansa kızarım soner hacu hitaç ilk çıktığından beri her seferinde bolca kapsul yaptı ama hiç cıkmadı !!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.