Hitac Çekilişi Hakkında Tartışma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 15 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 500 kupon aldim bisey cikmassa zarar büyük:SS

2. erenalp95

erenalp95 User

hangi sv inş tr 6 değildir :)

3. ΒЦLLΣΤ

ΒЦLLΣΤ User

=))) BENCEDE =)

4. insanlarda abartıyor ya. 500 kupon nedir bırakta insanlarada hediye kalsın

5. bi gelişme varmı acaba çekilişle ilgili

6. ΒЦLLΣΤ

ΒЦLLΣΤ User

İyi forumlar ; dört gözle beklemekteyiz fakat .ses yok =) 1hafta bitti artık dağıtılsın =) para pulda gözümüz yok Lf4 ve Adetlerini bekliyorum =)))

7. Merhaba ,

Etkinlik bittikten sonra biraz zaman geçiyor arkadaşlar. Yani net bir süre vermek zor çünkü kesin bir tarihi yok.

İyi forumlar.

8. ΒЦLLΣΤ

ΒЦLLΣΤ User

İYİ FORUMLAR ;
    İkinci haftaya girmiş bulunmaktayız . inşallah açıklanacak sonuclar

9. Dört gözle cekiliş acıklanmasını kazandıysak ödüllerimizi bekliyoruz...

10. beyler bu hictackın sonuçları yani ödülleri filan ne zaman gelcek bilen war mı adminler özellikle cwplarsa sewinirim ??????

11. Merhaba ,

Konuda daha önceden bir çok defa yazdım. Net bir süre vermemiz çok zor çünkü her etkinlikte süreler değişti. Fakat forumda ödüller dağıtılmaya başlandığında duyurusu yapılır.

İyi forumlar.

*-*wampir_goblin*-* bunu beğendi.
  12. intizar

intizar User

oduller ne zaman dahatılacak 1 hazıran son yazıyor dahıtıldıgında maıle haber gelır yazıyor bu gun oldu tık yok

13. 3 sezondur olduğu gibi gelenek bozulmadı ve bu sezon da bana çatal bıçak takımı çıktı. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

ahab ve YenilMezleR- bunu beğendi.
  14. ΒЦLLΣΤ

ΒЦLLΣΤ User

İyi forumlar ;
    artık bizide yemeğe davet edersin =)

15. Gecen agustosta gucsuz carima 30 lf4 cikti insallah bu senede biseyler cikar

16. sonuç açıklandımı arkadaşlar

17. tabutçu99

tabutçu99 User

18. ΒЦLLΣΤ

ΒЦLLΣΤ User

bellı oldumu resım atarmısınız :D

19. intizar

intizar User

açıklandımı açıklanmadımı sonuçlar arkdaşlar bı net bı cevap yaza bılırmı ytkılı bır kısı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.