Hızlı Seviye Atlama

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve NEDEN11NEDEN tarafından 13 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Dostlarım gemim 21lv 22 olması için 3milyar tp kaldı en hızlı nasıl tp kasrım otom yok elimle kasıyorum 21 lv görevleri bitti mind de çok uzu nzama nisityor 3 5 tane kesiyorum anca

2. invoke donebilir veyahut gorev yapabilirsin 2-3m tp veren gorevleri kuçumseme %50 tp çok etkili olur
    saglam bi klana başvur ts uzerinden ,,
    serverin neyid ?

3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konu başlığınız daha uygun olacak şekilde düzenlenmiştir.

Mindfire dışında %50 TP ve TP desteği veren tasarımlar ile İnvoke dönebilir yada hafta sonu bol bol kapı yapabilirsiniz. Yerinizde olsam hafta içi İnvoke keser, haftasonuda kazandığım Uridiumlar ile A-B-G kapılarına yoğunlaşırdım. Ayrıca @yılmazcan47 üyemizin de dediği gibi bu destekler ile TP veren görevlerinizi bitirmeniz de ilerlemenizi hızlandıracaktır. :)

İyi forumlar.

123157A551A bunu beğendi.
  4. Forum Adminim 2 milyar tp kaldı 22 lv le oneriniz nedir not (sv de 0 arkdaşım var klanda yok) zor kasıyorum abg + hades bazen yapıyorum urim kalmıyo :)

Unnutum 1 de gorevleri yapamıyorum uber gorevleri oyunu bırakmıstım (ara vermiştim pro lazer çıkmıs haberim hiç olmadı) uber kesemiyorum zar zor sayborgla felan 2 kişi bazen grup bulursam gorevlerimde zor arkadaşımda yok ne yapıcam fikirlernizi alabilrmiyim? :) :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Haziran 2020
  5. anladıgım kadarıyla 2 hesabınız var klan veya arkadaş edinmeye bakın oyun tek başına hiç çekilmez
    sana taktik uri kas invokede gorev yap urini kapılara harcama 22 level olup uber protegit gorevini bitirince karlı olur senin için ( gizli harita şuanda kapalı )

6. ne yaziki sadece 1 hesapım var :D bide ben ezik kalıyorum pro lazer yok diye :) bide4 spartanım var 10 havoc ( zeta yaptım onlarlada pro lazer aldım 2 tane yeni) inkove kesiyorum ama oto bu sıra lar çok artı oyuzden çok ezik kalıyorum

SV nedir senin 150 tallon gorevim var istersen gel birlikte yapalım :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Haziran 2020
  7. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Forum içerisinde yan hesap kullanımı yasaktır. Lütfen asıl hesabınızın cezasının bitmesini bekleyiniz. Yan hesap kullanımınızdan dolayı hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Cezası bitmeyen hesapların forumu kullanması ne şekilde olursa olsun yasaktır. Ayrıca forum içerisinde alt alta yazmak yasaktır, bu sebeple mesajlarınızı birleştirdim lütfen tekrarlamayınız.

Bu saydıklarınızı çıkardığımızda sizler için en ideal şey olabildiğince destekli bir şekilde İnvoke kesmektir. Bunun dışında da ufak TP veren görevleri görev slotunuzda bulundurmanız sizler için faydalı olacaktır.

İyi forumlar.

8. themis gizli harita kapalımı suan

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Evet şuan gizli haritaya girişler kapalıdır. Tekrar açılacağı zaman duyurusu forum üzerinden yapılacaktır.

İyi forumlar.