Geri bildirim Hitac Saldırısı Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 12 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Grevious

Grevious User

Hitaca yaklaşamıyorum ki geri bildirim yapayım! yanına yaklaştığınız anda sağ olsun tutucu ve trenler direkt size saldırıyor ister kamufulajla git ister açık hiç fark etmez menzilde olduğun anda 7-8 gemi üstüne çullanıyor o yüzden malesef benim bir geri bildirimim yok!!

2. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

allah kahretsin bu kadar olmaz ya umrunuzda değil oyun adamlar cirit atıoyor haritalarda neredeyse tutucu kullanmayan yok yanından geçemiyoruz chat te düşmemizin sebebbi sizin sisteminiz adminler bize ahlak dersi versceğinize illegal hile ile oynayanlara verin ahlakı insan olan başkasının zamanını çalmaz ayıptır ya bu yüzsüzlük ya yerin dibine batsın iki zevk alalım diyoruz oyundan seviyoruz la suçmu ya karşıyım hileye budamı suç allah kahr perişan etsin

3. Selamun aleyküm, prestij ünvanları hangi ünvanlar oluyor, hitac underling de olanlar cenazeci ve vanquisher her hangi birini tutsam kendimde sürem artar mı?

4. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

ya arkadaşlar bizimle dalgamı geçiyorsunuz akşama kadar oto kullanalar bir haftadır hitac dönüyor ünvan etkinliğnde sürekli haritada kasılan oto lar olduğu için ödülleri onlar alıyor tutuculardan gına geldi zaten ego kasmak için oyundalar full gemiyim uri yetiştiremiyorum instam ema bitti üstüne birde lag donma hemde aşırı şekilde hangisin den baksan hakaretlik bi durum ama biz yine sakin olmaya çalışıyoruz sonra biz banlanıyoruz hep haksız biz oluyoruz nasıl bir sistemin içindeyiz anlamış değilim bu kadar da olmaz yani sadece şu hesapların içeriniğine saatine baksanız 500 hesap banlamanız gerek ezik gemiler benden fazla hitac dönüyor sıktığıma sık taktiği ile pardon hilesi ile ,bize denilen aynı cümleler sportta ıp resim video atın burası yeri değil falan filan bu iş gerçekten can sıkıntısı oldu artık sizin işinizi niye hep oyunculara emir ediyorsunuz burda aklımızla neden alay ediyorsunuz ya herşeyi serbes edin parası ile yada kapatın veya banlayın oyuncusuz kalırız diye diye bizim zamanımızı kimsenin çalmaya hakkı yok yeter artık yeterrrrr

yakamoz(SY) ve POSEİDON bunu beğendi.
  5. Grevious

Grevious User

aynen öyle dediğin gibi kanka. ünvan sendeyken uzun süre hareketsiz kalırsan, harita değişirsen veya saldırıya korumalı bölgeye (portal-hangar) gidersen ünvan otomatik düşüyor ama kamuflajda durabilirsin o etkilemiyor. onun dışında elindeki ünvanı maks 30 dk tutabiliyorsun 30 dk sonunda yine otomatik kayboluyor. ortalama 2-2.30 saat taşırsan ilk 30 a girersin (servera göre değişir). Bu arada 2 saatlik tur sonlanınca süren güncelleniyor taşıdığın anda otomatik olarak artmıyor.

6. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

admniler bu oyuna mudahale edilmesi için ne yapmamız gerekiyor yeter artık ya bir tane tu tucu cusuz savaşan yok biz neden aptal yerine konuyoruz nalet olası bu oyunda sizin Allahınız yokmu ya bu ne saygısızlık dır ne umursamazlıktır bu haddiszlere ne zaman mudahale edilecek adres verin biz şikayert edelim diyoruz adres yok elinizden bire şey gelmiyorsa bizim gelir adres verin ki bi şikayet edelim amaç nedir en üst yetkililere ulaşılmasını istememkle kullanmadığımız halde bizi iftira atıyor admininiz sbutay burda her eleştiri yapanı sanki kullanıyorda gibi bir yorum yapılıyor biz size dedikmi ban atıyorsunuz sizin yetkiniz hakkısızlık yapmak üzerinemi kurulu bu oyundaki illegalciler banlanana kadar ben susmicam hem alay ediliyoruz hem zamnımızı çalıyorlar hem paramızı alıyorlar karşılığını alamadaıktan sonra eşit şekilde bir anlamı yok parayı boşver zaman hırsızlığı yapan bu oyunculara hiç bir şekilde mudahale edilmiyor bir kaç alt sıra gemileri banlıyorsunuz sıralamadaki gemilerin hepsi aşağı yukarı el değişmiş bunu biliyorsunuz ama yok halen azınlık olanlara karşı saygısız bir tavır sergiliyorsunuz aptal yerine koyuyorsunuz her seferinde

POSEİDON bunu beğendi.
  7. ilk 10 a bile girmeyi başardım teşekkürler

8. astral sıralaması gelmiş görünüyor acaba yapsak işliyor mu underlinglerde ünvan da yok görünüyor

9. smoonrise

smoonrise User

1 ) Portalların çoğundan atlayınca pet kapanıyor sürekli geri açıp düşman bulucu vs yeniden seçmek gerekiyor , defalarca yazıldığı halde halen bir çözüm bulunmadı .
    2) 2d oynamak imkansız neredeyse kalabıkta aşırı kasma donma oluyor 3d geçincede alan kaybı oluyor ve yaratıkların izleme açısı değişiyor özellikle bu etkinlikte mayın bırakanlardan kaçmak zorlaşıyor .
    3) Etkinlik görevi için X-2 De kolay olur hızlı ilerler diye ( Hilecile ile aynı gruba girip risk alacağıma tek yapayım dedim ) orada yapayım dedim bu yeni özellik ile yerimi nick gördüğü için 7 gemi almış peşine bu işin sıralaması için beni kovalıyor harita değiştikçe durum aynı , buna bir çözüm lazım gibi .
    4) Bu citadel ateş çek özelliği en az işaretleme kadar sorun olmaya başladı , sürekli kalabalık klanlar bunu yapıyor ve sonra mayın v.s birşeye patlarsa gemisi kan davasına dönüştüryor '' sana etkinlik yok / artık pvpye giremezsin /hitac sana yasak artık '' gibi söylemelerde bulunuyorlar çözüm lazım .

Oyunu kasan donan varsa 3D seçeneği bu etkinlikte bazı dezavantajlarına rağmen en iyi seçenek , genel yaratık hasar görevinide Bl de pro lazerleri ile a-bl lazeri ile yapmak hem daha az masraflı hemde daha hızlı bitirme imkanı veriyor bilginize .

Son düzenlenen: 25 Ağustos 2024
    BaMbUlBeee ve costantine33 bunu beğendi.
  10. vanquiser mi prestije etki ediyor cenazeci mi? Biri cenazeci olmuyor dedi. ben tutuyordum az ilerliyordu doğru mu acaba bu bilgi?

11. epion ctadel plus ve epion berserker 2 d de parlama efekti olmuyor düzeltilmeli normalde epion tasarımları kırmızı efektle parlaması gerekiyor bu 2 tasarımda bu mevcut değil

12. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

etkilkik başladığı günden beri hitacda sürekli aynı full ve ezik çarlar görüyoruz kesiyoruz 4 5 kez belki akşama kadar kesiliyorlar farklı oyuncular tarafından bunlar okadar yüzsüz lerki oyundan çıkış almak yerine otoda kastırıp diğer oyuncuların hakkını çalmakla kalmayıp onlara bu saygısızlığı firsatı veren ler de aynı konumdadır umursuz bir tavırla bekleniyor büyük ihtimalle yine bize saracaklar olsun bunlar banlanana kadar bir daha açılımamak üzere ben devam edicem yazmaya bu saygısızlığın ve haksızlığın bedeleni herkes ödeyecek mutlaka

13. Grevious

Grevious User

ikiside eşit farkları yok ben nerdeyse full cenazeci buluyorum sorun yok :D

14. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

bir etkinliğin daha sonuna geldik fazla zaman ayıramama rağmen 25 sırada bitirdim hakkı ile hak ederek oyundaki illegalci arkadaşlar eliyle oyna sa daha zevkli olacağından hiç şüphe yok oyuncu sayısı ikiye katlanacağından da şüphe yok benim şahsi fikrim tabi bu hak yemekle oyunda olsa bir yere varılmaz sizler ego kasarsınız bizler zevk alırız aradaki fark bu

titans___ bunu beğendi.
  15. smoonrise

smoonrise User

Ekleme yapmak yerine ayrı yazıp dile getirmek istedim sakıncası olmaz umarım yoksa birleştirilebilir admin tarafınan , konu şu aşırı hızlar yüzünden oyundaki denge kaybı özellikle pusat plus ve goli pluslardaki aşırı hızlar oynda denge bırakmadı ortalama bir modül sahibi gemilerle üst limitlerdeki arasında 100 birimden fazla oluyor neredeyse y.tube videosunda pusat hızı 800 küsür 900 olanlar var buna bir çözüm olması elzem ve en geç unity sonrası yapılması lazım hız patlaması ile bile kaçılamaz hale geldi durum lütfen raporlayın bu konuyu merkeze .