Geri bildirim Hitaç Saldırısı Etkinliği

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 6 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Hitaç Saldırı Etkinliği Hakkında Geri Bildirimlerinizi Bu Konu Başlığı Altında Yapabilirsiniz.

2. osmtrn96

osmtrn96 User

sayın darkorbit yetkilileri bu etkinlik esnasında hitacın etrafında belirli bi alan olsun ve bu alanda kimse birbirine sıkamasın etkinlik var sadece güçlüler katılabiliyo diğerlerini kesiyolar lütfen buna böyle bi çözüm bulun

ΜΞGДŦяФЙ∞ ve WolfWar bunu beğendi.
  3. WolfWar

WolfWar User

Bu geri bildirim konusu boşuna açılıyor boşuna elimizi yoruyoruz ama yine de yazıcam bu etkinlikler sadece güçlüler için anlayın artık hitacın yanına bile yaklaşamıyoruz. Millet haklı hitacın etrafında kimse birbirine sıkamasın !!! :mad::mad::mad:

4. full+fullüm ama gel gör ki güçlü klanlar yanına yaklaşmama izin vermyorlar

ΜΞGДŦяФЙ∞ bunu beğendi.
  5. oben

oben User

06.11.2017 - 11:19[​IMG]Kapsülleri oyun içi çekiliş için kullandın!
    diyor demesinede ortada ödül denen bişey yok..yani görevi bitirip kapsülü aldım dönüştürdüm ama dönüştürücüde yazan ödüllerin hiç birisini vermedi..bu kadar herneyse bozmayayım ağzımı..

• 1 dönüştürülen kapsül (Kapsül dönüştürücü)
      • 7x EMA Dalgası
    • 1 dönüştürülen kapsül (Ay Dönüştürücüsü)
      • 22x Anti Kamuflaj Mayını
      • 9x Atlama kuponu
      • 85x Hellstorm
      • 2x EMA Dalgası
      • 22x Doğrudan Tahrip Mayını
      • 1x Kamuflaj-CPU

6. bana dönüştürücüden 15 tethrain çıktı ama yukarıda paylaşılanlar içinde bu yazmıyo

1 dönüştürülen kapsül (Kapsül dönüştürücü)

• 15x Tetrathrin

7. uzayl80

uzayl80 User

çekilişle oluyor yani millipiyango cekilişi sistem kura cekiyo şansa ne gelirse loto gibi düşün kapsülü ::D onda bi milyon cıkma ihtimali var büyük ikramiyenin

8. ÇORBACI

ÇORBACI User

yıllardır bu hitac etkinliği yapılır yıllardırda hep aynı kişiler hitacı keser diğerlerini yaklaştırmaz yanına hitaca ben etkinlik gözüyle bile bakmıyorum ful+ful olmama rağmen hitaca gelen oyunculara sıkan itle kopukla uğraşacağıma gidiyorum kristallon falan kesiyorum

ΜΞGДŦяФЙ∞ bunu beğendi.
  9. Hiç sorma hocam büyük ihtimal oyuna en fazla para akıtanlar bu büyük klanlar oldukları için oyuncuların etkinliklerin herkesin faydalanabileceği şekilde olması isteği görmezden geliniyor...

ΜΞGДŦяФЙ∞ ve WolfWar bunu beğendi.
  10. başlarım böyle oyuna yapacağınız hitacında ...... anladınız siz sen önce oyunu düzelt ondan sonra para yatıralım bu nedir ya nedir bu millet hitaca yaklaştırmıyor şaka gibi ya afedersinizde hitac babanızın malımı ?

Cillos™ ve ΜΞGДŦяФЙ∞ bunu beğendi.
  11. titans___

titans___ User

bana ilk hitacden 10 lf4 gelişmiş gelmişti o ara kimsede yokdu sevinemedim di diş çektirmiştim şimdi bu magmalar falan çıktı napacağmızı şaşırtyoruz bu paralı şeyleri diyoruz ki yavaş yavaş kitlesnler oyunculara millet streuner 1 uri ile uğraşyor siz geliştirmesi milyon urilkler onun üstüne yeni lf4ler çıkarttınız say say bitmiyor tasarımlar çıkartıkça eskiler çöp oluyor hangara bakyom ne uğraşmıştım diyorum belli oyuncular olsun diyorsunuz da siz botlarla mücadelede sınıfda kaldınız sadece cmleri şutladınız hani o da bir şeydir de yıllardır şikayet edyoruz saçma sapan suport cevaplar veryor ban verlyor dava açıp adamlar geri alyor oyun gevşek daha çok paralı şey çıkartın parası olanlar alyor oyuna bir şey olmasın naparız

