Hitac Çekilişi Hakkında Tartışma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 15 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yav yemin ederim insanı zorla oyundan soğutuyorlar artık.

2. :)) evet sabir sabir sabir edin diyom size .DD
    yarin dagilir yuzde yuz cuma ya rezet felan atiliyor heycan yok .D

3. Ödül falan istmiyom yeterki çekiliş açıklansın ve kafamdan hitac olayını çıkartayım tek arzum bu

4. Merhaba ,

Arkadaşlar bizlerde bilmiyoruz ve ödüller dağıtılmaya başlandığı zaman duyurusu yapılır.

İyi forumlar.

5. aborjin14

aborjin14 User

umurlarında degilki alıyolar paraları oyuncu ne yaparsa yapsın. kime ne vereceklerini saya saya bitiremediler sanırım

6. adminlerim bu hitac çekilişi ödülleri sizce bugun dağıtılırmı çok bekledik yani hafta başından belli :(

7. aborjin14

aborjin14 User

8. Bugün Açıklanır inşallah bekliyorum....

9. acıklandı hediyeler geldi

10. aborjin14

aborjin14 User

bu kaadar beklemeue ucb 100 geldi

11. 30x B02 geldi :((

12. bana 5 lf 4 geldi sağlık olsun azıyla yetinemiyen çoğunu bulamazmış
    iyi forumlar

13. Haklısın
    İyi forumlar

14. Hediyelerin geldiği nereden görünüyor iskandinavya sunucusundayım da aynı anda dağıtılmışmıdır.

15. Seyir defterini kontrol edersen görürsün eğer çekilişte kazandıysan yazar kazanmadıysan boştur

16. Ross7000

Ross7000 User

100 k uri mi :(

17. ADMİNİM BU HİTAC ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI MI CHATE CM LERİ AÇIKLANMMADI DİYOR TR1 DE

18. Kardes oduler dagitilmis kimesnin kimseden haberi yok burda .)))

yine secme yaptilar hitac hep ayni senaryo bundan sonra 1 kurus basmam buraya her zaman ayni muhabet cekilis diyorlar onada inanmiyorum ben neyse bir dahakine ne katilir nede oynarim ayip

19. BANA ÖDÜL FELAN GELMEDİ SAYIN ADMİN GENE ÖDÜL YOK YOK YOK.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.