Geri bildirim Hitac Saldırısı Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 12 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. baymemnun1

  baymemnun1 User

  bu oyunu kusursuz yapsanız bile, insanları kusursuz yapamazsınız. bu ergen arkadaşlarda tren sistemi ile tatmin olabiliyor ve eğleniyorlar. insanların bu tarz etkinliklerde terör estirmemeleri için, bir oyuncu rakip şirket harıtalarına atladığında, gemisinin dp, hasar ve gemi yeteneklerinde % 40 50 azalma olması sistemi getirilmeli... sadece x2, x3, x4, haritalarında. bu iyi niyetle klansız hilesiz oynayanları korur. onlarada bir şans verir. yoksa video şikayet ban bunları bitirmez.
  Düzgün ve dürüs olmanın bir yolu var... ama her çeşit ahlaksılığın ve kötülüğün binlerce yolu var...
   
 2. tryhardD

  tryhardD User

  Doğru, hayatta hiçbir şey kusursuz olamaz. Ancak sen şirket olarak çıkar nasıl olsa kusursuz olmayacak diye hiçbir şey yapmaz yattığın yerden para kazanmaya kalkarsan orada iş zivanadan çıkar. 13 senedir bu oyunun en büyük sorunu sadece hileler oldu o bahsettiğin mesele daha sonraki öncelikte. Eğer hile meselesini çözmeyeceklerse o konularda yapacakları müdahaleler faydadan çok zarar getirecektir. Çok yakın dönemden de örnek var, soğuma meselesi. Oto pilotlardan çok eliyle kasılan insanlara zarar verdi hala da veriyor...
   
  Mineral bunu beğendi.
 3. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Toplam 32 adet mesaj silinmiştir. Etkinlik hakkında sadece geri bildirimlerinizi yazınız.

  3. parti program kullanan oyuncular raporlanmıştır. ​
   
  TR|SUBUTAY bunu beğendi.
 4. adeniza

  adeniza User

  Hitach hasar alabilir duruma geldiğinde, Cidatel ile hasarı çek açılıp diğer oyuncuların hitacha sıkması engelleniyor. Zaten tren halinde gezen oto gruplardan illallah demişken bir de bu çıktı! Global Avrupa serveri.
   
  TR|SUBUTAY bunu beğendi.
 5. selamun aleyküm bu etkinlik yapmak çok güzel ama neden sadece iyi klanlar'a yönelik oluyor anlamadım klanlardan görev yapamıyoruz bari bi kapı yapılsa orda kimse kimseyi kesemeden görevleri yapsa daha iyi değilmidir bu şekilde sadece büyük klanlar görev yapıyor ve güçsüz olanlar malesef bişey yapamadan etkinlikten zevk alamıyor
   
  uçkw bunu beğendi.
 6. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Geri bildirimler için Teşekkürler bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere​
   
 7. _Blade_

  _Blade_ Guest

  Merhaba uzay pilotları,

  Etkinlik hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

  Detaylı etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

  Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
  titans___ bunu beğendi.
 8. titans___

  titans___ User

  aha yine mi gol yedik ne oldu promethusların pabucu dama mı atıldı hani , kıllanmadım değil plus baydır gelmiyor bunlar satıcak bir şey aryor zaten forum yetkilileri karın tokluğuna bile değil uricik vererek çalıştıran bir işletme , e zaman harcıyorlar uri almak için daha kolay yollar var iyi uri veriyorlar mı ve neyin nesi asmedous mu ne bide bunların adları da seçmece harbi .
   
 9. lazer hasarını bile ss de açıklamamışlar büyük ihtimal caucaus lazeri gibi fos çıkacak bu lazerde düz vuruşu ne kadar vuruyor belli değil sadece lazere petteki yüsvite benzer bir pasif yetenekmi getirdiler artık ne getirdiyseler bekleyip göreceğiz
   
 10. iyi akşamlar diliyorum herkese boşuna etkinlik getirdiniz yada trenlere geldi etkinlik.oyun iyice kötü oldu ve hala kötüye gidiyor malesef .kimlerin tern yaptıgını kimlerin haksızlık yaptıgını gayet ıyı biliniyor lakin bu konu hakkında hiç bir şey yapılmıyor .aynı konu mid içnmde geçerli malesef günlerdir haftalardır mide girilmiyor veya hitac için aynı şeyde geçerli madem tren olacak madem haksızlık olacak ya düzenmleme gelsin yada oyunu sadece hile hurda yapanlar kulansın kusurumuz olduysa affola.
   
 11. ezik gemilerden bahsedişliyor sayın admingüçlü klanlar belli.on tane ezik veya 30 tane ezik gemi yani gelişmekte olan gemiler napabnilir.verdiginiz cevap biraz tuhaf olmuş kusura bakmayın.zaten trenden bahsediliyor genellikle.
   
 12. hoparuu

  hoparuu User

  evet, bu asmodeus lazerinin vuruş gücü ile ilgili bilgi verecem bir mod, admin vs yok mu?
  Yoksa sürpriz yumurta mı olacak bu lazer de?
   
 13. titans___

  titans___ User

  ben alma gafleti yaptım anahtarla da zaten anahtarl stabilze etmeye parça çıkıyor da , sağlam gemilere güzel modül düşürüemedim ilk çıktığında etkinlik de anahtarla verdiler aldım daha 16 lazer hasarı eksi hız çıktı , ben görüyorum you tube da daha yüksek modüller , hem bende sade 1 modül de hasar var adam diğer modüllere bile hasar çıkartmış , evet yenilazer 3 tane olursa etki edicek birde NPC SAYISI ARTARSA etkili e bu neye göre normal haritalarda dolu NPC aha çok var çok mu vurayım diyor , bu konu hakkında bilgi lazım mı ve 16 seviye sonrası DİAMETRİON ile gelişmesi olca OİL de gidiyor diye yapmadım daha 1 tane ve bu CAUCAUS gibi mi olcak boşa mı uğraşalım veya önceden uğraştıklarımızı hoşaf mı edicek oyun , para kazanmak için daha zor açılan kapılar yapabilirler , yani değerli madenler çıkartıp onları elde etmeye de uğraşılabilir illa eski yapılanları pert etmeleri mi gerekiyor da geliştirilebilir de ben bu oyunu oynadıklarını hiç zannetmiyorum , yıllar önce 1 kere de olsa 10 bin endurıum tola 200 uri veren görev getirildi etkinliğin birinde kimse yapmadı , ha 1 kere geldi de kimse yapmayınca daha gelmedi de oyunu bilen oynayan birisi o görev ve o kadar uri vermesi mantıklı değil .
   
 14. Çekiliş yapıldımı