Hitac Çekilişi Hakkında Tartışma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 15 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Şansınız var ise ödüllerden sizde yararlanabilirsiniz hitaç çıktığından beri kapsul yapmış olabilirsiniz ama bu size farklı bir şans tanımaz herkez eşittir.

Keyifli Forumlar.

2. Adamın gemiye bakıyolar ihtiyacı olduğunu birşey yok diye o yüzdende vermiyorlar Diğer ihtiyacı olan oyunculara veriyorlar ödülleri

Ayrıca 20 kişi 100 bin uridium ödülü var Bence bu 100 bin uridium ödülü 20 kişi fazla yapmışlar Adam 1000 tane basacak mesela 100 bin uri gelcek olacak işmi?

3. Şans la alakası yok bence. bişiler var bu işte

4. Şöyle bir gerçekte yok değil Gemisi bot bann ı almış oyuncular ödül almıyor Hatta bilirler belki ceza almış oyuncuların maillerine herhangi bir vip yada hades kodu dahil gelmemekte

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bir şeyler var bence kelimesini bence mantıklı değil gerçek hayatınızda da şanslar eşit şekilde dir her hangi bir şans oyunu ile yanı bir düzen den söz edebiliriz bence bu oyunda da herşey eşittir 2. mesaja gelecek olursak bot kullanan gemilere gelmiyor denilmiş ne kadar doğrudur bilemiyorum ama bu şekilde bir uygulama var ise bence bir oyuncu olarak her şeyin bir bedeli olmalı.

6. Modum bedeli olmalı derken eğer kullanan oyuncular almazsa bu yaptıklarının sonucudur demekmi istediniz? Yada kapsül toplamış yada satın almış bir oyuncu ödülünü alır demekmi istediniz?

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ben sizin yazdığınıza karşılık yazdım herkese eşit bir uygulama vardır ha dediğiniz gibi bir uygulama var ise bot kullanan kişilere gelmiyor ise onu ben bilemem bu arada sonuçlar haftaya açıklanacak bilginiz olsun.

8. Hitac ödüllerinin açıklanması 2 hafta sürüyor zaten Haftaya pazar a yetişebilir yada yetişmeyebilir Sizin bildiğiniz bişi varsa başka

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bize haftaya açıklanacağı söylendi p.tesi yada salı açıklanacaktır.

Ross7000 bunu beğendi.
  10. Her hitac ta dahada hızlanıyorlar heralde :) Neyse iyi oldu merak ediyorum ne çıakcak diye

11. iEmre

iEmre User

ne zaman açıklanacak acaba ?

12. Nefes modumun söylediğine göre önümüzdeki pazatesi yada salı günü açıklanacak

13. Merhaba ,

Arkadaşlar etkinlik bittikten sonra en kısa zamanda çekiliş yapılıyor fakat bir haksızlık olmaması için tekrar tekrar kontroller yapılıyor. Yani ödülleri gerçekten hak edenlere vermek için işlemler yapılıyor. Bu nedenle biraz zaman alabiliyor. Daha önce yapılanlara göre etkinlik bittikten sonra 2-3 hafta içinde belli olur büyük olasılıkla ama kesin birşey demek zor. 1 hafta , 2 hafta yada 3 hafta sürebilir.

İyi forumlar.

14. Bu mesajı görmesem iyi olacaktı Zaten sabredemiyorum şimdi sizde uzun sürebileceğini söylüyorsunuz :) Neyse allah yardımcımız olsun

15. Merhaba ,

Dediğim gibi bir takım kontroller yapılıyor ve bu zaman alıyor. Ayrıca net bir zaman vermedim. Etkinlik 13'ün de bitti 1-2 hafta içinde belli olabilr. Yani burada tahmini yazıyorum. :)

İyi forumlar.

16. çekliş sonuçları nezaman?? yane kım nekazandı açıklandımı acaba?

17. Yok daha açıklanmadı En fazla 10 güne açıklanır

18. Merhaba ,

Etkinlik 13 Ekim'de bitti ortalama 20 gün içinde açıklanabilir. Kazanan kişileri ayrıca açıklanır mı bilemiyoruz. Bir takım üyelerden gelen istekleri ilettik fakat bir kesinliği yok maalesef.

İyi forumlar.

19. Ross7000

Ross7000 User

İnşallah pazartesi açıklanır nefes cm nin dediği gibi :) Bide 30 lf4 çıkmasını istiyorum inşallah herkes istediğini ve hakeden kazanır :)

20. Nefes mod daha erken açıklanabileceğini söyledi fakat kıyamet mod da 20 günü bulabileceğini söyledi Beklemek kadar sıkıcı bişi olamaz

Sen hangi serverde oynuyorsun?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.