Öneri Hurda , Mucosum , Prismatium

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ tarafından 11 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

oy sayısı 88
    87,1%
  2. Hayır

oy sayısı 11
    10,9%
  3. Para vererek paymentten alırız ne gereği var

oy sayısı 2
    2,0%
  1. Hepimizin bildiği gibi Hurda , Mucosum , Prismatium yaratıklardan kolay elde edilemiyor ki buda bizleri bayağı uğraştırıyor ve Obsidyen , apocalypse , K&M kutuları bölünme kristali olmasına rağmen alamıyoruz o yüzden şöyle bir fikir sunuyorum.

Eskiden Ema ve Rsb gibi özel cephanelerin geldiği gibi oyunun belirleyeceği bir saatte 1 saatliğine
    Pazar günleri markette ekstalar bölümüne hurda , mucosum , prismatium alttaki uridium karşılığı yada sistem fiyatlandırmasına göre gelse fena olmaz mı ?

Örn.( Sistem hesaplamalarına göre uyğun fiyatlara getirilebilir )
    Hurda(tanesi) 150 U.
    Mucosum(tanesi) 50 U.
    Prismatium(tanesi) 150 U.

Son düzenlenen: 11 Ekim 2017
  2. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

+1 bence bu fikir tartışmasız herkesin işine yarayacak bir fikir tşk. :cool::cool:

ÇoQtaTınee ve jamesstheebesstt bunu beğendi.
  3. Teşekkürler :D sizlere yardımcı olabilecek bir fikirse ne mutlu bana :D

MİAAA ve ÇoQtaTınee bunu beğendi.
  4. Fiyatları uçuk olmuş. Şöyle ki birleştirde miktransistörmüydü neydi birleştirmek için 300 küsür hurda ve 240 civarı mucosum istiyor senin hesapla sadece hurda 52k uriye mal olurken dükkandan bu çip 40k ya alınabiliyor. Fiyatları düzgün olduktan sonra getirilebilir +1

5. Düzenledim :D inş derdimi anlatabilmişimdir :D iyi forumlar :D

SilentsKiller bunu beğendi.
  6. Birleştir kısmı ilk çıktığında bunlar dükkana geldi diye bikiyorum.(yanlışım varsa duzeltin). Demekki oluyor. Etkinlierde özel günlerde neden gelmesin.

7. Evet gelmişti ama o zamanlar gelişme zamanlarındaydım faydalanamamıştım ama neden her pazar 1 saatliğine gelmesinki :D

Son düzenlenen: 12 Ekim 2017
  8. Aynen çok güzel olur. Ayrıca fiyAtlar bende güncellenmemiş gözüküyor:D

9. Teşekkürler :D umarım yönetim görür raporlarda hepimiz seviniriz :D maalum herkesin payment e gücü yetmiyor :D

10. herkesin paymente gücü yetmediği gibi mesela ben bu ay başı aylık premium + indirim avantaj çekerek 4 yıldan sonra oyuna geri dönüp oyalanıyım dedim ama yok x7 ve pvp haritalarındaki botlar kaybolana kadar kuruş daha vermeyi düşünmüyorum:) zaten rezil haldeler bi etkinlik yapacaklar oyun çöküyor bigpoint haketmiyor hiçbir şeyi. Geliştirmezlerse kendilerinin kaybolup giderler yakın zamanda

11. anakin5555

anakin5555 User

+1 eksinlikle

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  12. Teşekkürler :D

anakin5555 bunu beğendi.
  13. anakin5555

anakin5555 User

fikir iyiyse destek vazifemizdir :)

TacticaL-Elite bunu beğendi.
  14. Ben asıl şu hayır vereni merak ediyorum :D acaba ne düşündü hayır verdi :D

anakin5555 bunu beğendi.
  15. anakin5555

anakin5555 User

ayn :D

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  16. bence fiyatları fazla buldu galiba :D ama ben Örn.( Sistem hesaplamalarına göre uyğun fiyatlara getirilebilir ) yazmıştım neyse canı sağolsun :D

anakin5555 bunu beğendi.
  17. anakin5555

anakin5555 User

şey aslında eskiden dükkana gelmişti daah pahalıydı scrap 375 plzmid 750 prismatium 2000 mucosum 150ydi .) ozamanlar donanım yokrtu ama :)

18. aynn :D ama her hafta gelsin :D payment e gücümüz yetmiyor :D bari ordan alalım :D obsidyen apocalypse k&m kutu anahtarlarına gücümüz yetmiyor en düşüğü 1 ay VİP fiyatında herkez faydalansın

anakin5555 bunu beğendi.
  19. anakin5555

anakin5555 User

ayn :D

Sayfayı Paylaş