12. kambalia

kambalia User

para ise para arkadaş vip'iz ama klan üyesi değiliz diye hitacın yanına varamıyoz gemide ful + full yazıklar olsun daha ne diyeyim artık bu klanları n dark orbitten para aldığına inanmaya başladım bunlar sayesinde biz daha fazla paralı şey alıyoruz .... ama bndan sonra bir kuruş dahi vermem
    yazıklar olsun

13. kambalia

kambalia User

gece saat 3:30 ...bu ne dir arkadaşım sıralamada 4. sırada olan morbidangel adam hitaca değil oyunculara sıkıyo bu mu etkinlik biz salak mıyız bi koruma kalkanı yapamıyonuz mu...

14. Kesinlikle berbat, oyunu domine eden klanlar hitaca yaklaştırmıyor bile. Buna karşı bir önlem bile alamadınız tebrikler...

Cillos™ bunu beğendi.
  15. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

HITAC gerçekten güzel etkinlik. Ama şu fırsattan istifade klanca gelip herkese sıkan gruplar için önlem alınmazsa daha çok insan sinirlenir. Ne kadar güçlü gemin olursa olsun maalesef oyun öyle bir hal aldı ki 2 - 1 vs de %90 2 kişi olan kısım kazanıyor. Eskiden 6 vs 1 de bile 6'sını kesen insanlar vardı. Bknz: Puregewalt vb. Ama oyun öyle bir hal aldı ki 1 vs 1 de normal ama 2 vs 1 de imkansız gibi. HITAC etkinliğinde HITAC'ın belli kordinat yakınındakilere geçici ateş edilemez özelliği eklenebilir. Ama tabii bu mesajları ancak üyeler okuduğundan dolayı pek umudum yok. Umarım düzelir. 10 Yıldır oynadığım oyun o kadar emek o kadar zaman.. Eskiden her serverde 6.000 Aktif üye olurdu hatta Anasayfada Aktif Göstergesi bile vardı. Şimdi en fazla 300, büyük ihtimalle bundan utanıp o Aktif Göstergesini kaldırdı B$GPO$NT ..

immetbeydicen ve ΜΞGДŦяФЙ∞ bunu beğendi.
  16. asdrewsa1

asdrewsa1 User

Manipülasyon ile ilgili kural var çekiliş bölümünde beyan edilen konuyu açtım bakalım adam akıllı cevap gelicekmi =)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Kasım 2017
  17. titans___

titans___ User

peki çekiliş tarihi bilinmiyor genelde birde ben eskiden 2 smse ilk çıktığında 2 sms 6lira mı ne almıştım hitaceden harf düşüremedim değmez demiştim o 2 sms bana 10 gelişmiş lf4 kazandrmıştı zaten o olmasa ben oyunu çokdan bırakrdım gibime gelyor

18. Cillos™

Cillos™ User

Diğer oyunculara katılıyorum geminiz ne kadar güçlü olursa olsun serveri domine eden 1-2 klan hitacın etrafına adeta sur döşeyip kimseyi yaklaştırtmıyorlar. Şu hitacın etrafında oyuncuların birbirlerine vuramayacakları bir koruma kalkanı olsun.

19. Tr1 de dün gece cellat klanı aynısını yaptı sanki babalarının tapulu malı hitac. Ama dark ekibinde bu kafa olduktan sonra yine bu şekilde devam eder. Bu resmen manipüle etmektir, bunun başka açıklaması olamaz...

Cillos™ bunu beğendi.
  20. DRONES

DRONES User

Adminler oyun oynadığı sürece oyun çöp. Arkadaş bir oyunda adminlerin oyun oynadığı nerede görülmüş adminsen admin geminle oyna normal gemilerle oynayıp birşeyleri tekeline alma.

titans___ ve STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.