Hız Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lordm0zart tarafından 18 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lordm0zart

lordm0zart User

2 kere yavaşlatma mayını , 1 kere yavaşlatma roketi yiyen bir gemi ( bu arada ikiside aynı gemi) nasıl olurda hala full hız konfimde iken beni yakalayabilir hatta önüme geçebilir ? ? ema yemişken 1 saniye sonra nasıl olurda bana sıkmaya devam edebilir , adama pm atıyorum EMA atıp etkiden kurtuldum diyor yav 10 saniye içinde 1 roket 2 mayın yemişsin hangi birine EMA yetişir cdr dediğimiz bu EMA nın bir soğuma süresi yok mu?
    he bu arada buz roket te attım dondu arkadaş yani , ema atmadığı halde hareket ediyordu yalan yok
    Arkadaşlar ben venom adam sayborg idi aradaki fark 12 hız sayborgun modülü biliyorsunuz yok , benim venomda da hız modülü yok idi mesele bu 12 hız farkı evet normalde yakalayabilir ama yavaşlatma ve buz roketi yiyen birinin asla yakalayamaması gerek , bu arada adam çark kullanmıyordu

Son düzenlenen: 18 Ekim 2020
  2. bende fark ettim bu adam kesme etkinliğinde gemilere hız buffu verdiler spectrumlara ve o zamandan beri spectrumlar avcı hız modüllü solaceleri yakalayabilmekte bence bu etkinlikteki bufflara ya bug yaptılar yada bugda kaldı diye düşünüyorum

3. Bende bazısının üstüne bile tıklayamıyorum adam etrafımda öyle bir dönüyor ki göremiyorum bile.

4. Aliens

Aliens User

Ne yazık ki Osmium'u hıza beslemenin bir yolunu bulan gemiler onlar. Aylardır da var bu durum.

EMP-01 konusuna gelirsek; güvenin bana çok düşükte olsa EMP-01 işe yaramayabiliyor, nasıl lazerler bazen miss vurur, bunda da çok nadir miss olabilir. Ama tabii ki tıklama programları sebebiyle miss olmadığı zamanlar etkisi bittikten hemen sonra işaretleme yapıldığı için pek tatsız bir durum oluyor.

ıııııııı bunu beğendi.
  5. lordm0zart

lordm0zart User

2013 aralıktan beri girmiyordum , anladım ki oyun artık tamamen pay to win durumuna geçmiş ,türkiyede ki diğer oyunlar gibi :D

6. Aliens

Aliens User

Bu şikayetiniz ile Pay To Win arasındaki bağlantıyı kuramadım ne yazık ki.

ateistkeci bunu beğendi.
  7. Osmiumun hıza beslenmesi nasıl mümkün olabilir ? oyunda böyle bir özellik yok şimdi yazılımdan çok anlamıyorum fakat oyuna yüklenmeyen bir özellik nasıl kullanılabilir ?

8. ateistkeci

ateistkeci User

Lazere Xenomit besleyen birisi vardı oyunda :D buluyorlar bir yolunu

9. Aliens

Aliens User

Aynı mantıkla bakarsan birleştirme malzemesiyle aynı andan birkaç öğe almakta oyun yazılımına göre mümkün değil ama bug ile alınabiliyordu. Bug zaten normal şartlarda mümkün olmayan bir şeyi mümkün kılmakla oluyor.
    Acaba onun etkisi ne oluyordur? :D

10. Orada kullanılan metot eşleme mantığıydı mesela geminin aynı zaman da farklı sunucuları kullanmasıyla mümkün kılınmıştı kapatıldı daha sonra. Acaba böyle bir alt yapıyı oyunun sağlamış olabilmesi mümkün müdür ? osmiumun hızda kullanılmasıyla ilgili bir yazılım alt yapısı mevcut olup olmadığıyla ilgili bir bilgi var mı acaba ?

11. ateistkeci

ateistkeci User

Öyle işte Xenomit harcıyor etkisi yok :D ama güzel gözüküyordur bence :ppp

12. smoonrise

smoonrise User

Son zamanlarda bu tür şikayetler çok fazla olmaya ve çok fazla kişi tarafından dillendirilmeye başladı , client de geliştirmeler ve değişiklikler yüzünden oradan oyunu oynayanlarda olan sorunlar değil ise tarayıcı tarafında olan sorunlar ise bazı buglar olduğuna ve incelenmesi gerektiğine karar vermesi lazım merkezin .
    Burada insta delinmesi . ema sonrası hemen hasar alma ve hız sorunu yazan çok oldu ve çoğu için lag sorunu olması üzerinden cevap verildi bu sayı artıkça sanki bir açık yada harici bir müdahale ile olduğu gibi durmaya başladı tabi bunlarda 3 parti yazılımlar ve buglara verilen caydırıcılığı düşük cezalarında etkisi çok bu şikayetler merkeze iletilmesi gerekir gibi farklı gemilerin modüllerini kullananlar farklı türdeki hammaddeyi kullanmayı neden bulamasın ki ?

13. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Geçtiğimiz dönemlerde Hız Bugu kullanıcıları (güncelleştirme ile alakalı) cezai işleme tabii tutulmuştur. Ancak yeni teknoloji ile birlikte hızlanma faktöründe oldukça değişiklik olmuştur. Kullanılan gemi de etkili olduğunu belirtmek isterim. Durumu inceleyemediğimden dolayı haritanızda oluşan görsel bir sorundan ötürü hareket ettiğinizi düşünerek sabit kaldığınız bir süre de olabilir. Bu tür durumlar da başımıza gelmiyor değil.
    Belirtilen durum ile alakalı olup olmadığını düşünmeme izin verin :) .

İyi Forumlar.

14. Aliens

Aliens User

Ne yazık ki halen hız konusunda BUG yapanlar veya halen mevcut olanlar var. Çünkü bazı gemilerin bazı gemileri uzun mesafede yakalaması imkansız. Eh, teknolojinin basıldığında oluşan o korkunç hızlanma da malum; öyle bir şey görülmüyor. Rahatlıkla yakalayanlar var. Bence merkeze yeniden iletilmeli diye düşünüyorum.