Hızlı Uri Kasma Taktiği Verin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve {{$ALvadOR}} tarafından 17 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben gb2 de oynuyorum.özelliklerim şunlar
    gemi:aegis
    lazerlar:26lf3
    kalkan(beslemeli):1.konfi 64 k -2.konfi 260 k
    hız:1.konfi 450 -2.konfi 300
    droitler:8 iris
    istediğim şey:100 k uri
    urim:42.000
    kapılar:zeta nın 84 parçası açık.daha parça çıkmadığı için 3 ayda anca yaparım.
    pet:10 level-3.level hammadde toplama-2.level kamikaze-1.level kutu toplama
    viplik:yok

günde 3 saat civarları giriyorum.nasıl hızlıca kasarım.

2. 3 saat boyunca cubi grubuyla kasıl en iyi öyle kasarsın uri

3. kardeş gb2 de benle cubi kesen bulmak çölde kutup ayısı aramak gibi bişey.birinin cubisine sıktığın an sana sıkıyolar.sadece eziklerle yapabiliyorsun o da zar zor.

4. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Seri bir şekilde kristallon kesebilirsiniz veya lordakium keserek uridium yapmaya çalışabilirsiniz yada 4-1 4-2 4-3 pwp haritalarında kutu toplayabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

5. Kristallon kesmenin öneririm

6. Tak Kamuflajı pvp'de kutu topla . En zayıf şirketin haritası tavsiyemdir durgun olur . Hem iyi uri kasarsın hem de az da olsa gg ve cephane kasarsın .

7. bence tallon kes ve bol bol palla topla 3-4 günde zetayı rahat açarsın benden söylemesim hem zeta çok karlı kapı çok kazançlı olursun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.