Hitac Çekilişi Hakkında Tartışma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 15 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyun içi ödüller bütün serverlarda tamamen teslim edildimi hala teslim edilmeyen yerler varmı ?

2. Merhaba ,

Bu zamana kadar oyun içi ödüller hak edenlere ulaştırılmış olması gerekiyor. Çünkü dağıtılmaya başlandığı gün bitmiş olmalı. Oyun dışı ödüller için biraz zaman geçebiliyor.

İyi forumlar.

3. ama en azından isim isim yayınlasalar da biz de bilsek var mıyız yok muyuz bu hediyeleri alan birilerini tanıyomuyuz

4. anladık gene avcumuzu yalamışız :)

5. Merhaba ,

Çekiliş sonuçları noter huzurunda yapılıyor buna emin olabilirsiniz. Ayrıca bir çok kontrollerden geçiriliyor. En son tamamlandıktan sonra gerçekten hak edenlere gönderiliyor.

İyi forumlar.

6. modum yanlış anladın böyle olunca beklemede kalıyoruz gerçi umudum yok 4 kapsülüm var ama şans şanstır yine de :D hani açıklanırsa en azından beklentimiz olmaz diye diyorum

7. amansende

amansende User

merhaba modlarım.

hitac ay çekilişinde 4 kere hityac kazanmıştım ama bu seferkinde birşey çıkmamıştı.
    güneş çekilişindeki tahlillilere mail gönderdinizmi diye soracaktım. bana henüz gelmemişte. acaba güneş çekilişinde de mi kazanamadım acaba onu merak etmiştim. lütfen cevap yazabilirseniz sevinirim.

iyi çalışmalr.

8. Merhaba ,

Normalde yani önceki etkinliklerde oyun dışında ödül kazananlara hediyeleri yollanmaya başlandığında forumda duyurusu yapılıyordu. Sanırım ya henüz hediyeleri yollanmadı yada yollandı bilgisi bize ulaşmadı. Fakat mail trafiği bu zamana kadar yapılmıştır.

İyi forumlar.

9. buzmavi

buzmavi User

Dikkat, Uzay Pilotları!

Turuncu Alarm! Çok gelişmiş uzaylılar sektörlerimize saldırıyor! Galaksinin her yanında insan ileri karakollarına saldıran Hitac ana gemileri tespit ettik.

Bir Hitac gemisini ve kölelerini yok ettiğinizde, çözmeniz gereken bulmacanın parçası olan harfleri bulabilirsiniz. Bu bulmacayı çözerek çekiliş kapsülleri kazanabilir ve bunları kullanarak iki farklı çekilişe katılmakta kullanabileceğiniz biletler alabilirsiniz.

Kapsül dönüştürücüleri Uridium sayfasında bulabilirsiniz. Tam geliştirilmiş LF4 lazerleri veya 1 milyon Uridium içeren dev paketler gibi oyun içi ödüllerde şansınızı deneyebilir ya da en büyük mağazalarda geçerli 1.500 €'ya varan hediye çekleri için çekilişe katılabilirsiniz!

Bu etkinlik, 26 Eylül 2014 00:01'de başlayıp 12 Ekim 23:59'da sona erecektir.

Bol şans!

DarkOrbit Ekibi

Görüşleriniz için lütfen buradan bize yazınız

Bazı Uyarılar:
    Bigpoint çalışanları ve ortakları ile akrabaları çekilişe katılamaz. Bigpoint, bu Hüküm ve Koşulların ihlali durumunda ihlalde bulunan kişileri yarışmadan eleme ve/veya banlama hakkını saklı tutar. Avantaj kazanmak için yasadışı yöntemler kullanan veya oyunu herhangi bir şekilde manipüle eden kişiler de elenir ve kazandıkları ödüller iptal edilir veya iadesi istenir.

Brezilya, İtalya ve ABD'nin bazı eyaletlerinden katılan oyuncular, oyun içi öğeler dışındaki öğelerin çekilişine katılamaz.

10. Jameika-TR

Jameika-TR User

Çekilişi bekliyorum dedim 2 gün sonra çekiliş geldi ben gidiyim bi kupon yapiyim :)

MKS-705 bunu beğendi.
  11. cekiliş sonucları burdan acıklansın artık ??? kimin ne kazandığını bilelim hep şüphede kalyoz haksızlık yapıldğını düşünyoruz birazda haklıyız gibi ?

skayra1 bunu beğendi.
  12. Okullar açıldı etkinlik başladı olacak işmi bu

13. Jedi-Dogan

Jedi-Dogan User

pc kaldırıldı hitac başladı eğer kaldırılmasaydı en az 100 tane ay dönüştürücü yapardım gerekirse parayla ama .....

14. Artık herkese 1 bedava Ay Dönüştürücüsü verilmeli bence. En azından züğürt tesellisine birşey çıkabilir 1 Ay Dönüştürücüsünden :/ Belli olmaz adam 1M Uriyi tutturur sevinir felan :)

Prophecy ve Jameika-TR bunu beğendi.
  15. ben bişi beklemiyorum kim ne kazandı açıklanmamıştı doğru hatırlıyorsam zaten , gereksiz birşey o kadar adamın arasında harf toplayıp bi dönüştürüyorduk hiçbişi çıkmıyordu zamana lazere ve hatta paraya yazık .

skayra1 bunu beğendi.
  16. Ben bütün hepsinde 30 tane 50 tane basıyorum 1 tane 2 tane basan adama geliştirilmiş kalkanlar lf-4 ler çıkıyor Çekilişin nasıl yapıldığını merak ediyorum

17. Bu yaratıklar günün hangi saatlerinde ortaya çıkıyor? Bilen var mı?

18. titans___

titans___ User

hoca ben 2 basdım 4 basdım 1 i boş birinde 10 lf4 birinde 100 bin uri diğerini kaçırdım aynı benim gibi çıkan biri var 3 üncüyü kaçırdım onda da o adama 10 kalkan gelişmiş grelmiş acaba banada aynısı vurumuydu diyom kaçırdım gerçi şimdi kalkanların çoğunu geliştirdim katılcam yine de yine 2 kutu alcam ama çok basıbda az çıkdı diyen çok var adamlar sürümden kazanmak istiyor belki 2 alan çok olurmu diyolar oyundaki pazarlama stratejisi acaip fiyasko bence kappa 17de 2 x-3 de uri de çekdim çift le de girdim kapıya bir amuda kalkığ yapmadığım kaldı kapıyı bilmiyom oyun bitmeden full olabilicekmiyim büyük merakım var ömrüm yetermi o da ayrı onunda vadesini bilmiyoz ya

19. ArDLex

ArDLex User

Beyler inanmayı bunlara para tuzagından başka birşey değil 100 tane hitac kutusu açtım toplam 100 tlm gitti ve sonuç ne bilin bakalım 0 = 0 Ben hataya düştüm sizde düşmeyin bunlar ugrascagınıza gidin kris kesin daha iyi

20. MKS-705

MKS-705 User

nerden gidiliyor bu Hitaca ka. kaçtn. nerde çıkıyor ?

Jameika-TR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.