Hızlı rinuks kasma

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve gamannama tarafından 4 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. gamannama

gamannama User

Arkadaşlar varsa önerileriniz alayım aklımdaki plana göre çift hasar çekicem kod vardı onu yazıcam %25 hasar desteğim olacak modülüm var mayın atıcam daha ne yapabilirim veya haritanın neresinde kasabilirim hızlanmak için önerileniz nedir? 20 pro full spartan gemim. Berserker gemisini önerir misiniz yoksa solace ile mi girişiyim işe? Ve konfi öneriniz nedir bi avcı bi ağır mı diziyim? Önerileniz neler?

2. ateistkeci

ateistkeci User

Solace çok daha rahat olacaktır diye düşünüyorum gemi olarak, konfigürasyon olarak kalkan ve hız jeneratörlerini dengelersen rahat edeceksindir

3. Diminisher kalkan eritme yeteneğini kullanarak hızlı rinusk kasıyorum ben.

4. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Size önerim şu yönde olacaktır haftasonları hız kesmeden Alpha, Beta ve Gamma kapılarını dönerek UCB-100 Cephanesi kasarak ardından Lazer geliştirmesi ve Güçlendirmeler ile birlikte x4 ile hızlı bir şekilde Rinusk kasabilirsiniz. @Saldırı-Hattı arkadaşımında dediği gibi Diminisher'ın yeteneği ile daha hızlı olabilir.

İyi forumlar.

5. ben tamir olmayla zaman kaybetmemek için avcı konfi, solace giriyorum. impulse kesiyorum başka yaratıklarla uğraşmıyorum. sadece impulse kesersen hızlıca kasarsın. impulse için invokelere dokunursan daha da hızlı kasarsın.

6. En hızlı rinusk, çift güçlendirmeli, seprom beslemeli, elit sıkarak kasılır.
    Yok diminisher yok cyborg yeteneği ile hızlı kasıyorum fasa fiso bunlar;
    Sen şimdi aç hangarı gemine 15 pro tak , jeneretörlere hız , diroitlere kalkan, havoc değil herkül tak. 2 konfide böyle olsun elit sıkarak dön
    hem hesaplı hem hızlı rinusk böyle kasılır.

Aksini iddaa eden varsa yazsın mantıklı ise bende yaparım.

Bol şans.

7. Ben sadece Seprom + X3 ile sürekli Impulse kesiyorum. Gemi olarakta şuan Pusat kullanmaktayım. Hangar düzenim ise yarısı hız jeneratörü, yarısı kalkan jeneratörü olacak şekilde ayarlı. Sadece biraz sıkıcı olabiliyor. Daha doğrusu bu işten nefret ediyorum ama yapmak zorundayız.

8. hedefim

hedefim User

Bir sorum olacak hangi sunucudasın ?

9. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Kankam oyunda seni görmedim dün. Görünce yazarım invoke döneriz beraber.
    Tr 1 5 teyiz

10. %25 dmg cektın mı avcı solace yap enerji transferini aç x4 ile gir impulse kes en hızlı bu ınvoke donen varsa baktın 5 kişiden azlar 1 2 kere vur bırak git impulse kesmeye devam et dikkatli oynarsan enerji transferini acmanada gerek yok impulse keserken avcıda