●ĦΛУΛŁŁΞЯĐΞ•КΛŁłЯ● kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ¯ДЯКДĐДИ¯βł¢ДКŁД¥ДИ¯ tarafından 11 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. öncelikle sa. böyle oyuncu tanıtımları varmış hoşuma gitti yazmak istedim.
    ¯ДЯКДĐДИ¯βłÇДКŁДỲДИ¯ nicki ve ●ĦΛУΛŁŁΞЯĐΞ•КΛŁłЯ● nickini kullanıyorum. 2010 da başlamıştım oyuna. ama oynayamadım kalmıştı öyle. bir kaç aydır düzenli oynuyorum.elimden geldiğince yeni başlayanlara özellikle yardım ederim ve kesmem. güçlenmelerini isterim. dengim ve daha güçlü oyuncularla savaşmak daha heyecanlı çünkü. patlatmak kadar patlamayı da severim çünkü full+full olana kadar çok patlanıyor :D alıştım denebilir. İsmim Yunus.20 yaşındayım.Muğlada yaşıyorum ama Çanakkaledeyim. Üni öğrencisiyim.EİC şirketindeyim oyunda. ufak çaplı bir klanım var ve ortaokuldan beri dostum olam bir arkdaşımla oynuyorum. zaten o olmasa oynamam. arkadaşlarınla oynayınca güzel darkorbit. full+full falan değilim. sıralamada da değilim. sadece oyunu oynama sebebim (oyunda ne kadar az olduğunun farkındayızdır elbet ama) düzgün karakterli bunun oyun olduğunun farkında olan birkaç insanla tanışmış olmamdır. hımm oyundaki sorunları da çözerlerse cillop gibi olur oyun. başka dicek bişey aklıma gelmiyor. teşenkkürler.iyi oyunlar

2. Foruma hoşgeldiniz ve iyi vakit geçirmeniz dileklerimle :D

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba foruma hoş geldiniz,okul hayatınızda başarılar, keyifli vakit geçirmeniz dileği ile..