HP-Link modülü bir daha getirilsin

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA tarafından 19 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

HP link bir daha getirilsin

Anketin kapanma tarihi 11 Nisan 2021.
  1. Evet

79,7%
  2. Hayır

20,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kesinlikle haklısın dostum

adminler baya bi destek gördü bi daha raporlarınıza ekleyebilir misiniz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Haziran 2020
  2. Viraaa

Viraaa User

artik onun ismi hp link degil.dp link oldu:)

3. biliyorum dostum ya :D işte anlayan anladı da :D gelsin artık şu modül bitsin bu çile :D

Adminler yeterince destek toplamadı mı konu bi daha raporlarınıza ekler misiniz

4. getirilmemeli.

5. flamengo56

flamengo56 User

Hp link bence de bir an önce getirilmelidir etkinlikle getiremiyorsanizda en azından dükkana herkesin alabileceği makul bir fiyata (vip fiyatına olabilir veya indirim fiyatı) getirini hem bizler faydalanalım hem sizler faydalanın.

ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA bunu beğendi.
  6. KuRaLSıZ

KuRaLSıZ User

Vallahi hp link gelmezsen bizde yok diğerlerinde var onlar hp link kullanınca bize gülüyor yani biz patlıyoruz onlar gülüyor böyle bi saçmalık olmaz geri gelmesi lazım

7. Viraaa

Viraaa User

cok gicik bi modul degilmi:) ama sana sunuda solim petide fullemen lazim o modul icin.belki petin fuldur ama ful olmayanlar icin soyliyim.pet ful degilse pek ise yaramaz.

8. kesinlikle haklısın dostum artık gelsin şu modül. forumda en çok oy alan konulardan biri oldu umarım modlar bi daha raporlarlar daha cevap yazmamışlar ama bakalım

9. hayır oyu verdim

10. Arkadaşlar HP Link modülünü ne olarak görüyorsunuz bilmiyorum ama o kadar çok abartmışsınız ki... Ben bu modüle sahibim ve petimin 500k kalkanı 250k darbe puanı var. 1v1 savaşlarda üstünlük sağlıyor mu? Fazlasıyla ama grup savaşlarında açmaya vakit bile bulamıyorsunuz. Ayrıca savaşmayı bilen bir oyuncu değilseniz bu modül sizi dokunulmaz yapmayacak. Modülü kaçırdınız tamam, bu modul uzun zamandır oyunda var. Daha ne olduğunu bilmediğiniz bir ekipmanı bir anda istemeye başladınız. Bencilce düşündüğünüz fikrindeyim. Arkadaşın bir tanesi burgu ile kolayca eritiliyor demiş, gayet haklı. 20 saniye dokunamıyor diyen arkadaş sanırım rakibine 10k hasar veriyor. Bir insta kadar sizi hayatta tutar. Yani burada moderatörlere sitem edip yan hesaplarla şaibe katmanıza değecek bir şey değil. (full 16 seviye bo3,6 tane lvl 4 6 tane lvl 3 kalkan yönlendirme takılı pete ve her slotu açık)

11. aynen katılıorum. canı azalınca adam açıyor linki fakat bundan avantaj sağlayabilmek için karşı tarafın da canı az ve senin vuruşun epey yüksek olması lazım ki pet erimeden kes oyuncuyu.eğer karşı taraf uynaıklık yapıp hp linkten kaçarsa sonra geri gelirse hiç oluyor modül.şunu da belirteyim mega mayını deneyin daha etkili.ama dez avantajı kötü.mayın patladımı dost gemilerden - geliyo

12. elektro

elektro User

hayır oyu verenlere ozaman kalksın oyundan :) nasıl olsa etkisi yok muş :)

ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA bunu beğendi.
  13. Titan.

Titan. Guest

Genel Uyarıdır.

Merhabalar,

Arkadaşlar konu dışında bir konu dışında konuşmalara veya konuyu dağıtabilecek konuşmalara girmeyiniz lütfen. Gerekli raporlama işlemleri yapılmıştır.

İyi Forumlar.

OLD_Darko-92BİT ve Luminous bunu beğendi.
  14. Teşekkürler titan modum raporlama yaptığınız için.

adminler rapora eklediniz mi acaba geçen sefer kısa sürede cevap bildirimi gelmişti bu sefer gelmedi?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Haziran 2020
    OLD_Darko-92BİT ve Luminous bunu beğendi.
  15. bu etkinlikte de gelmedi işin zor :D

16. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Mesajınız tarafımca birleştirilmiştir. Forum Kuralları gereğince alt alta yazmak (Flood yapmak) yasaktır.
    Merkez Ekibin böyle bir zorunluluğu bulunmamaktadır. Yapmış olduğunuz önerilerin getirilme zorunluluğu bulunmamaktadır.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Haziran 2020
    Luminous bunu beğendi.
  17. Mineral

Mineral User

B
    Vira iyi demissinde oyunda olan aldi.olmayan almadi.level farkida nedir.ya tam olur ya hic olmasin.bu oyunda o aylarda oyunda olmayan ve olamayanlarda oyunun bir parcasi degil midir.ayrica adil ve esit sartlarda aksiyon yapmanin neyi bazi oyunculara aykiri geliyor anlam veremiyorum.herkes esit olsun yetenekli olan ve hak eden kazansin bence..unutmayin ki adaletin olmadigi kalabaliklarda kazanan daha cok kaybetmistir.ozguven ozguven ozguven.

elektro ve ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA bunu beğendi.
  18. kardeş yanlış anlamışsın beni. raporlandı mı bir daha konu diye sordum gelip gelmeyeceği konusunda dediklerini bende biliyorum. olumlu veya olumsuz bildirim geldi bana geçen sefer raporlandığında bu sefer raporlandıysa eğer olumsuz bildirim gelmedi acaba onaylandı mı veya bildirilmedi mi bir daha onu sordum tam olarak.

elektro bunu beğendi.
  19. oyumu kulandım gelmesı gerekıyor bence savaslarda 20 sn cok cok etkılı bazı arkadaslar ven aldım tekrar gekmesın falan demıs mesele benım oksun ama komsunun olmasına donmus onlar ıcınde cok uzuluyorum

elektro ve ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA bunu beğendi.
  20. tek kelimeyle müthiş bir özet geçmişsin kardeşim eline koluna sağlık

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.