hydra roket atar ve dp'ye etkisi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve My-Memorys-Remains tarafından 24 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba çift dp booster, spartan, solace %15 dp modülü, arge, güve ile 741 k dp oluyor solacede, %30 dp veren hydrayı alıp takarsam kaç olur yardımcı olursanız sevinirim

2. Purgatory

Purgatory User

Emin olmamakla birlikte 960bin seviyelerini görürsün diye düşünüyorum.

3. ben şöyle düşündüm (356.000 gemi + 50k arge ) = 406k ==> %20 çift + %15 solace + % 15 spartan + %20 güve + %30 hydra ise %100 yapar 406*2 den 812 k olur ama bilemedim.
    sizin söylediğiniz gibi olacaksa :D onu almak isterim yoksa kararsız kaldım şuan 1 tane roket atar alacak bölünme kristalim var neptün ve ya triskelion alabiliyorum ancak hydra 60 parçası eksik anlıyacağınız hangisini alsam kararsız kaldım eğer söylediğiniz gibiyse bekleticem hydra için ancak almaya değer, yoksa kararsız kaldım hangisini alayım diye
    o yüzden şuan deneyebilen birisi var ise aydınlatırsa sevinirim

4. Purgatory

Purgatory User

Tavsiyem neptune alman yönünde olur. Hasarını artırırsan daha hızlı kapı yapar, etkinliklerden ödüllü yaratıkları keserken ilk 3'e, 5'e girebilir ödülü alabilirsin. Daha hızlı kasılır ve gelişirsin. Diğer roketatarları sonrada alabilirsin.

5. 926k olur gibi, destek en son carpiliyor hydra destek gibi eklenecek.

My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  6. malesef tek başıma oynuyorum o yüzden çok kişi arasında kalıyorum, bende hasar olanı almak isterim ancak durum bu malesef ki eğer dp 950 bin falan dayanıyorsa benim daha çok işime yarayacaktır diye düşünüyorum ekstra 150 bin dp 1 hit demek

titans___ bunu beğendi.
  7. titans___

titans___ User

bende Triskılı mı alsam diyordum . parça çıkartmak içinde uğraştım tek eksiği bölünme kristali hatta bu sevkiyat da bir sürü 10 bin urili olandan zar zor çıkarttım , diğerleri hydra 800 leri buldu zaten , şimdi bölünme kristali zor diye habire you tube da falan vuruşlara bakdım forumda bir mod vuruşları attığ sayfa var ona bakarsanız karar sizin neticede .

8. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

960 kusur civarinda olacaktır.

9. teşekkürler konu kapatılabilir

10. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu: