HP-SOL01

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve titans___ tarafından 30 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. titans___

titans___ User

Bu modül Sabit modül olmalı ve Galaktik Çekişme de etkinlik görevlerinde geliyor da bunu hafta içi yapılan kapılara koyma durumu var mı hep aynı ödüller 6 ay da 1 Oil denk gelirse alıyorum diğerlerini aldım açıkcası , TP ve ŞP ödülleri dışında sabit olan modüller geliyor bu modülü elde etmek için bir fırsat verilir mi ? Yeni başlıyan oyuncular sürünsün eski olcan aldın aldın durumu nedir ve oyuncuların istekleri yani müşteri memnuniyeti gereksiz , böyle şeylere oyun yönetimi ilgi göstermiyor da bot kullananlara 5 kez daha yakalaması lazım oyunun yakalanmayan kişiler olduğunu biliyorum oyun kasmakdan oynanmıyor hale geliyor bu kişilerle aynı harita da kapatıp tv izlerim napıyım oynanmayan oyunu modülü oyuncu istiyor diye kapıya zaten koymazlar da , aman botçular ne olcak daha 5 e kadar yolu var deyip oyunu oynanmaz etsin oyun yönetiminin derdi değil ki dürüst oyuncuların derdi .

2. bir ihtimal ileriki agatus etkinliklerinde akleyebilirler ama zor hafta içi kapı ödüllerine koymaları imkansız birçok yenilik yapmaları lazım

3. titans___

titans___ User

neden imkansız neticede yeni gemi bile getiriliyor veya çeşit çeşit etkinlikler yapılıyor hani bazısı düşük bazısı güzel etkinliklerde onun da bir nedeni varmış , bir etkinlik de güzel diğerinde az olması oyun da ki çıtayı belli seviyede tutmak için falan tv de oyunlar da olan şeyler anlatılıyordu , hani genel olarak sade bir oyun değil de seminer gibi bir şey ama bu önceden verdikleri ürünleri zaman zaman veriliyor da ve ben yeni başlıyan oyuncuları çekmek için yapılanlar var da bu tür modüller de olabilir tortu modülleri verildi mesela ama bu plus modülü ve sabit modül ben 2 sene çıkartamadım solaris plus için 4. modülü bu etkinlik geldi üstümden yük kalkmış gibi bir rahatlama oldu da buraya yazsak ne olcak , yıllarca yabancı servır forumların da etkinlikle alakalı bilgi almak için çeviri ile bakarım ve botlar, tutucular, trenler, için yaka silken oyuncuları görüyorum da bakalım kafalarına vuruyor oyun yönetimi de bataklığı kurutmadan olur mu ? Sesleri azaldı boş çene yapanlar hala malesef var yani hep aynı sıkıcı laflar bir tanesi senle tuvalete gidilmez diyordu başkasına 2 sini de sevmem gizliden diğerine sorsana beraber tuvalate gitmeye neden meraklı yani malesef uydurmuyorum zeka seviyesi ben yakalıyamıyorum heralde .

4. aman diyim yenilik demeyin yeter artık.her yenilik yeni bir saçmalık getiriyor.bırakın eskileri bir düzeltsinler.yine oyuna girilmiyor.labirent haritasına atladım gemi kayboldu bırakın yenilkleri bırakın .trene gelince bukadar yüzsüz utanmadan alenen koca klan darkorbitin gözüne soka soka hep tren olursa banlarlar .ama onları görenler yeni yeni tren olmaya başladılar veyaa o banlanan gemiler her şirkette minik minik trenler meydana gelmiş:))hangarda veya portalda bekleyen minik trenler minik olduklarından açılamıyolarda düşmandan kaçıyolar o yüzden ya portta ya hangarda gördüm onları.en büyük hata yenilikler ve hatalar en baştan düzeltilmediği için büyüyor ve koca bir hata oluyor.yılanın başı minikken ezilir ağaç yaşken eğilir.atasözü bunlar boşuna söylenmedi.

5. 4 YILDIR HEDEFLERİN İÇİNE GELMEDİ HP SOL dile kolay 4 yıl geçti eklerlerse agatusa eklerler bende mesela kararlı modüllerden spc eva , hp bes gibi modülleri kaçırdım ilk ebedi kapı etkilniğinde ( eternal değil ) bilenler biliyor onlarda hiç bir sene etkinliklere eklenmedi o yüzden biliyorum kararlı modüller savaş biletine getirtmezler özellikle hp sol , spc eva hp bes gibi modüller çok nadir modüller ilk etkinlikte alan aldı artık agatusa eklerlerse bakalım

Son düzenlenen: 2 Ocak 2024
    titans___ bunu beğendi.
  6. titans___

titans___ User

bende getirmiyorlar diye konu açtım aldın aldın alamadın bye bye , e oyuna yarın başlıyan birisi almak istese paran da olsa olmuyor olması ve bu yıllar yılı aynı değişir mi e ağlamayana yok diycemde bu oyun ne ağlaması ama yasakçı zihniyet tabi oyun Çin li birilerinin elinde onlar da öyle yasak oto yazsan oyun chatine sansürleme var tutucu yazmaya oyunu eleştirmeye zaten kaç defa uslub diye forum banı ayrıyeten de hesabı 1 ay kapatıp bir daha bu uslupbü kullanmamam söylendi de hani o uslubu kullanmadan olanı yazıyorum ona da sıkıntı çıkarmı mümkün de e kır dizini otur gık demeden paranı yatır beğenmiyorsan da birileri gelir Yallah yürü git diyor kaç defa değişmeden devam sebat etcem de başkaları zaten başkaları bilemem .

7. oben

oben User

ben anlamadım şimdi olay nedir tam olarak ne olmuş kanka anlatırmısın modül birleştiremi gelmiş.sen modül konusuna girmişsin usluptan ban demişsin bottan dem vurmuşsun çine gitmiş gelmişsin oto yazıp chatten banlamadan bahsetmişsin.nedir mevzu.

8. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Size "Güncelleme ve Fikir Havuzu" bölümüne kurallara uygun bir konu açmanızı tavsiye edeceğim. :)
    Bu şekilde yapmanız sizin ve diğer oyuncularımız için daha iyi olacaktır.
    Modülle alakalı olan fikrinize katılıyorum.

Lakin;

Konu açılış amacının dışına çıkmış ve farklı durumlardan bahsedilmiş.
    Kısaca nereden nereye gelmişsiniz arkadaşlar. :p

Bu sebeple konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar dilerim. :rolleyes:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.