Hitac Çekilişi Hakkında Tartışma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 15 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. önceki etkinlikte 5 lf4 aldım güzel ama saat kaçta başlıcak

2. tabutçu99

tabutçu99 User

dedimya ya 1 yada 12 de

3. O kadar oyuncu oynuyor verilen ödüllerin sayısına bak...

Son düzenlenen: 17 May 2014
  4. Ya aydönüştürücü ile güneş dönüştürücü arasındaki fark ne nasıl lf4 alabiliriz ?

5. pozitan03

pozitan03 User

tam olarak nerde cıkıoyor nasıl buluruz?

6. Merhaba ,

Buradaki S.S.S. konusunu incelerseniz yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 May 2014
  7. Linerdaz

Linerdaz User

Ben ay dönüştürücüsünde iki adet kapsül kullandım ve bana cephane verdi. Şimdi ben bu cephanelerin yanısıra ayrıca büyük ödülleri kazanmak için 2 adet çekiliş hakkı mı elde etmiş oldum?

8. titans___

titans___ User

evet de ben merak ediyorum bende l4ler tam ve gelişmiş şimdi katılsam aynısı çıksa ne olcak

9. ya insan bi saat koyar hiçmi aklınıza gelmedi ???

10. mamba-vino

mamba-vino User

Hitac nerede bulamadım 2 gündür

11. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

2 3 tane clanın egomanyasında geçen biz katıldığımızda patlattıkları bigpoint'in artık nereden para kazanacağını şaşırdığı tamamen oyuncu sömürüsüyle geçen bir etkinlik.

yusufersin ve ULTRA-STARFIGHTER bunu beğendi.
  12. ben harfleri tamamladımda şimdi kapsülü aya verdim '1' yazıyor yani şimdi hemen vermiyolar mı ? etkinlik bittikten sonra mı veriyolar

13. Arkadaşlar oyuna yeni girdim de harf yapbozu duruyo falan hitacı bulamadım haritalarda yok sanırım varsa nerde bilgi verebilecek var mı veya yoksa saatleri nedir şimdiden teşekkürler.

14. Merhaba ,

Arkadaşlar AY yada GÜNEŞ hangi dönüştürücüyü kullanırsanız ilk olarak oyun içi ödüller verir. Yani cephane vb. şeyleri kapsül kullandığınızda kazanırsınız. Ayrıca kapsül kullandığınız için çekilişe katılmış oluyorsunuz. Etkinlik bittikten bir süre sonra yapılacak olan çekiliş sonuçlarına göre hangi dönüştürücüyü kullandıysanız ona göre ya oyun içi ödülleri kazanırsınız yada oyun dışındaki ödülleri kazanırsınız.

Yeni etkinlikle ilgili Buradaki konuyu incelerseniz yararı olacaktır.

İyi forumlar.

15. BULUEMEKAN

BULUEMEKAN User

kardes hıtacı kesıyoz sandıgı adamlar calıyo boylemı etkınlık yapıyonuz.

16. Merhaba ,

Hitac'ı tek başınıza mı kesiyorsunuz yoksa epey kalabalık bir grupla mı kesiyorsunuz ? En az 15-20 kişi saldırıyordur ve bu karışıklıkta alıyorlardır.

İyi forumlar.

17. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

Adminim şunu açıklarmısınız, kapsulleri ay veya güneş dönüştürücüde bastığımız zaman gelen ödüllerimi alıyoruz yoksa ayrıca çekilişmi yapılıyor, orda bastıklarımızda gelen xenomit, kalkan mayını falan gibi ödüller dışında bir şey yoksa (ayrıca ödül çekilişi) cidden hayal kırıklığı yaşarım.

18. Merhaba ,

Ay yada Güneş dönüştürücülerini kullandığınızda ilk olarak oyun içi anlık ödüller alırsnız. Fakat etkinlik sonunda yapılacak çekilişe katılmış oluyorsunuz.

İyi forumlar.

19. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

teşekkürler

20. adminim lf4 veya 1 milyon uridium hitac etkinliğinden sonraki çekiliştemi cıkıyor ve dönüşen kapsüllerin sayısı bu çekilişte cıkmamız için önemlimi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.