Hp Link Mi Tyrannos Mu

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve -AnArChY- tarafından 10 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

HANGİSİNİ ALMALIYIM

1. HP LİNK

57,7%
  2. TYRANNOS

42,3%
  1. -AnArChY-

-AnArChY- User

Arkadaşlar kısa tutucam gemim 8 iris yüzüksüz 11 prometheus full herkül bo 2 full vs. şuan elimde 5k Akik Yongası mevcut sanırsam etkinlik 13 ünde bitiyor 13 üne kadar ortalama 14-15 k akik kasabileceğimi düşünüyorum sizce akik yongasını hp link için mi kullanmalıyım tyrannos için mi hp link alırsam ve biraz daha zorlarsam solace modülünü de almak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum

2. sanıyorum ki petinin jeneratör ve canı full değil bu durumda en mantıklısı tyrannos olur diye düşünüyorum

-AnArChY- bunu beğendi.
  3. Solace modülü derken hocam? Spearhead modülü ile karıştırdınız galiba yanlış biliyorsanız aman diyim yanlış şeyi almayın sonra :D Şu an 5k varsa zorlayıp 15k'nın üzerine bir 5k daha kasın bence ikisini birden alın. Olmuyorsa ben de tyrannos öneririm.

-AnArChY- bunu beğendi.
  4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

@Last_Repent oyuncu arkadaşımıza katılıyorum :D . Biraz daha zaman ayırarak ikisini de alabilceğinizi düşünüyorum. Ancak tekli almanız sonucunda DP-Link daha iyi olacaktır.

İyi Forumlar.

-AnArChY- bunu beğendi.
  5. -AnArChY-

-AnArChY- User

aa evet şimdi tekrar kontrol ettim ve sinek modülüymüş ama ikisini birden almam çok zor olur çünkü TYRANNOS için 15 k HP LİNK için 10 k istiyor bu durumda yanlız birini alabileceğimi düşünüyorum

teşekkür ediyorum yorumun için ikisini birden almak imkansıza yakın gözüküyor bu ama yine de deneyeceğim (mesajları birleştirmeyi bilmiyorum şimdiden kusura bakmayın

ayrıca hp link sanırsam her etkinlikte gelecek ama tyrannos 2 seferdir geliyor eğer bir sonraki etkinlikte de tyrannos gelecekse hp link alayım bilgisi olan bi arkadaş var mı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Eylül 2020
  6. bence hp al

-AnArChY- bunu beğendi.
  7. Miralay000

Miralay000 User

Arkadaşlar en iyi hangi mapta akik yongası kasılıyor?

Son düzenlenen: 11 Eylül 2020
  8. NoName45_

NoName45_ User

Eğer hızlı bir geminiz varsa (tercihen şimşek) x-8 haritaları sizin için daha iyi olacaktır.

Genel olarak etkinlikle en çok akik yongası düşen harita x-8 iken en az akik yongası düşen harita da x-3 olarak ayarlanmış :) (Bu etkinlikte tam olarak güncellemeye bakmadım fakat değiştiğini zannetmiyorum, yanlışsam düzeltin lütfen)

Makinist.57 bunu beğendi.
  9. X8 haritalarında kasılıyor fakat herkes orada kasmaya çalıştığı için yaratık yakalamanız zor oluyor. Bu nedenle x5 ya da x6 haritalarını öneririm.

X5 haritasında, 3-4 saat içerisinde hiçbir bonus olmadan 8bin yonga kastım. Bu size bir fikir verecektir.

10. tryhardD

tryhardD User

HP-Link al kardeşim büyük bir güç çarpanı, tyrannos yerine modüllü vengeance da idare eder seni

11. Miralay000

Miralay000 User

Şimşek vega var ama hiçbir modülüm yok yine de güzelce toplar miyim ? hemen konfi dizeyim arkadaşlar sağolun.

12. NoName45_

NoName45_ User

Biraz şans, biraz taktik ve destek+katlayıcın varsa çok rahat kasarsın. Yanılmıyorsam etkinlik 1 gün daha var(Zamanını tam olarak hatırlamıyorum sen bakıp emin olursun öyle daha iyi olur).

Eğer katlayıcı ve destek alacaksan katlayıcıyı önceden al dursun nasılsa 7 gün ama desteği hemen çekmeni o kadar çok tavsiye etmem. Neden diyecek olursan, destek sadece 3 saat. Agatus'tan önce kutuları düşür ve yaklaşık 25-30 tane olsun onları hemen alma, daha sonra desteği çekip o düşürdüğün tüm kutuları topla. (Dikkat et reset geldiği zaman kutuların silinir) Eğer 25-30 kutu hedefine yetmezse 3 saat süren olacak o sıra toparlarsın :)

Taktiğe gelecek olursak ben hep şu şekilde yaparım, sırasıyla haritanın bi sağ yarımında beklerim bi sol yarımında beklerim. Genellikle o şekilde doğuyor diye gözlemledim ve o şekilde de söyleyen arkadaşlar var elbette. (Bazen üst üste aynı yarıma da atabiliyor o da şans artık :) )

13. Miralay000

Miralay000 User

Eyvallah knk :D kitab gibi yazmışsın mübarek

14. -AnArChY-

-AnArChY- User

1 DP Link P.E.T. ekipmanı aldın. hepinize teşekkürler arkadaşlar hp link alınmıştır konu kilitlenebilir bu arada x8 de kastım

15. NoName45_

NoName45_ User

Rica ederim, ayrıntılar önemlidir :) :D

Hayırlı olsun :)

-AnArChY- bunu beğendi.
  16. -AnArChY-

-AnArChY- User

Teşekkür ederim

17. Miralay000

Miralay000 User

Şimdi bu etkinlik 13 Eylül Pazar günü de devam edecek değil mi ?

18. DarkNightt

DarkNightt User

evet 13 eylül 23.59 a kadar

Miralay000 bunu beğendi.