hız ve dp link problemi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve hkmdr tarafından 14 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hkmdr

hkmdr User

iyi geceler pusat ile pvp haritlarını geziyorum aramızda fark olmasına rağmen üstüne üstlük yavaşlatıcı mayın ve zehir olmasına rağmen pusat+yeni hız modülü+çark ve karşımda kalple beni yakalayan solece düşman bunun mantıklı bir açıklaması olduğunu sanmıyorum illaki başına gelen vardır ve ayrıyetten hplink açtığımda petim ölmeden veya özellik bitmeden hasar almam akıllı bomba ve mega mayın dışında imkansız olması gerek ki bunlar bile saçma(bence) adamalrın beni sıkarak kesmesi çok zoruma gidiyor tabi bunların yanına oto tıklama kamufle görme karıştırıcı(her saltoda 300 k altında bir damege görmüyorum ben attığımda elimle 3-4 saltoda 1 denk gelmesi bunun karşısında 5 milyon kalkan da olsa duramaz ) gibi dış etkenlerden bahsetmiyorum savaşamıyormusun 15 € ver artık profesyonel bir savaşçısın ve sadece mause oynatarak gerçekten yazık iyi oyunlar

ve bu yazdıklarımdan dolayı ban yiyeceksemde umrumda değil doğru söyleyeni reel hayatta olduğu gibi sanal alem ortamında bile harcıyorlar ve bu düzen devam ediyor görünüşe göre devam edecek de

Son düzenlenen: 14 Eylül 2020
    Kapı_Yapıyorum... bunu beğendi.
  2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Sorularınızı sırasıyla cevaplayayım;

İlk olarak oyundaki anlık lag, internet yavaşlığı gibi etkenler gemiler arasındaki mesafeyi ve hız farkını etkilemektedir. Geminiz gidiyor görünmesine rağmen bir anlık takılmaya geminize yetişilebilir. Aynı lag ve internet takılması gibi sorunlardan dolayı da Hp-Link modülünüz açıkken; açmadan önceki hasar üstünüzde görünmektedir. Bunlara ek olarak program kullandığını düşündüğünüz oyuncuların kullandığı anı gösteren video, tarih ve saatle birlikte supporta bilet attığınız takdirde gerekli incelemeler ve yasaklamalar yapılacaktır.

İyi forumlar.

3. modum konunun dısında ama arkadaşın yaşadığı sorunları bende yaşıyorum ve sürekli lag olmadığı zamnlarda da basıma geliyor ve birde ge7 de oynuyorum ben aşırı derecede Türklere karşı ırkçılık var chatten o kadar report etmeme rağmen birşey olmadı N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Eylül 2020

4. 2-3 gün önce benimde başıma geldi venga çark giderken hastalık olmadığım halde solace yetişti benim başıma 1 defa geldi öyle şaşırmadım ama bu da bir oyun bozukluğu sanırım.

5. emperyan

emperyan User

Ya admin adam solace ile vega-light gemime yetişiyor yetenek açtım adam arkamdan yetişti sıkıyor sen ping lag diyorsun mantıklı mı sence bende de vega nın hız modülü var ama ne hikmetse yetişiyor 750 ile gidiyorum düşünün...

6. D4Y1*

D4Y1* User

sadece merak vega nın hız modülü ne ara çıktı ?

7. Bu durum 3 farklı kişide olduysa demek ki bunun da açığını bulmuşlar o zaman.

Şuan ki etkinlik veriyor :D

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Oyun içerisinde olduğu gibi burada da aynı kurallar geçerlidir. Söyleminizi iyi niyetinize veriyorum ve lütfen bu gibi durumlardan kaçınmanızı istiyorum. Konu hakkında ilgili şikayetlerinizi lütfen o anın ekran görüntüsünü alıp Support ekibimize bildirmeniz daha uygun cezaları almalarını sağlayacaklarından emin olabilirsiniz.

Oyun içerisinde veya kendi internet sağlayıcınızda arada problemler meydana gelebilir. Bizzat kendimden biliyorum, dedikleriniz aynı şekilde yaşadım, biliyorum. Savaşın tam ortasındayım baktım paylayacam (malum erkekliğin 10 da 9u kaçmaktır) hop bir ema kamuflaj kaçıyorum. Araya fark açmışım bir bakıyorum bir anda ateş etmeye başlıyor. Sonra bakıyorum ki oyunda kendimi portalda görüyorken haritada daha yolun yarısındayım. Bunun başlıca sebebi o anda anlık bir ping veya lag girmesi sonucunda oyun içerisinde yaptığınız işlemin aktif şekle gelmemesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

İyi Forumlar.

9. emperyan

emperyan User

VEGA-Light için varya şuan kardeşim etkinlikten veriyor %2 hız

10. NoName45_

NoName45_ User

Dp-link ile ilgili sorun benimde başıma geliyor, açtıktan sonra hasar almamam gereken yerde gemiye hasar işlemeye devam ediyor, üstelik petin canı daha yarına anca inmişken ben ölüyorum. (Dp-link cool-down'a geçmediği halde) :rolleyes:

11. Ben yıllarca oynuyorum lag kasma donma net sorunundan yakalıyorlar evet bunu fark edebiliyorum.

Ama sizlerden ricam bu size geri dönüş bilgisini dikkate alın ;)

Belki sayıları az ama sayıları artarsa bize hak vereceksiniz umarım önceden önünü kesebilirsiniz.

Titan. bunu beğendi.
  12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yarın yapılacak olan güncelleme ile birlikte;
    • Hata: P.E.T.'in DP ile alakalı sorun mevcuttu - DÜZELTİLDİ
    Duyurusu Burada yapılmıştır.

İyi Forumlar.

NoName45_ bunu beğendi.
  13. smoonrise

smoonrise User

Bu hız olayları ile anlattıklarınız aklıma 2 adet bug getirdi 1 cisi hala devam eden bug banlamalarında yer alaması gereken ve zamanında kullandıkları farklı gemilerin modüllerini kullanma bug yeni bir açık bulup yeniden kendisine ait olmayan modül kullanma açığı ile belki yapılmış olabilir diğeri ise hangar içerisinde hızlı bir gemi ile goli nin hızını bug yapma bunuda zamanında duymuştuk birden fazla kişisen duyulması ve uzun zamandır birkaç ufak şikayet harici genel bir lag sorunu bildirilmemesi üzerine bu 2 bug kullanımı olabilir fikri bende oldukça soru işareti bıraktı biraz daha artar ise zaten ele ayağa düşer videolar ile bug yayınlarlar kesin emin olmuş oluruz ama bir an önce işlem yapılmamış sırasını bekleyen buglar için seri ve ağır cezalar verilmesi lazım başta GG buguna verilmeyen cezadan başlamak üzere.

14. Her Hararet Zaman dilimi sırasında seçilen gemi türlerinde özel bufflar uygulanır:

GünSüreEtkilenen GemilerEfektler
    Pazartesi19:00 - 21:00 YSSAegis Serisi
    Hammerclaw
    Solace
    Spectrum
    +%20 Kalkan
    +%10 Hız
    +%20 Kaçınma
    Salı19:00 - 21:00 YSSAegis Serisi
    Hammerclaw
    Solace
    Spectrum