Destek Holo Gemisi Hangarda Yok

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve KruelSiege tarafından 26 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KruelSiege

KruelSiege User

Bildiğim kadarıyla hangar sayfasında tüm gemileri görebilmemiz lazım. Mesela bende Tempest yok ama Tempest gemisini hangarda görebiliyorum. Gemi elimde olmadığı için tabii ki gemiyi kullanamıyorum ama görebiliyorum. Bu elimde olmayan diğer gemiler için de geçerli ama Holo'yu hangarda göremiyorum. Neden?

Elinde Holo olmayan oyuncu ve moderatörler hangarlarınızı kontrol edebilir misiniz lütfen?

2. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Aynı şekilde biz de Holo gemisini görüntüleyemiyoruz. Teknik bir hatadan mı kaynaklanıyor yoksa kasten yapılmış bir şey mi, önce onu öğreneceğim.

Daha sonra eğer bir hata ise raporlarım arasına ekleyeceğim.

Bildirim için teşekkürler. ;)

İyi forumlar :)

.Hakan. bunu beğendi.
  3. oben

oben User

etkinliklerde elde edilen gemilerin ön görüntüleri hangarda verilmiyor sadece etkinlikte elde edilip birleştirmeye gelenler yada payment dükkan satışlı olanlar görünüyor.

4. KruelSiege

KruelSiege User

Holo dışında başka görünmeyen gemi var mı?

5. oben

oben User

sanırım şuanda yok mesela surgeonda dükkana gelmeden orada yoktu haketa birleştire gelmeden yoktu.ama sonradan etkinlikle gelip satışa sunulmayan gemiler orda mesela ne yaptıkları belli değil.

6. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Bu sorunu/durumu, gerekli yerlere bildirdim. Bir açıklama geldiğinde duyurusu yapılacaktır.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar :)

.Hakan. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.