Kutlama Hitac Varya Akıyor

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 16 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. O kadar güzel seri uridium kasıyorum ki anlatamam , arada kapsül felanda veriyor vermesinede keşke hitac 2.5'un minyon kutularında ki buglar çözülse.

Fakat o kadar güzel uridium veriyor ki yaklaşık 70-40 k uri zarardaydım kapı açmaktan zararımı karşıladı resmen.

Hitacta birde mayın atıyorum alttan çaktırmadan :D :D (ne küfürler ediyorlardır bana :D )

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

O mayın bırakanları pek sevmem :) Baree mızrak da atma..

İyi Forumlar.

3. Ben o kadar güçlü değilim sadece Full LF3 var, acaba o yüzden mi fazla kasamıyorum? Bir de bazen 5 dk sonra çıkıyor Hitac değil mi?

4. Mızrak yok :/

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Birleştir bölümüne bir bah :)

İyi Forumlar.

6. Montaj parçam eksik :D

Şu aralar uridium odaklıyım ne kadar kapı o kadar iyi mantığındayım :D

7. Çok farklı oyun stillerine sahibiz , ben aksine oyunculara saldıranlara ve mayın bırakanlara saldırıyorum :D

Titan. bunu beğendi.
  8. Açıkçası önceden insanlara çok yardım ederdim taa ki beni satanlar olana kadar.

O gün bu gündür kimseye yardım etmiyorum , zaten gemim güçlensin klan açıp tüm TR-3' e kırmızı yakmak var kafamda.

Tek başıma oynamaya devam :)

Zaten TR-3'ün çoğundan nefret ediyorum kısaca önüme geleni istasyona postalamayı seviyorum.