Hızlı palladium kasma taktiği yardım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar full + fulle yakın bir gemim var 5 hangar var icinde aegis spear vengance goliath leo bulunmakta.

Fakat vengance veya spear ile 5-3 e girdiğimde gelen geçen bana dalıyor bende karşılık veriyorum pall toplayamıyorum cephane kasamıyorum.

Aegis ile girdigimde bana dalanlar genellikle 5 kişi oluyor onlarıda kuytu köşede hazırlıksız bulup kesiyorum. (cephane guclendirici olsa ben orada katliam yaparımda olmayınca insan maalesef bazen sadece izlersin moduna geçiyor)

Ayrıca ben gg yi bassamda zeta için 2500-3000 civari gg enerjisi basıyorum bu neden oluyor sizce 5 er 5 er basıyorum çarpan gelince 1 tane basıyorum.

Bana hızlı pala kasma taktiği söylerseniz sevinirim petde radar 2 ve hammade toplama 1 var.

Birde hızlı gg açma yolu söylerseniz sevinirim bazıları 1200 gg de rahat zeta açtığını belirtiyor.

2. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Petinizin daha uzaklara gidebilmesi için radar protokollerini çoğaltabilirsiniz.

iyi Forumlar.

3. 3. Seviye diyorsunuz hammade 1 i 3 e yukseltsem bana ne gibi bir avantajı olur ?

4. ozcan_8888

ozcan_8888 User

Hammadde bulucu 3 ve bir kaç tane Radar protokolü 3 alırsan petine oldukça yararı olur. Ben bazen kamu çekip dışarda gezerken petim içerde pala topluyor. 6 Tane Radar sv3 var Hammadde modülüde 3. seviye. Hem başka zaman kutu toplarkende çok işe yarıyor Radar .

5. Birden fazla radar koyabiliyor muyuz bak bunu bilmiyordum o_O

6. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Pet hakkında her şeyi Buradan bulabilirsiniz.

İyi Forumlar.

7. ozcan_8888

ozcan_8888 User

Bende 6 radar var :) Petinde Protokol yeri sanırım 12 veya 15 e kadar uriyle açılıyor. Ben 6 ya kadar açtım fazlasına gerek duymadım :) Ama bu sayı arttıkça petin harcadığı yakıtta artıyor.

8. operacı12

operacı12 User

Kardeşim 12 tane koyabilirsin bence çok kaçmak istiyorsan radar al 12 tane 3 lv ve tabiki hammaddeci 3 boyle saatte sadece petle bile 1500 olur bence ben radar süzme atlar te 900 topluyorum sadece pet

9. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Öncelikle hammadde toplayıcı 3 yapmalısın. 12 tane değil de 2-3 tane radar 3 protokolü alırsan iyi olur petin baya uzaklara gider. Vegayla toplamanı öneririm çünkü sinekle aradaki hız farkı çok az ama sineğin darbe puanı vegadan az olduğu için güveyle dalan bir goliath sineğe kaçma fırsatı vermeden patlatıyor vegayla daha çok şansın olur. Ayrıca önerim petine ve gemine lazer koyma :D Ben adamlara sıkıp elitimi bitirmemek için lazersiz pala topluyorum ve işe yarıyor.

10. bende 10tane radar3 var fenna topluyor acimiyo valla :) radar al bide o hammade toplayicini 3swlikten al iyi fulsun iyikide sinekle toplamani tavsiye ederim kalp varsa bide tamamdir drolara ful kalkan koyucaksiz gemi ici ful hiz tamam surekli kacarak oyna sinegi kolay yakalayamazlar adi ustunde sinek

senberk99 bunu beğendi.
  11. Tr3 gibi bir yerde lazer takmamak bildiğin gözünü bezle bağlayıp sokağa çıkmaya benzer...

Radar alıp donatayım o zaman :)

Bi kasılmam gerek bunun için.

Arkadaşlar teşekkür ederim fakat ben zeta açmak için 3000-2500 arası zor açıyorum bazıları 1200 gg de açıyormuş bunu nasıl yapıyorlar bilen var mı ?

12. *Cihan*

*Cihan* User

Merhaba,

tamamen şansa kalmış bir şey.

Iyi Forumlar

13. Sayın modum sadece 2 günde zeta açanlar var bu nasıl oluyor şimdi şans demeyin bana ben ilk zetamdan beri 3000 gg civarı basıyorum 1 ayımı 1 kapı icin eritiyorum ama adamlar 2 gunde zeta açıyor bu nasıl oluyor ? Bence bu işte bir bug var millet bu kapıyı 2 günde açıyor sizce bu normal mi ?

14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

2 gunde bir zeta vs acsa adam butun hangarlari havoclar lf4 ler.sanmam ama butun gun palada olmasi lazim ama hic mi dusman glmiyor yada yaratik.gemiyi birakip gitsede yaratik gelmese dusman gelir bisekil aksar yani ...yarim saat durmadan denedim bugun topladim 1005 tanede biraktim petle bir. 67 tanecik gg etti:D..can skıcı don dolas:D blmem skılmıyorlar demek 24 saat topluyolar belki.

15. Bende bilmiyorum forumları araştırıyorum adamlar 2 günde zeta açtığını söylüyor. Sanırım palladium toplama botu ile yapıyorlar...

16. bir gunde 16 zeta yaptim ama uri basarak :) indirim ve vip mevcut 100k uriye actigim bile oldu

17. Kamufle al ve mayinlara aldiris etmeden topla

18. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Petin içerisine 12 tane radar koyabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.