Hst-2 Dönüştürme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KONYALI[TEK] tarafından 18 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG]
    6 tane hst-2 roketatarım var 1 tanesi 16 lvl şimdi yeni roketatar icin bir tanesini tüketmem gerekecek ama ya 16 lvl roketatarımı tüketirse bunu nasıl engelleyebilirim? Seviyesiz roketatarımı tüketmesi için ne yapabilirim

2. smoonrise

smoonrise User

Fotoraf gözükmüyor ama doğru anladım ise yeni roket atar üretirken 16 level olanı kullanmamasını istiyorsun , az önce emin olmak için hesabıma baktım aynı senin gibi 1 adet 16 level ve birkaç tanede levelsiz roket atar var ama hepsi hangardaki gemilerde donaltılmış durumda olduğundan yeni roket atar kısmında 0/1 olarak duruyor , yani levelsiz olan 1 taneyi hangarda boşta bırak gemi içinde kullanımda olmasın onu kullanacaktır , istersen mod vereceği cevabıda bekleyebilirsin karar senin .

kaptan34 ve KONYALI[TEK] bunu beğendi.
  3. korsanjack

korsanjack User

geminde takılı olan roket atarı tüketmez.16 LVl olan roket atarı gemiye tak bi şey olmaz.

4. aynen smoonrise doğru anladın ama 16 lvl roketatarım şu an gemide takılı olmasına rağmen 1/6 gözüküyor, 1/5 gözükmesi gerekiyor diye düşünüyorum senin anlattıklarından

anladım korsanjack ama smoonrise'ın dediği gibiyse 1/5 göstermesi lazım. 16 lvl su an gemide takılı diğer 5 roketatar boşta bir tereddüt ediyorum açıkcası

5. smoonrise

smoonrise User

Tüm roket atarları bir tasarım içinde donat ve sonra kontrol et sayı gözükmesini , eğer doğru algılıyor ise ( birkaç kere çık - gir yap f5 çek yenilenmesini sağla doğru gözükmez ise ) 1 tanesini levelsiz boşa çıkar onu gördüğü an menü işlemi yap sorun olmayacaktır diğerleri hesaplarda kullanıldığı için .

6. Viraaa

Viraaa User

bilmedigim icin soruyorum kusura bakma.3 tane farkli yeni roketatar gordum.bunlarin hangisini birlestirelim?

7. Bende 2 tane roketatar vardı 16.seviye bende senin gibi düşündüm ve risk aldım şöyle yaptım.

1 tane yeni roketatar aldım sonra oyundan tamamen çıkış alıp tekrar giriş yaptım öyle birleştirdim ve seviyesiz olan gitmiş.

Oyundan tamamen çıkış yapmamın sebebi yeni aldığım roketatar sistemde gözükmesiydi ;)

Aşağıya bakarak önceliğine kendine göre verebilirsin.

8. Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar oyuna giriş yaptığımda artık birleştirip göreceğiz :)

polatalemdar311 bunu beğendi.
  9. smoonrise

smoonrise User

Daha hiçbirini üretmedim zaten üretecek malzemelerde eksik ve hiç isteğim yok üretmek için sadece etkinlik için girip bitince bir sonrakine kadar sadece günlük girişleri açıyorum , dersen imkanın olsa hangisi sanırım hydra kullanırdım benim için en vantajlısı ve ilk önceliklisi olurdu ama günün sonundan 3 de uzun vadede elde edilmesi gereken envanter gibi duruyor .
    Dediğim gibi pek konuya hakim değilim daha aktif özelliklede alıp kullananlardan bilgi almak lazım diye düşünüyorum .

Viraaa bunu beğendi.
  10. en iyi roket atar hangisi neden. hanğisini tavsiye edersiniz neden ? ona göre alacağım

11. Viraaa

Viraaa User

saol dostum.

12. Polatalemdarin dediği gibi bende dediğini yaptım açıkı arttırmadan 1 hst aldım, sonra oyundan çıkıış yaptım, önbelleği temizledim geri girdim, ve 1 tane giymemiş rokıeti birleştirme de gösterdi donandıkılarımı değil 1/1 şekılinde gösterdi, teşekkürler

polatalemdar311 bunu beğendi.
  13. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

16 seviye olan roketatarınızı kuşanmanız durumunda birleştirme sisteminde harcanmayacaktır.

Cevap veren oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ederim. :)

İyi Forumlar Dilerim.