Hitac Kutularından Harf Gelmiyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Tauly__ tarafından 15 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Tauly__

Tauly__ User

Ben hitacı kestiğimde yere mavi kutular bırakıyor harf kutuları ancak toplayınca harf falan gelmiyor çoğunlukla.Sadece paket içeriği toplanıyor zaten yazısı çıkıyor ama harf gelmiyor.Neden acaba ?

2. Çerezleri temizleyince o sorun çözülüyor.

Her topladığında harf çıkacak.

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı daha uygun şekilde düzenledim.

Genel bir sorundur ve merkez ekibe tarafımızdan raporlama işlemleri yapılmıştır. Oyun içerisinde bir çok kullanıcımız tarafından tarayıcı geçmişini temizleyince bu sorun ortadan kalktığı belirtilmiştir. Konu ile alakalı yardımcı olacak aşağıdaki bağlantılara bakabilirsiniz.

DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S

İyi Forumlar.

4. Genel bir sorun değil ki :D

Çerezleri temizleyince her seferinde eksiksiz düşüyor ;)

Bunu admin yada FM lerin duyuru yapmaları yada biliyor olmaları lazım :)

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bir oyuncumuza çerezleri sürekli temizletmek bir sorundur. Bu sürekli temizletme işlemi olmadan çözülmesi gereken bir durumdur. :)

İyi Forumlar.

AΨČĮ_M€λλAŦ! bunu beğendi.
  6. Kesinlikle katılıyorum vayy bee böyle FM uzun zaman sonra rastlamak güzel bir duygu :cool:

7. Selamlar,

Hitac minyonlarından düşen kutular boş çıkıyor , ödül vermiyor , hitac 2.0'da ise benim vurduğum minyonlardan (bana kırmızı gözüken yani ilk benim sıktığım minyonlar) kutu bile bırakmıyor açıkçası etkinlik tamamiyle sıkıntılı.

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle Daha önce böyle bir konu mevcut olduğu için konularınızı birleştirdim.

Yukarıdaki mesajımda dediği gibi,
    İyi Forumlar.

9. Modum bir şey soracağım hitactan o kadar kutu topluyoruz minyonlardan ödül felan gelmiyor bunun hakkında bir tazminat yapılacak mı ?

Yani neden biz bu kutuları topluyoruz o zaman ödül vermeyecekse ?

10. hıtacın kucuklerınden kutular duşuruyorum kutuları aldım halde harf vermıyor bana hıc sadece A harfı var hıc harf atmıyor bana neden acaba.buyuk gemıyı kestım o kapsul bıraktı donuşturdum onda sorun yok.

11. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Kutular ödül veriyor lakin tarayıcı geçmişinin temizlenmesi gerekiyor. Taki ki de Türkiye Takımı olarak bu durumun arkasına saklanamayız. Gerekli raporlama işlemlerini yaptık, merkez ekip tarafından telefi verilir mi yahut Bir önceki etkinlikte Mega mayın telefisi olduğu gibi bu şekilde yapılır mı net bir bilgimiz maalesef ki yok.
    Merhabalar,

Öncelikle Daha önce başka bir oyuncu aynı şekilde açtığı için, konunuzu birleştirdim.

Yukarıdaki mesajımda dediği gibi,

Tarayıcı geçmişini temizleme işlemi yapılınca geçici olarak bu problem ortadan kalkmaktadır. Lakin Genede bir gerekli işlemleri merkez ekibe ilettik.

DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S

İyi Forumlar.

12. Tarayıcı geçmişi ile alakası nedir peki modum yani yazılımsal olarak?

13. smoonrise

smoonrise User

2 adet sorun var kutu düşmeme ve düşen kutudan harf ben oyunu uzun zamandır çerez sorunu olmasın diye gizli sekmede oynuyorum yani çerez depolamıyor client yani istemciden de denedim yanı sorunlar var raporlanması lazım kaln günlerde düzelirde iyi olur uzun bir etkinlik var kalan günlerde en azından zararımız azalır . Tekrar belirteyim istemci den de denedim ve maxthon crome microsoft edge opera denediklerim aynı sorun var .

14. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Darkorbit tarayıcı geçmişine kendi çerezlerini yerleştiren bir oyundur. Arada Support ve bizler tarafından temizlemenizi istememizin başlıca sebebi eski çerezlerin silinip yerine yenilerinin gelmesi gerektiği içindir. Kutulardan aslında harf düşünüyor lakin eski çerezleri algıladığı için oyun harf vermemektedir.

İyi Forumlar.

15. smoonrise

smoonrise User

Titan. mod maxthon crome microsoft edge opera gx bunları sadece oyun için kullanıyorum ve gizli modda açıyorum hep çerez leri boş kontrol ettim .
    Sonra yazılanları okuyunca client yani istemciden açtım denedim yine devam ediyor sorunlar .
    %temp%
    temp
    Prefetch
    Recent
    Temizledim devam ediyor sorun .
    C:\Windows\SoftwareDistribution\Download sildim .
    C:\Kullanıcılar\Bilgisayara verilen isim\AppData\Roaming\Macromedia\FlashPlayer\#SharedObjects
    içindekileri sildim.
    C:\Kullanıcılar\Bilgisayara verilen isim\AppData\Roaming\Macromedia\FlashPlayer\macromedia.com\support\flashplayer\sys
    içindeki settings.sol hariç sildim.
    Temizledim devam ediyor sorun.
    cmd 'den
    - ipconfig /release
    - ipconfig /renew
    - ipconfig /showclassid
    - ipconfig /setclassid
    - ipconfig /displaydns
    - ipconfig /flushdns
    Yaptım devam ediyor sorun.
    Başka bir temizlenmesi yada ayarlanması gereken varsa yazın lütfen .
    Soradan ekliyorum f5 atınca yada oyuna yeni girişte 15 sn portallar atlanmıyor kendi haritanız olsa bile bilginize modum.

Son düzenlenen: 16 Ağustos 2020
  16. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Daha önce de dediğim gibi bu bir sorundur, gerekli geri bildirim işlemleri yapılmıştır. Oyuncularımızdan gelen temizleme geri bildirimleri işe yaradığı söylenmişti lakin. Her oyuncumuzun için gerekli olmadığı belirlenmiş oldu. Beklemekten başka yapabileceğiniz herhangi bir durum yoktur.

İyi Forumlar.

smoonrise bunu beğendi.

17. Modum dediklerinizi yaptım ne yazık ki değişen bir şey yok.

Titan. bunu beğendi.
  18. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bir üste ki mesajımda belirttiğim gibi,
    İyi Forumlar.

19. bende bugün kaç tane kutu topladım ama hep boş çıktı