HP-Link modülü bir daha getirilsin

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA tarafından 19 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

HP link bir daha getirilsin

Anketin kapanma tarihi 11 Nisan 2021.
  1. Evet

79,7%
  2. Hayır

20,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. herkesde olması gerekmiyo o kadarda etkili değil hem oyum olumsuz

YAKAMOZ-28. bunu beğendi.
  2. elektro

elektro User

herkeste olsun savaşlarda eşit olmalı gemilerdeki özellikler değişik zate ama bu direk güce etki ediyor daha çok hayatta kalmanıza olanak sağlıyor evet oyu kullandım etkinlikle veya paymente gelmeli ben ceee yeni gelişen arkadaşların vay haline ne diyim :?

ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA bunu beğendi.
  3. Bu adam kelimesi kelimesiyle herşeyi özetlemiş, helal olsun

Bak ben de evet oyu bastım ve seni destekledim, her konunda gelsin kanaatındayım ama bunu kendine bir takıntı haline getirmişsin biraz sakin ol derim, benim için hiçbir sıkıntı yok ama heryerde hp link hp link hp link vallahi moderatörler sana karşı çok iyi niyetli davranıyor emin ol ben olsam çoktan bannlanmıştım,

Arada sırada alt alta yazdığım da bile direkt uyarı atıyorlar hesabıma sen düşün senin için demiyorum yanlış anlama ama şu forumda kaçtane yan hesabı olan vardır adam bannlanıyor yan hesabından gelip niye bannladın diyor devam ediyor, aynı şeyi bu güne kadar sadece bir kere yaptım ve bann aldım,

Yani umarım gelir kavuşursun hp linkine ama yukarıda ki arkadaşın da dediği gibi öyle çok ahım şahim birşey değil,

1v1 lerde acayip işe yarıyor ama o da 1v1 lerde bir insta kalkan kadar işe yarıyor,

Grup savaşlarında daha basamadan ölüyorsun bile(yine arkadaşın dediği gibi)

Eğer gelmezsede canını bu kadar sıkma derim, yani üzülmene değmez inan bana,

ateistkeci bunu beğendi.
  4. Yeri belli olmuyor mu ? Dostum lütfen güldürme kaç kere keseceğim adam benden hızlı olduğu için hızlıca kaçıyor dp dolduruyor tekrar geliyor. Bir adamı neredeyse 4 kere kestim hepsinde kaçtı doldurdu geldi 5.seferde patladım, gınada gelmişti :) ne solace hız modulüm var ne de tyrannos. Sadece HP-L var o kadar, onu açtığımda ise adam benden hızlı olduğu için direkt uzuyor. Ben geri gidince ise hafif yakın mesafe ile beni takip ediyor bitmesini bekliyor. Yani diyeceğim odur ki %5 hız modulü ve tyrannos savaşlarda en az HP-L kadar etkilidir.
    Savaşan her türlü savaşıyor, HP-L falan bahane ve bu bahanelerin arkasına saklanmak biraz özgüven eksikliği ve savaşlarda ki tecrübe eksikliğinizden kaynaklıdır arkadaşlar diyecek bir şeyim yok yani. Bu arada HP-L gelirse bende tyrannos veyahut solace %5 hız isterim, malum haksızlık olmasın :)

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  5. Ekleme yapayım, % hız modülü en az değil bence savaşlarda hp link modülünden daha etkili çünkü dediğin gibi açtığın anda senden hızlıca kaçıyor :)

Raiderofsnake bunu beğendi.
  6. konunu aç kardeşim forumda hız modülü gelsin diye desteğimizi verelim açılmış başka bir konuda başka bir şeyden söz etmek hoş değil. ha açarsın konunu emin ol ilk evet oyu vereceklerden biri ben olurum. herkes gelişsin benim daha çok hoşuma gider.

7. Dostum, oyunda etkinlik ile verilen şeylerin tekrardan gelmesi saçma bir durum ben bundan bahsediyorum burada. Sen diyorsun ki dezavantaj vs değil mi ? Peki bende soruyorum ben uzun zamandır eksiksiz oynuyorum doğru mudur ? Şimdi geliyor oyuna tekrar başlayan adam ve diyor ki '' Aga adamlarda hp link var bende yok adaletsizlik.'' Hayır efendim, burada adaletsiz olunan durum şu; sen bu oyunu oynamazken ben bu oyuna zaman verdim ve şimdi sırf sen oyuna geri başladın ve o modulün eksik diye senden daha uzun zamandır aktif olup o modulü alan oyuncun hakkının yenmesi ne kadar adaletli ?

8. pekı bu oyun sızın dusundugunuz gıbı harrket ederse kac yenı oyuncu cekebılır? sence sende olan bırseyın baskasında olmaması ne kadar adaletlı sence

ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA bunu beğendi.
  9. evet buda senin fikrin saygı duyuyorum. oy veren 150 küsür insanında bi fikri var sende saygı duyarsan sevinirim. iyi oyunlar.

10. Hp-Link veyahut başka bir modul'ün gelmesi ile yapılan bu ''Etkinlikler'' anlamını yitirecektir. Bu da faal oyuncularına yapılacak ayıp olacak. Bu nasıl etkileyecek faal oyuncuları? Ben neden boşuna onca süre aktiftim?

Edit: Ayrıca çoğu kişinin isteme sebebi gayet açıktır dostum. Zamanında kodlu gemi dağıtıldı herkes 5'er 10'ar tane alıdı N/A. Yine aynı bir durum gerçekleşecek. Ezik gemisine alabilen alacak ve ilerde hp-linkli gemi N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Haziran 2020
  11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Forum Kanalı içerisinde Moderatör veya Oyuncu arkadaşlarımız ile konuşmanız Sohbet ortamı olmadığı sürece ciddi bir ortam gerektirmektedir. Bu hususta daha dikkatli olunuz. Konuların destek alması raporlanması için yeterlidir. Konunuz gereken desteği almıştır ve raporlara eklenmiştir. Yapılan raporlamalara verilen cevaplar paylaşılmamaktadır.

Oyuncu arkadaşımız benzeri bir durum ile ilgili oyuncu fikrini sunmuştur. Konu içerisinde yorumunu belirtmiştir. Forum Kanalı içerisinde konu bütünlüğünü bozmayacak şekilde gerekli yorumlamalar ve fikirler belirtilebilinir.

Daha önce de belirttiğim gibi bir modülün tekrar tekrar satışa sunulması / etkinlik ile getirilmesi ayrı bir dez avantaj yaratacaktır. Oyuna vakit ayıran ve düzenli olan oyuncuların bu tip durumlarda doğal olarak rahatsız olacağı gözlemlene bilinir. Oyuncuların oyuna ayırdığı vakit DarkOrbit için değerlidir. Belirtmiş olduğunuz Modül Merkez Ekibe bağlı olarak getirilip getirilmeye bilinir.

Mesaj içeriğiniz tarafımca düzenlenmiştir. Belirmiş olduğunuz işlem Oyun Kuralları gereğince yasaktır. Teşvik edici mesaj içeriği olabilceğinden dolayı bu tür ifadelerden de tümüyle kaçınınız.
    İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Haziran 2020
  12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Yakında DP Bağlantısı olacak :)

13. Viraaa

Viraaa User

olsunmu olmasin dert sana ugramasinnnnn.gitsinde gelmesin birdaha dp linkkkk :) neyse konu sahibi kizmadan ben kacam.:)

14. Bence aşk bağlantısı olsun yada seni sevdim sen sevmedin beni olsun

15. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Evet sadece 2 sayfa mesaj okumak yetti bana bu konunun artık ilgili sınırı aştığını anlamaya. Daha önce de bu tarz çok istenen modüller tekrardan farklı etkinliklerde ödül olarak verildi ve bu şekilde devam etmektedir ve devam edecektir. Bunu az çok oyunu takip eden her kes görebilir. Bu tarz belli durumlada değerli olan modüllerin o etkinliğe katılan ve vakit ayıran oyuncular kazandı, bu emeklerinin karşılığı olarak bu modüllerin üstünlüğünü bir süre kullanmaları gerekmez mi? İlerleyen zamanlarda tekrar bu modül oyuna geldiğinde bu modülü kazanma fırsatını kaçırmayın. Konuyu şimdi kapatıyorum, bu modülün tekrar ne zaman geleceği oyun tasarımcısının kararıdır. İlgili raporalamlarda zaten bu modül konusunda isteği defalarca kez raporlandığını bizzat biliyorum. Şimdi hepinize iyi geceler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.