home login error 94 sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Ayyildiz077 tarafından 13 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. uzun zamandır oyuna giriş yapmıyordum bugün oyuna girmek istedim home login 94 hatası veriyor neden

2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Hesabınız çıkış almış; giriş bilgilerinizi güncelleyerek girmeniz gerekmektedir.

İyi Forumlar Dilerim.

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bu "home Login error" ile ilgili hangisi ne anlama geliyor tarzında bir konu hazırlasanız iyi olabilir sanırım. :)

4. Bunu dün bende düşünmüştüm :D Böyle bir konu efsane olur

5. kaptan34

Forum Takımına bu talebi iletirim. :)

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bazen düşünmek tek başına yetmiyor. :) :D Yani karar verecek uygulayacak bir yaklaşımda önem arz ediyor. :D
    Hangi kod hangi anlama geliyor bu bilgileri yanılmıyorsam merkez teknik ekibinden istemeniz gerekiyor. Kodlar ile ilgili bilgiler olunca konuyu hazırlamak zor olmasa gerek. :)

7. Bildiğim errorlar Loginerror98(Pushing banı pet ismi banı gemi ismi banı vb diğer bann sebeplerine 98 ekliyorlar yani geçici bannlar)
    Loginerror99 Var eskiden botlara uygulanıyormuş artık böyle birşey pek mümkün değil :D

Loginerror13 vardı yanlış hatirlamıyorsam

Loginerrorcalmdown vardı

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bilmediklerimizi merkez teknik ekip biliyordur. :D :)

Loginerrorcalmdown > bildiğim kadarıyla uzun süre giriş yapılmayınca bu hatayı veriyordu. :D

9. kaptan34

Merkezin bilmesine gerek yok. Yeterli bilgisi olan DO oyuncuları kolaylıkla işlemleri inceleyebilir. Kod bilgileri zaten bilgim dahilinde; forum moderatör arkadaşlarımızın konuyu hazırlaması gerekiyor. Sonuçta ben ekstra yapılamayacak işlemler ile ilgilenen helperim. :D

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bakalım ne zaman :D
    Peki o zaman :)

11. ĿĪ̇ØИ

ĿĪ̇ØИ User

giriş bilgilerini nasıl güncelleyebilirim aynı hata bendede var