HP-Link modülü bir daha getirilsin

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA tarafından 19 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

HP link bir daha getirilsin

Anketin kapanma tarihi 11 Nisan 2021.
  1. Evet

79,7%
  2. Hayır

20,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Malumunuz HP-linki alamayan bir çok oyuncu var.

Savaşırken çok ciddi fark yaratan bir modül.

HP linki olanlar için iyi ama olmayanlar için ciddi bir dez avantaj oluşuyor rekabeti önlüyor.

Böylesine önemli bir modül en yakın zamanda yeni başlayanlar ve alamayan oyuncular için geri getirilmeli.

Herkesin desteği gerekli dostlar. Şimdiden herkese teşekkürler.
    Umarım en kısa sürede gelir.

Son düzenlenen: 11 Haziran 2020
    ayhan ve Mineral bunu beğendi.
  2. kesinlikle katılıyorum haklısın umarım dikkate alınır. +1 destek

ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA bunu beğendi.
  3. Ben de modülün gelmesini isteyen ve bekleyenlerdenim, umarım tekrar gelir. +1

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar dilerim.

5. teşekkürler modum umarım en yakın zamanda gelir.

umarım gelir aynen. sonuçta ciddi bir fark yaratıyor ve alamayanlar için en yakın zamanda tekrar gelmeli
    umarın en yakın zamanda gelir. hatta şuan mevcut olan etkinliğe ek görev eklenip verilse müthiş olurdu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 May 2020
  6. Besyokar

Besyokar User

şahsen bu modul mevcut hiçbir işe yaramıyor öyle büyütecek birşey yok 6 kere denedim yine hasar yemeye devam ediyor gemi çöp modül

7. FATSALI

FATSALI User

kullanamayan birine göre çöp 370k pet dp siyle canavar

๑۩ДŁ∑МĐДŘ۩๑ bunu beğendi.
  8. lütfen gelsin ya. haksız rekabet oluşuyo. normalde kestiğimiz adamlar bunun sayesinde bizi kesiyor. bir daha gelmeli en azından ya
    benden +1111111

9. ben yeni başladım oyuna ve bende yok alamadım. admin ne olur getirrrrrr
    bu etkinlğe getir adminnnnn

10. Besyokar

Besyokar User

zaten etin dpsini fullemek bizim aklımıza gelmedi değil mi açıklamada ne diyor geminin gövdesine(dpsine) hasar 20 sn boyunca yada pet patlayıncaya kdar pete yansır diyor değil mi özelliği açıpda 2 sn de gemi patlıyorsa çöp modül oluyor

11. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği birden fazla hesap kullanmak yasaktır. Açmış olduğunuz ankete, diğer hesaplarınızdan oy kullandığınız tespit edildiğinden anket sonuçları sıfırlanmış ve hesaplarınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

Ayrıca forumda alt alta yazmak (flood) yasaktır. Lütfen tekrarlamayınız.

İyi forumlar.

Luminous bunu beğendi.
  12. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle yukarıda ki mesajımda da uyardığım gibi lütfen forum içerisinde alt alta yazmayınız. Mesajlarınız birleştirilmiştir.

Destek istemek suç değil, farklı hesaplardan foruma dahil olmak yasaktır. Yapılan tarama sonucu ankette yan hesaplarınız ile oy kullanıldığınız tespit edilmiştir.
    Eğer arkadaşınızın hesabına siz girdiyseniz buda bir diğer kural ihlali olan hesap paylaşımıdır. Yaptığımız bütün işlemler üstlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Hiç bir yetkili "Kafasına Göre" birilerine ceza veremez bu gibi asılsız ithamlarınızın lütfen devamını getirmeyiniz.

İyi forumlar.

Luminous bunu beğendi.
  13. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Yan hesap kullanımınızdan dolayı ilgili hesaplara ceza verilmiştir, lütfen forum içerisinde yan hesap kullanmayınız.
    Kontrollerimiz sonucu ๑۩ДŁ∑МĐДŘ۩๑, atlıkarınca ve ●ĎĔČČÁĹ● hesaplarınız oylamaya katıldığı için yasaklanmış, oylama sıfırlanmıştır. Bu noktadan itibaren yapmanız gereken tek şey yan hesaplarınız ile oylamaya katılmamanız, destek istediğiniz arkadaşlardan da sadece 1 hesap kullanmasını istemeniz olacaktır.

İyi forumlar.

14. burkimab3

burkimab3 User

anlamıyo musunuz adam kendi girip destek vermemiş. Ne hakla ceza kesiyosunuz?

15. Mineral

Mineral User

Kesinlikle hemfikiriz.Çok etkili bir destek olduğu bariz ortada diyebiliriz.Ve eşit şartlarda oynayamıyoruz oyunu.Bir an evvel TÜM oyuncularda olmalı diyor ve destekliyorum sizi.

16. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Tekrar tekrar tekrar ve tekrar yazalım o vakit,

Üyemiz kendine ait olan 3 diğer hesapla foruma giriş yapıp oylamaya katılmış. Kendi konusuna kendi hesaplarıyla destek vermiş, bu hakla ilgili 3 yan hesabı yasaklayıp oylamayı daha adil olması açısından sıfırladık.

Daha sonrasında yorumlara baktığımızda da 5 hesabın bir (1) kişiye ait olduğunu görüp, ilgili hesapları da yan hesap kullanımından yasakladık. Burada yanlış/hatalı hiçbir işlem yok.

Moderatörlere karşı üslubunuza dikkat etmenizi istiyorum, bu tarz cümleler yazmak bir çözüm sunmaz.

İyi forumlar.

Themis. bunu beğendi.
  17. burkimab3

burkimab3 User

açıkladığınız için teşekkürler

üslubumda da bir sıkıntı göremiyorum. Ne tarz cümleler kurdum ki böyle tavır takınıyorsunuz ?

18. Hp linki olmayan tanıdığın arkadaşların varsada buraya davet et kral destek verinler

HP link geri gelmesini isteyenler burdan destek versin arkadaşlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 May 2020
    esat384 bunu beğendi.
  19. okadar abartılcak bir etkisi yok karşındaki düşman x4 le az vuruyorsa ve sende yüksek vuruyorsan etkili modül.350- 500k vuruyorsa 20 sn zor dayanır pet istediğin kadar dp protokol tak.koca citadel dayanamıyor 500k ya.

20. etkili oluyor ya adamın kendi canı kadar petinde oluyo 2 kişiyle savaşıyor gibi oluyorsun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.