Geri bildirim Hobileriniz Nelerdir? =)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aliens tarafından 24 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Aliens

Aliens User

Haydi bu konuda hobilerimizden bahsedelim.
    Benim en büyük hobim Astronomi ile ilgilenmek, yemek pişirmek.
    Ya sizin?
    Ayrıca birkaç bilgi de paylaşalım.
    Örnek olarak, gökyüzünün en parlak yıldızı (güneş hariç) -1.47 görünür kadir (Kadir Gökbilimde ışık şiddeti birimidir.) ile Akyıldız yani Sirius'tur.
    Karadeliklerin aslında Hawking ışıması yaparak zamanla buharlaştığını biliyor muydunuz?
    Gezegenimsi bulutsuların (Örn. Kelebek Bulutsu) ilk keşfedildiğinde gezegene benzetilmesinden ötürü bu ismi aldığını hiç duydunuz mu?
    Evrenin en soğuk yerinin bir yıldız gazı olduğunu biliyor muydunuz? Bu gaz Bumerang Bulutsusudur. -272.15 C° sıcaklığıyla Mutlak Sıfır'a en yakın yerdir. Artık duydunuz ve biliyorsunuz. :)

Siz neler söyleyeceksiniz?
    Ek bilgi 1:
    Yeni bir bilgi:
    -1-5 harita arka planında Yengeç Bulutsusu bulunmaktadır.
    -Limon Dilimi Bulutsusu yani IC 3568 yapısı gereği ilginç bir oluşumdur. Ayrıca buda bir Gezegenimsi Bulutsusudur.
    Görseli:

Son düzenlenen: 25 Temmuz 2016
  2. GREED

GREED User

Bu konuya uğrayınca fark ettim benim hobim yok :( Neyse boş kalmasın da uyumak diyelim :D

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Karakalem resim çizmek , Tattoo şablonları ( Şekilleri ) çizmek , Photoshop kurcalamak , Mangal yapmak , Gezmek v.b. şeyler. :D :)

BlackGhost™ ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. Aliens

Aliens User

Olmadı bu az göbekliler grubunun değerli üyesi. :) Sanırım o göbek nereden geldi anlamış oldak. :D
    Gerçekten seninle tanışmak istiyorum ama alınan yanıt nasip kısmet diyelim. :( Bu kadar güzel hobilerinin olması çok güzel. Peki bir kaç çalışmanı bizimle paylaşmanı istesem? Hangisini paylaşmak istersen kabulümdür.

GREED bunu beğendi.
  5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Tanışabilmek için yüz yüze göreşebilmemiz lazım. :D :)
    Şu anda bulabildiğim bir tane ekleyeyim.

Bazı yerler programdan dolayı tam düz değil içini doldururken biraz bozulmalar olmuştu. :)

6. Aliens

Aliens User

Sadece o gerekmez. Bazı yollarda var. Boş bırı olmadığın ıçin özellikle ıstıyorum ya. ;) Bu arada çalışman çok güzel! Çok beğendim. Başka var mı? Karakalemı özellikle çok merak ediyorum.

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Çizimler dosyalarda ama dosyalar kim bilir nerede :D :)

8. GREED

GREED User

Üzdün biliyon mu :( :D

9. Aliens

Aliens User

Yıktın benı! Oysa ne umutlarım vardı!
    Uzulme! :( Bende uzulurum yoksa...

GREED bunu beğendi.
  10. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

yuzmek,kitap okumak ,yuruyus,tarih okumak,sosyal aglarda sadece bu forumu takip etmek,1500-2000 lik puzzle yapmak,,kapi yapmak :D

Rehber, BlackGhost™ ve GREED bunu beğendi.
  11. GREED

GREED User

ohoo o puzzle biter mi hocam yav ? :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Yerini bilsem bulsam bile taratma ya da resim olarak bilgisayara aktarma imkanım yok. :D :)

13. Aliens

Aliens User

Yeni bir bilgi:
    -1-5 harita arka planında Yengeç Bulutsusu bulunmaktadır.
    -Limon Dilimi Bulutsusu yani IC 3568 yapısı gereği ilginç bir oluşumdur. Ayrıca buda bir Gezegenimsi Bulutsusudur.
    Görseli:

BlackGhost™ ve Darion26 bunu beğendi.
  14. Tabiki de oyun :D Müzik ve de boş zamanlarda dışarı çıkıp Pokemon avlamak :D:p

BlackGhost™ bunu beğendi.
  15. Müzik dinlemek,
    Mobil platformu için ikon tasarlamak (bu artık hobi haline geldi),
    Dağ yürüyüşü yapmak.

16. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Güzel bir konu seçmişsiniz.

Benim en çok sevdiğim,arabayla seyahat etmek,dolayısıyla araç markaları ve özelliklerinizi incelemekte hobilerimin arasındadır.

Keyifli Forumlar.

17. Aliens

Aliens User

Teşekkür ederim bizlerle paylaştığın ıçin. Sanırım birde alışveriş vardı? :rolleyes: