Hitac etkinliği ile alakalı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KüçükKurt tarafından 12 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. İngilizce forumdaki FAQ konusunda yeni ödüllerin yanı sıra eski ödüller de yazıyor önceki etkinlikte gelen modüller gibi bu modüller ve citadel tasarımları geri mi gelicek bu sefer yoksa ingilizce forumdaki konu mu hatalı?

2. almanya ve fransa forumunda böyle bi şey yok, hata olmalı

KüçükKurt bunu beğendi.
  3. Umarım savaş bileti iyidir eventin yoksa yapmaya değmez gibi duruyor :(

4. ateistkeci

ateistkeci User

Test sunucusunda 160k kadar x4 görmüştüm :D ayrıca Aegis için %10 NPC hasarı modülü var ve görevler çok kolay :)

KüçükKurt bunu beğendi.
  5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Şimdi orası azıcık karışık. Şu anki sürüm geçen yılkı sürümün yenilenmiş hali, geçen yılki ise ondan bir önceki yılın etkinliğinin yenilenmiş hali. O nedenle biraz karışıyor ortalık. Biraz vakit istiyor, tüm mümkün detaylar ile birlikte etkinlik rehberin hazırlamak. Şu an üzerinde çalışıyoruz. Türkçe rehbere göz atabilirsiniz:
    https://board-tr.darkorbit.com/threads/hitac-saldirisi-etkinligi-s-s-s.123942/

KüçükKurt bunu beğendi.
  6. Adminim o zaman 5% hasar modülü(dmg-sg01) etkinliğe dahil değil o zaman :(

7. Aegis dışında hiç modül gördün mü? Eski modüllerden falan

8. ateistkeci

ateistkeci User

Pek dikkat etmemiştim direkt girip çıkmıştım zaten yarın sabah belli olacak :)

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Kim bilir belki hedeflerde ödül olarak verilir, ama bu seferki etkinlikte bulunmuyor bu modül.

KüçükKurt bunu beğendi.
  10. Tamamdır adminim merak ettiğim şey oydu ^^

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

12. KüçükKurt bunu beğendi.
  13. Dostum yanılmıyorsam savaş biletinde başka modül yoksa bu modüllerden başka modül gelmeyecek maalesef ki :(

14. eskilerden vermeliler çok ayıp ediyorlar:))

15. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Solaris konusunda bir bilgim yok. Rehberde şu anda beliritlen modüller dışında eski modüller olacaksa, onlar Savaş Bileti ödülü olarak kazanılabilecektir. Yarın etkinlik başladığında bu ödülleri görebilirsiniz.

***_KOMANCHE_*** ve KüçükKurt bunu beğendi.